Prijava

Kad je počeo ovaj trend nadrealnog kurčenja imovinom na sajtu? Jedno vreme sam mislio da je to opšteg trolovanja u duhu one teme, ali se ispostavlja da je stvarno bitno pokazati na Vukajliji da zarađuješ pare u inozemstvu kao plavi okovratnik. Agresivno pokazivanje izlaska iz gotovo apsolutnog siromašta bauštelom je pokazatelj da je to isto siromaštvo ostavilo traga na moralno biće. Inače, jeziv je broj ljudi u Srbiji koji će prihvatiti paštetu šest dana u nedelji zarad auta koji će da vozi pet puta godišnje i ajfona desetke, i čovek sa takvim mentalitetom će biti sirotinja dok je živ.

Vidim da ova degencina arandjelovacka aludira na mene. Ja sam na bausteli proveo mozda 30 dana sveukupno. U inozemstvu sam bio 4 meseca sveukupno. Ako sam napisao “pare>knjige” ne znaci da sam se kurcio da imam pare volino licka, nego dajem objektivno misljenje o nekom drustvenom fenomenu

da istreses citavu vukajliju iz kaca naopacke ne bi nakupio 100k evra u kesu, a vamo sve neki avioni kamioni

Nisam aludirao na tebe, veliki je procenat ljudi u Srbiji koji se ponašaju po tom obrascu, ali opet pucaš sebi u noge takvom reakcijom. Žestiš se bez razloga i time govoriš dosta o sebi. Inače, s Likom nemam veze nikakve.

Da si citao knjige mozda ne bi kacio kurac na sajtu I imao blamove veka ko zna

blam VEKA na sajtu vukajlija tekstualnog formata na kome orbitira 18 ljudi

Ne treba ništa odavati o sebi na vukajliji.

Istina, opasno mesto veoma. Treba biti oprezan. Mala bara puna krokodila.

JAGUAR

Hahahah ako uzmes 1,000,000 ljudi i kazes da im poklanjas auto po izboru, samo jedna idiotcina ce izabrati Jaguar. I to ako upadne u taj uzorak od milion. Svi biraju ferari porse lambo bmw bentli rr samo kedan degenerik ce reci jaguar

Pa nisi pricao o srbiji nego o vukajliji. Na ovoj temi ja i debeli kosjericani smo trenutno napolju ili smo bili nekad. Sigurno si mislio na jednog od nas dvojice

Ali boli me kurac samo da se ogradim od svakoh vida gasterbajterstva jer to smrdi iskreno

Relativno skoro sam video da je Marko u inozemstvu, ali nisam konkretno mislio na tebe a na njega nisam pogotovo. Ne znam šta te konkretno trigerovalo. A Vukajlija, Srbija, isti kurac.

A Marko mislim da nikad nije pisao nakurčene postove u vezi sa ovim, tako da nisam sigurno mislio na njega.

edit: nisam ulovio ko konkretno, ali se primeti taj nakurčeni momenat u pisanju na nekim temama. Sad ne znam ni sam dal se troluje ili odista kurčenje nešto znači.

Vrediš onoliko koliko si knjiga pročitao / koliko jezika govoriš >>> WRONG

Vrediš ukoliko izlaziš iz ispoliranog crnog bmw-a u markiranoj garderobi i pristojno izgledaš. Što bolji auto garderoba i izgled to je tvoja vrednost veća.

Ovo smrdi na cigane iz beca,solidno ogradjivanje od gastrabajterstva

Што би неко као мерило пара у данашње време узео добра кола? Тај би моро да буде изузетна паљевина за тако нешто.

Плус што сви људи који стварно имају пара неће да се понашају као неиживљена раја која није ни паштету имала, него док стекну те велике паре иживе своје фрустрације и гледају да се уопште и не појављују на местима где би могли да се мешају са плебсом, тако да мало ко може да им види шта возе. Што се тиче мувања риба, они их не мувају него каталошки наручују (мување је опет ствар за неиживљену рају која мисли да ће овај БМВ да им врати за сва она средњошколска одбијања).

Са друге стране, и ако човек чита, што је за сваку похвалу, а курчи се тиме, што није за похвалу, се не разликује од пајвана који вози БМВ само да би мувао средњошколке. Оће да лечи комплексе. Типа "Еси гледо нови Гејмотронс" "Пусти то, да видиш какве су књиге!". Е јебеме ми се много шта си чито и колко си чито сем ако се не поведе неки стварно природан и спонтан разговор о читању, што онда буде баш уживање.

Шта је поента? Нема потребе да се пале људи и поносе шатро неким својим успесима, то само рађа мржњу других који су исти ко они и показује њихову огромну зјапећу несигурност у себе. А екстра што је у овој земљи много мало таквих који су стварни постигли неке успехе вредне хвале. Остали само шљакају свој посо који год да је и трипују се да су баје због тога што раде свој посо.

hahah maestro gastarbajter, proveo 3 meseca vozeci kombi po nemackoj, bas nadrealno iskustvo
o parama uvek pricaju oni kojima iste najmanje prolaze kroz ruke

i zbog cega ovoliko mrzis kobasicu
secam se kad je krenula ova mrznja prema njemu od tebe, bukvalno jedan mali detalj je bio u pitanju kad ste se ti i reme nesto tovarili i uleteo kobaja sa nekom opaskom na racun remea, i ti bio kao da hahaha kako ga je spustio kobasica hahah to majstore unistili smo ga sad, i onda ti sosidz rekao e aj iskuliraj ne tripuj se da te gotivim imalo, cak sta vise...

i od tada krece tvoja frustracija prema provu hahah....covek da bi napredovao u zivotu mora da nauci da proguta nekad sam svoj ego

pa naravno da ce samo JEDAN izabrati J A G U A R, o tome i pricam, ne moze svaki seljak to da vozi
a i kladim se da milion ljudi ponudis J A G U A R ili bmw samo ce par debila izabrati bmw ispred J A G U A R A

a lambo je bas onako klinacki EJ VIDITE KAKO IMAM PARA NE ZNAM KAKO DRUGACIJE TO DA POKAZEM PA CU KUPITI SVEMIRSKI AUTO

Ja se čak ni ne sećam tog posta, čak i da sam tako nešto napisao mislim da nije imalo za cilj da bude kvarno. Inače, ne znam zašto ljudi ovde samo gotive likove koji njih gotive. Ja nrp. gotivim ovde više ljudi koji me ne podnose, u najboljem slučaju ih boli kita za moje bitisanje ovde, pa iskuliram.

Treba kupovati zemlju. Automobili su totalno nebitna stvar kad je materijalni status u pitanju. Pokosiš žito i kupiš za tu sezonu nešto.
Reci ti nama maestro, koliko jutara oranice imaš u da li imaš dzondira kojeg?

Najjača tema zadnja 4 meseca.
Učestvovaću kasnije

molim te prekini da pises rec jaguar u kaps loku i sa razmacima znojim od blama

o parama uvek pricaju oni kojima iste najmanje prolaze kroz ruke

ehh koliko je para kroz ove ruke prošlo. 4000e samo u dobitnim tiketima u 2018-oj a gde su ostale stvari. Premalo para imam s obzirom na to koliko mi je kroz ruke prošlo.

sent from iphone x

Premalo para imam s obzirom na to koliko mi je kroz ruke prošlo.

Hoćeš da kažeš da se kurčiš tuđim parama?

Ma jok nego sam spičko dosta para

Sto zivis s caletom i kevom?