Prijava

metalike, hejtovali skupe i “fensi” stvari, blejeli sa dvolitrom u parku. Posto danas vise metalike ne postoje, a ne priznajete rec hipsteri

imaš svega međ metalcima, od ljudi koji se grebu za pljugu po parkićima, do ljudi koji imaju bruka kinte. Ti metalci koji hejtuju skupe stvari su licemeri, jer u suštini 99% njih nosi martinke ili rendžerke, koje su sada 15000+, kozne jakne itd. Nisu to preskupe stvari, da se razumemo, ali su skuplje od prosecnih patika i stvari koje nosi prosecni "fenser".

Al' ovo da hipsteri mrze skupe stvari je tek lolčina. Pa ti ljudi baš nasuprot, daju pun kurac para da bi ljudi videli kako su oni kul. Što je kompleks svoje vrste, ali da mrze skupe stvari, pa lol. Bukvalno, ako su ti cićjna grupa pri prodaji nečega hipsteri, odmah slobodno podigni cenu za nekih 50% u odnosu na ono što bi bila regularna.

Ко је зидар? Ја сам.

Vukajlija je skupina od 18 ljudi u kojoj svako prica svoju pricu, misli da je nekoga nesto nadmudrio, a onda se taj drugi popisa dodje isprica nesto trece i takodje misli da je ovog prejebao i naucio necemu.

Kao ona fora I’m not crying you’re crying.

Probao sam ja par puta da napravim brainstorming jedan na ovom sajtu u kome su svi milioneri, nacitani, sve prosli, komplekse nemaju, sve znaju, ali sam bio napusen kurcem svaki put. Evo reci cu ja jedini da sam glup i sirotinja i ruzan i ne jebem imam komplekse itd. Da prekinem taj zacarani krug.

I materijalno i nematerijalno, sve jebanju treba podrediti.

Evo reci cu ja jedini da sam glup i sirotinja i ruzan i ne jebem imam komplekse itd. Da prekinem taj zacarani krug.

Ovde ne važi ono "ko prizna, pola mu se prašta".

Evo koji sam ja mekušac, juče me Maestro najede govnima i nazove me majamunom, danas se posle noći pijančenja rasplače nad sopstvenom sudbinom i meni ga sad baš istinski žao i zagrlio bih ga kao brata da sam tu i ridao s njim.
Padni mi na grudi, Maestro.

I Miki ga je tako zagrlio i bio mu suicide hotline kada je Maestro rešio da bude Jutjuber, pa kada ga je prošao instant skenj počeo da pljuje, napada i olajava Mikija.

I Miki ga je tako zagrlio i bio mu suicide hotline kada je Maestro rešio da bude Jutjuber, pa kada ga je prošao instant skenj počeo da pljuje, napada i olajava Mikija.

Čudo je ta priroda; u njegovoj prirodi je da ti zabije nož u ledja. Ali u našoj prirodi je da mu pružimo ruku, čak i dok nas ubada.

Da se tako načitano izrazim.

Ne dajte se prevariti u vezi mene ja sam stari govnar. Vuk u jagnjećoj koži. Kožici da ne kažem. Hehe.

Hahaha
Ma gotivac je bre Maestro, samo imam utisak da je odrastao u lošem društvu. Dodji kod mene u Okland, napravimo neku musaku, popričamo o osećanjima, ja te naučim da voziš... :)
Treba ti samo neko da te usmeri malo, to je sve.

Petar Pan Pezo$
Prvo skini jebenu lamperiju iz sobe I forma ideale plakar pa onda pricaj o kolicini para

ахахаха мали кикс са Ј А Г У А Р О М али опет Д О М И Н А Ц И Ј А

Nije kiks sa Jaguarom samo silovanje haha
Pez nisam hteo sinoć da ti kvarim zabavu al Jaguar nosi Bmw-ov motor brate. Bar ovi dizeli.

Ma briga me za motore ionako se ne razumem u to, nit kazem da je bmw sranje pa da je to minus za J A G U A R...samo je J A G U A R klasa sto se tice izgleda

Ma gotivac je bre Maestro, samo imam utisak da je odrastao u lošem društvu

pravac razmišljanja je dobar, ali mislim da će pre biti da ima loše uzore.

Možeš li biti malo precizniji druže XD

Pa brt, kad me vučeš za jezik, on je i sam rekao da ti i ps možete da mu udarate dandare jer živite život na način na koji bi i on. Jbg, to Je rekao. Secam se nekog posta koji je isao kao brza kola, lovina i bez mnogo poštovanja prema ženama. Mislim, Maestro je pokazao kolko plitku životnu filozofiju ima. Ni moja nije dublja, i ja sam materijalista, ali nikad nisam niti cu ubeđivati nekoga kako je moj stav ispravan a njegov nije, jer me boli kita. Nije mi to jasno. Ako živiš život kakav želiš, uživaj brt u njemu. Ponaša se kao da ce neki likovi s Vukajlije prpvokatorskim postovima lako poremetiti njegovo blagostanje. Coveka koji uživa u onome sto ima ne bi smelo izbaciti iz takta pisanje svih nas nebitnih s sajta.

https://vukajlija.com/forum/teme/74516-izreke-ali-realne?strana=10#post_3992349 +322432
Tilmo objasnio razumljivim jezikom porodičnog čoveka

Ne gine Maestro da ubedi bilo koga u bilo šta koliko sam izvalio, gura to svoje i opravdava u svoje ime da je njemu tako najbolje.
To Tilmo što je napisao svi ovde misle ovde se takoreći priča o višku para.
Ko bi ovde uleteo 50 k za kola da mu deca gladuju jbg

brza kola, lovina i bez mnogo poštovanja prema ženama