Prijava

pa milicic je tad zaradjivao milione hahah normalno da nece da kupi polovnog seata

mada jeste truba izbor kola malo, sta ce mu i a8 i s....mogo je neki kabrio, dzip, limuzinu i neki muscle car

mada i on prica ovo sam sa podsmehom kao eeh kakav sam balavac bio zeljan svega jer sam bio beda

Тешко ми је да замислим да поседујем € 400.000 и да не купим J A G U A R

Али добро ствар укуса штоно кажу

Evo uzmi tvoj x5, ne znam koji je motor itd, pa uporedi sa sličnom kijom danas.

Prvi je bio 2012 godište 3.0 dizel i veruj mi šta je taj bećar sve imao u sebi Kia neće ni 2035 da ima.
Na žalost morali smo da se rastanemo.

Kako niko nije bacio Jaguar Jaguar Jaguar ponoć je ljube se svi tačno smo u kurcu

pez pa ovde svako cita tudje postove kako mu odgovara.

Reci cu vam ovo pa opet odoh na duze vreme sa sajtoa. Nisam od usta odvajao za stvari koje imam. Ni ja ni niko od moje porodice. Nas je troje, ne radimo za plate ni za drugoga, imamo svoje nesto sto radimo dugo godina, 10ak ljudi je zaposleno kod nas (skoro svaki dan), imamo vise vozila (putnickih teretnih itd) vise nekretnina, itd. Zivimo prilicno skromno, radimo kao crnci. Nemamo nikakve komplekse niti se kurcimo. Imamo drugacije principe zivljenja mozda nego vi, ali ne glumimo nikakav nivo. Spavam u istom krevetu 20 godina (bukvalno). Jer eto jebiga, sluzi svrsi nije se raspao, kao ni deciji ormar za koji me pez sprda. Nemamo te gradske manire da menjamo enterijer kuce svake dve godine. Pare koje zaradimo reinvestiramo dalje u posao, tako da smo odviknuti od mnogih luksuza. Na moru sam bio jednom. Nisam imao nameru da se kurcim necim na ovoj temi, samo sam hteo da podelim nepopularno misljenje da je citanje precenjeno. Pozdravljam vas i laku noc zelim

Moj kum je 2007. kupio x5 neki fak-of model v8 5L, znači vrh oprema mislim da je bio M, nebitno, sećam se da mi je auto izgledao kao svemirski brod tada. Isti lik danas vozi Kiju 2L dizel onaj SUV sa 5 vrata, ok motor ne može da se poredi ali oprema je bruka bolja.
Mislim, uporedi tvog 2012. bemvea i ne znam, rols rojsa iz '95, naravno da će rols da ima 20% stvari od toga.

Laku noć Maestro :)

Маестро ♦
pez pa ovde svako cita tudje postove kako mu odgovara.

Reci cu vam ovo pa opet odoh na duze vreme sa sajtoa. Nisam od usta odvajao za stvari koje imam. Ni ja ni niko od moje porodice. Nas je troje, ne radimo za plate ni za drugoga, imamo svoje nesto sto radimo dugo godina, 10ak ljudi je zaposleno kod nas (skoro svaki dan), imamo vise vozila (putnickih teretnih itd) vise nekretnina, itd. Zivimo prilicno skromno, radimo kao crnci. Nemamo nikakve komplekse niti se kurcimo. Imamo drugacije principe zivljenja mozda nego vi, ali ne glumimo nikakav nivo. Spavam u istom krevetu 20 godina (bukvalno). Jer eto jebiga, sluzi svrsi nije se raspao, kao ni deciji ormar za koji me pez sprda. Nemamo te gradske manire da menjamo enterijer kuce svake dve godine. Pare koje zaradimo reinvestiramo dalje u posao, tako da smo odviknuti od mnogih luksuza. Na moru sam bio jednom. Nisam imao nameru da se kurcim necim na ovoj temi, samo sam hteo da podelim nepopularno misljenje da je citanje precenjeno. Pozdravljam vas i laku noc zelim

Zvučiš kao neko ko sanja kačamak, a ne BMWa iskreno.

Što se kola a i svačega tiče, svako ima svoj ukus, svako kupuje ono što voli i što želi ali najpre šta može da priušti a da pritom bude ˝best buy˝opcija. Podsmevanje je zaista ružna stvar, ali koga je briga na oronulom sajtu...laku noć.

Iza kupovine bilo čega što je realno preskupo se krije isključivo kompleks i ništa drugo. I to može mi se je kompleks.

Ima lik kome sam pomogao za neke sušare, znači bio lik bankrot bukvalno kaže ajde idemo kod nekog lika što prodaje to, ako može neki poček da bude, na rate i to. Znači realno ima 5,6 hiljada u džepu, a oprema vredi ne znam tipa 70. Ajde, ok lik bio, da mu ovaj na kredu, radilo sve super posle dve godine ovaj otplatio sve. I kupio mercedes nov 130.000 evra. Pa idi bre u pičku materinu, šta to fali automobilu od 30k bilo kojem?

Маестро ♦
pez pa ovde svako cita tudje postove kako mu odgovara.

Reci cu vam ovo pa opet odoh na duze vreme sa sajtoa. Nisam od usta odvajao za stvari koje imam. Ni ja ni niko od moje porodice. Nas je troje, ne radimo za plate ni za drugoga, imamo svoje nesto sto radimo dugo godina, 10ak ljudi je zaposleno kod nas (skoro svaki dan), imamo vise vozila (putnickih teretnih itd) vise nekretnina, itd. Zivimo prilicno skromno, radimo kao crnci. Nemamo nikakve komplekse niti se kurcimo. Imamo drugacije principe zivljenja mozda nego vi, ali ne glumimo nikakav nivo. Spavam u istom krevetu 20 godina (bukvalno). Jer eto jebiga, sluzi svrsi nije se raspao, kao ni deciji ormar za koji me pez sprda. Nemamo te gradske manire da menjamo enterijer kuce svake dve godine. Pare koje zaradimo reinvestiramo dalje u posao, tako da smo odviknuti od mnogih luksuza. Na moru sam bio jednom. Nisam imao nameru da se kurcim necim na ovoj temi, samo sam hteo da podelim nepopularno misljenje da je citanje precenjeno. Pozdravljam vas i laku noc zelim

Ja ovo ne kapiram jebeno. Na stranu što si se verovatno napio pa napisao ovaj tugaljiv post tražeći sažaljenje.

Elem, ti i tvoja porodica ste gazde 20 godina, imate preko 10 radnika.

I?

Jednom si išao na more, nisi promenio daščani krevet 20 godina jer se nije raspao?!

A san ti je bmw i ajfon x.

Ja ne kapiram taj mentalitet. Pa šta su koj kurac tvoji roditelji radili toliko ako ti od uspomena imaš da si jednom bio ba moru, al su ti usadili taj seljački mentalitet da se kurčiš materijalnim stvarima. Užas brate.

Poenta je da Maestro želi drugačiji način života u sadašnjim godinama, bio sam tamo i imao slične sukobe sa matorim dok nisam krenuo svojim putem. Tada nisam kapirao njegovu ideologiju, mislim ne kapiram ni sad u potpunosti, ali dobro.

Ja ne znam da l sam lud. Moja logika je da radim da bi živeo, a ne da živim da bi radio.

Ove godine ću dva puta na more bože zdravlja. Ne iz hira nego što klinac obožava. Ništa preskupo, nikakvo kurčenje, ali ako lomim grbaču valjda treba i da osetim zašto to radim.

I stan kad sam sređivao nisam štedeo, jer jebeno tu živim.

Al zato telefon nosim onaj koji mi firma da, apsolutno me boli kurac da kupujem neki da se kurčim. Isto i za auto, uzeo sam A klasu 2006god benzinca jer sam čuo da završava posao.

Jedem, pijem i gledam da porodica živi kvalitetno, to je neka moja logika.

A ako krenem nekad da zarađujem 100k evra godišnje, naravno da bih uzeo predrkana kola i telefon da se razumemo.

Ne kapiram da živiš u memljivom stanu, rmbačiš ko stoka, jedeš najgore smeće al ti ispred zgrade bmw i staviš ajfon na sto kad skrpiš crvenu da izađeš u grad.

Maestro, hejtovanje gimnazijalaca je nešto što si trebao da razrešiš sa 17 godina.

uh uh ajde se malo usaglasite da li sam pijan i trazim sazaljenje ili se kurcim materijalnim

svakako ni jedno ni drugo, samo kazem da nisam baustelac koji je radio dva meseca za telefon jer je tako ispalo. znam da vam je lako bilo da povezete baustelu plus deciji ormar iz forma idealea sa nekim stvarima ali nije tako.

opet kazem, ne odvajam od usta da bih imao neke stvari koje po vama sluze za kurcenje. ne spavam ni u memljivom hahahah. doduse tek od jeseni 2018e imamo radijatore u kuci, do tad sam lozio carobnu pec, eto mozete da me prcate za to. Bilo je iskreno neprijatnih situacija malo kad privedem nesto a ono decija soba i carobna pec tu. Ali jebati ga, nisam kukao mojima i trazio neko luksuziranje, znam da smo od mrtve nule krenuli da je sreca da imamo išta.

Nismo mi bogataši ni danas, daleko od toga, samo nismo u toj nezahvalnoj situaciji da biramo izmedju necega tipa srediti kucu iznutra ili kupiti krsten auto, jer ako kupim auto od 7000 evra onda nemam 3000 evra za kucu, jer mi je tih 7000 sve sto imam, pa cu zato kupiti auto od 3000 telefon od 200 evra odecu od 2000 dinara u lc vajkikiju more paralija za 300 evra i eto pokrpio sam se imao sam za sve: a ustvari nije imao ni za sta ljudski.

Iskreno voleo bih kad bi svi ljudi osetili kako je to kad ne moras non stop da vagas izmedju najboljeg odnosa cene i kvaliteta za svaku jebenu glupost, nego samo uzmes ono sto je lepo i kvalitetno, sto ti se najvise svidja.

To vaganje non stop i krpljenje da toboze sve imate vas i dovodi do tog stepena frustriranosti da penite kao epilepticari na pomen odredjenih brendova.

Maestro, hejtovanje gimnazijalaca je nešto što si trebao da razrešiš sa 17 godina.

ee mislio sam da kontate evo nacrtacu, ne mislim ja bukvalno na gimnazijalce nego mislim na ljude sto su u moje vreme bili metalike, hejtovali skupe i “fensi” stvari, blejeli sa dvolitrom u parku. Posto danas vise metalike ne postoje, a ne priznajete rec hipsteri, ja nemam jebenu ideju kako da ih sve nazovem jednim imenom pa sam lupio gimnazijalci jer eto u gimnaziji najvise ima takvih likova. Mislim da bohor kapira a za vas ne znam kako drugacije da vam objasnim

Iskreno voleo bih kad bi svi ljudi osetili kako je to kad ne moras non stop da vagas izmedju najboljeg odnosa cene i kvaliteta za svaku jebenu glupost, nego samo uzmes ono sto je lepo i kvalitetno, sto ti se najvise svidja.
To vaganje non stop i krpljenje da toboze sve imate vas i dovodi do tog stepena frustriranosti da penite kao epilepticari na pomen odredjenih brendova.

Pa ti to upravo radiš. Neću da sredim fasadu - treba mi za sređivanje kuće iznutra.
Neću na more, treba kupiti kotao i radijatord da se ne grejem vise na pec.
Nemam za novi, ali i BMW 2002. godište je BMW.

To o čemu ti pričaš sa gađenjem se zove odgovornost i imao 10000, 5000, 1000 ili 200 evra nije bitno. Samo se pomera cenovni rang stvari za koje tako moras da merkas. Jer ti sa 5000 e nije vazno koliko kosta tegla ajvara koju kupujes, a sa 200 jeste. Ali ti sa 5000e jeste važno da ne das soma evra za noćenje na moru ako ne moraš.

Poenta je da dok god radis nesto za platu ili vodis biznis koji ne donosi preznacajnu kintu i koji moze da pukne, sve je vaganje. Imas gomilu primera među njujorškim prosjacima koji su radili na Vol Stritu, al' su imali taj mentalitet kao što je tvoj.

Poenta je da je pronalaženje optimalnog zapravo ključ toga da ne budeš uboga sirotinja, a mentalitet "sada sam top, koga boli za neke dugoročnije planove" i jeste razlog što si sirotonja.