Prijava

https://zena.blic.rs/sex/izasla-sam-sa-strava-frajerom-i-skinula-ga-a-onda-mi-je-rekao-da-sednem-na-njega/l4ryqen?utm_campaign=ringier.contentexchange.me&utm_medium=referral&utm_source=ringier.contentexchange.me&utm_term=www.pulsonline.rs

hahah kolko god ovi tekstovi bili plod maste neke urednice ovog portala, kako u svakoj prici mora da se naglasi ''kasnije smo raskinuli ALI NE ZBOG VELICINE'' kao nisu zene tako plitke da zbog toga raskidaju

da li znate nekog sa mikropenisom?
ja znam samo za jednu pricu sto mi pricala sestra od bivse, kad je navatala jednog lika na kog se lozilo pola grada i ona isto, i kaze kad ga je izvalio napolje baca mu onako drkicu sa dva prsta kao da ga UKRUTI, a bukvalno ko da ga je pozajmio od devetogodisnjeg brata

Mizoandrija klasična. Beli čovek će pobediti.

blic zena haha
nagadjanja o autentičnosti gotova.

Hahaha pa bazfid jebeni...

Ja reko opet neka tema o Maestru...

Mikropenis je u rukama držača.

zasto bi iko citao blic zenu ne kapiram

Jedan od bezopasnih oblika mazohizma bombaš

Коначно да Дуѕан престане да смара са капс локом

Kako ja nisam video ovu temu ranije, ovo je moje prirodno stanište

pa sunce ti jebem dokle će čovek nekropostat...?

Postoje intervencije za to. Okace ti neke tegove da ti produze kurac, al onda imas slabiju erekciju.

Ko ti je to kačio druye jel dolaze po pozivu, a kičmene pršljenove znaju li to da nameste?

Da i meni trebaju te informacije, za druga mislim.

al onda imas slabiju erekciju.

A šta ako već ne mogu da imam erekciju a? Checkmate atheists

Nije mi niko kacio lol. Gledo sam na explorer-u emisiju pre oko 13 god hahah.

Ja sam bio polaznik tog programa, pa da podelim svoje iskustvo
Prvo odmah da kazem da ne preporucujem drugima prvo tegovi su vidljivi i nisu prakticni ja sam krenuo sa 200gr progres je bio dobar i nakon 6 meseci nakon pregleda povecali su ma 400gr uglavnom da ne duzim na kraju sam imao vezano 2 kilograma to je izgledalo kao da imam peglu u gacama
Posle sam presao na muzenje pogledao na blicu tehniku i daje rezultate kad se tusiram samo ga muzem 5 do 10 min i za mesec dana koliko muzem povecao se za 14mm a za 3 godine tehnike sa tegovima 15mm i erekcija je bolja sa muzenjem