Prijava

Što si prodao kućni prag?
Pa da se odvojim od roditelja XD

Izvini morao sam ljubi brat

Samo da poručim Maestru da mu je svaka ko Njegoševa. Dečko dominira, ne znam šta je Provu...

...što opet ne znači da ne bih voleo da Čikara doživi neko sranje a la Conjuring, lutka ona, kako beše :)

Prvo skini jebenu lamperiju iz sobe I forma ideale plakar pa onda pricaj o kolicini para

Што би неко као мерило пара у данашње време узео добра кола? Тај би моро да буде изузетна паљевина за тако нешто.

Nešto najpametnije što sam pročitao ovde skoro. Tragično je koliko ljudi u Srbiji imaju pogrešna stremljenja i kako zamišljaju ostvarenost. Plače mi se od pomisli što će neki od vas ostvariti te ciljeve i ispuniti neke najniže materijalne prohteve, a onda shvatiti da to ničemu ne služi. Ja recimo nemam kola u ličnom vlasništvu 20 god. sigurno, a trošim i trošio sam više samo na neke poroke više nego što će Pezos videti u životu zajedno sa bližom okolinom.

Hahah koliko si opterecen sa mojom pojavom. Svaka cast na trosenju brda para na poroke, bolje da si nekad nesto detetu kupio

haha pa ne znam ko je opterecen, svako moze da prodje kroz istoriju postovanja... e hvala na savetu, mozda uvazim

Pez ja sam srecan da imam svoju kucu i svoju sobu kakva god bila jer pamtim vremena kad ni toga nije bilo.

Sto zivis s caletom i kevom?

Bice da nisam procitao dovoljno knjiga

Ja sam uvek da se u Srbiji zaradi za normalan život. Nećeš se nauživati ali si barem ovde.

18 nas je na sajtu. Recimo da svako sa svakim ima interakciju 18 na kvadrat 324.

Od tih 324 interakcija, jedno 3 nisu toksicne, maligne, maliciozne i krindži.

Маестро ♦
Pez ja sam srecan da imam svoju kucu i svoju sobu kakva god bila jer pamtim vremena kad ni toga nije bilo.


Маестро ♦
Jbg ljudi, od malih nogu nas lažu, pokušavaju da naprave degenerike od nas, ali život te kasnije sam nauči istini.

Vrediš onoliko koliko si knjiga pročitao / koliko jezika govoriš >>> WRONG

Vrediš ukoliko izlaziš iz ispoliranog crnog bmw-a u markiranoj garderobi i pristojno izgledaš. Što bolji auto garderoba i izgled to je tvoja vrednost veća.

Bio sam kod rođaka, prijatelja po švajcarskoj, istaliji, norveškoj. Beži u kurac. Samo pare imaju i dva puta godišnje se iskurče letovanjem. Ovako žive ko pustinjaci u iznajmljenom stanu.

Alkoholisanje u igraonici nema cenu. Xd

Thilmo
Ja sam uvek da se u Srbiji zaradi za normalan život. Nećeš se nauživati ali si barem ovde.

Iskreno ti zavidim. Ja nazalost ne uspevam u Srbiji da zaradim koliko mi treba.

Trebao si da citiraš ceo moj post. "Nećeš se nauživati" je ključno al jbg.

pa ne treba meni mnogo, mislim meni pare uopste ne trebaju, nego vise kao neka sigurnost... ali svejedno, u zivotu sam mozda 7-8 godina radio u Srbiji i uvek je to bila neka stiska, mislim bilo je, ali uvek nesto na guzove

Ajd da pokrenem pljuvačinu. Xd

Ja sa ženom imam meswčne prihode od 150 hiljada. Plis ne placam gorivo, telefone i to.

I to je neki minimum da živiš normalno. Ostaviš neku siću u štek, i pred kraj meseca obično ostaneš bez para.

Sad, ono što mene plaši je da nemaš nikakvu sigurnost u ovoj jebenoj zemlji. Sad zarađuješ a sutra si na birou i spašavaš živu glavu sebi i porodici.

Haha zap a zamisli npr trougao ja bombas i pez

ja i pez smatramo da treba prcati bombasa
ja i bombas smatramo da treba prcati peza
pez i bomb smatraju da treba prcati mene

ne smatram brt, nisi mi bitan u tom smislu