Prijava

da li stvarno postoji ili je i ovo samo jos jedna u nizu izmisljotina.....ako postoji dal je moguce naci konkretne primere tipa ja sam doktorica, sa mnom radi moj kolega isti posao ista zaduzenja, mene placaju 49 000, njega placaju 53 000 jer je musko...itd itd....odakle su izvuceni ti zakljuci da su zene placene manje za isti posao kad ja eto licno nikad nisam naleteo ni na jedan slucaj da neko kaze treba mi radnik, muskarca cu platiti vise nego zenu....cak sam cesto, da se ne ponavljam se susretao na licnom primeru gde su devojke bile placeno isto za bukvalno ali bukvalno mnogo manje rada i posla

uglavnom najbitnije ako moze neko konkretne primere da da gde su to muskarci vise placeni od zena za isti posao?

bas sam nedavno gledao kako se tako neke femi SJW plus size osobe zale kako u onoj seriji streberi kaley cuoco ima nekih dva miliona manje godisnje zarade od najplacenijeg....tipa taj prvi ima 26,5 miliona, pa ide onda neki lik sa 24,5 pa onda ona sa 24mil i na kraju cetvrti lik sa tipa 23 miliona, i niko ne spominje tog poslednjeg nego samo kako to ona ima manje od muskarca....
a npr u modern family svi imaju tipa 12-14 miliona godisnju zaradu samo sofija vergara ima 45 miliona hahah i niko ne spominje kako onaj Al Bundy nema iste pare ko i ona

tj ako ima neki femi orijentisana osoba ako moze da mi objasni zapravo na osnovu cega racunaju taj wage gap, posto stvarno ne verujem da postoji situacija DODJI DA RADIS U BUTIKU, POSTO SI ZENSKO IMACES MANJE ZA 3000 OD KOLEGE....
i nadam se da ne racunaju tu ZENE U NBA ZARADJUJU MNOGO MANJE OD MUSKARACA, A BAVE SE ISTIM SPORTOM

На западу не постоји сигурно, то су доказали милион пута, а код нас не знам, можда, али не верујем.

Капирам да постоји у неким блискоисточним припиздинама или тако негде где жене имају мање права него малочекињасти црви, мада опет у таквим земљама жене углавном ни не раде по предузећима.

ali i ovde se dosta puta cuje to da su zene potplacene u odnosu na muskarce....sta god to znacilo...

evo ja na primer sa cruise industrije, toliko ima poslova al nigde ne postoje ugovori posebno za muskarce posebno za zene...iiiii....zene uglavnom fizicki mnogo manje rade...kao tesko je ajde ti ipak si musko, dok ja idem da se smeskam i kupim tips

evo zbog cega je ona stvar super opasna kad ste vec to spomenuli da se po svaku cenu mora verovati zeni ako optuzi muskarca za nesto
https://www.youtube.com/watch?v=1hILB1ag_n0

zato sto ce onda svakoj lujki kojoj padne na pamet to moci da radi bez ikakve odgovornosti
https://www.youtube.com/watch?v=lTv5VkX_T8o

Naravno da ne postoji u smislu u kojem glupe feministkinje misle, poslodavac placa sposobne ljude bilo muske ili zenske. Ali statisticki muskarci vise rade prekovremeno i manje idu na odmore pa zaradjuju nesto vise. Ali objasni ti to buzzfeed publici maloumnoj...

A to da se zeni veruje se nikad nece usvojiti jer bukvalno rusi temelj pravosudja da je neko nevin dok se ne dokaze suprotno. To sluzi samo kao corci feministkinjama da pucaju kad nemaju za sta drugo da se bune

Ceo moderni feminizam je zasnovan na mrznji prema muskarcima, bore se protiv fiktivnog patrijarhata koji da bi postojao bi morao da povladjuje muskarcima u svakom smislu, sto nema veze sa mozgom naravno. E sad da bi opravdala taj nepostojeci entitet, ta gnusna organizacija izmislja razne lazi i izvlaci stvari iz konteksta da bi poduprela svoje suplja takna govna od stavova.

Zato imamo tu ocigledno izvrnutu statistiku o wage gap pored jos premnogo sranja i lazi koje pokusavaju da prodaju. Kad se samo pomene da su muskarci negde ugrozeni na bilo koji nacin, feminaci odmah skacu protiv toga iz sve snage, jer ako su muskarci igde u losijoj poziciji od zena potire bilo kakvu sansu da postoji taj patrijarhat, koji da vlada muskarci bi bili uvek u prednosti.

A muskarac u usa mora da se upise u vojni spisak da bi dobio vozacku dozvolu, mnogo ima vise samoubistava medju muskarcima, nema sigurnih kuca za muskarce, muskarci mnogo cesce zavrsavaju kao beskucnici, kurva moze da te tuzi za alimentaciju nakon sto te siluje ili ukrade spermu pa zatrudni i jos mnogo sranja takvih koje feminaci pokusavaju da zataskaju kako znaju i umeju da ne bi postalo jasno da je sama premisa za postojanje feminizma besmislena i gnusna laz.

Не бих рекао да тога има на нашим просторима. Што се тиче обесправљености жена, тај феномен се данас искључиво јавља у исламским земљама, истакао бих Блиски исток гдје то заиста јесте случај. Свугдје гдје је народ бар на доњој граници цивилизованости одавно је испослована равноправност полова, а феминацистичка просеравања су сасвим друга ствар.

zene uglavnom fizicki mnogo manje rade...kao tesko je ajde ti ipak si musko, dok ja idem da se smeskam i kupim tips

Не само то, скоро 100% свих погибија на раду у Америци чине мушкарци, исто тако је статистика показала да се и у војсци мушкарци увек шаљу на ризичне мисије и дан данас итд, онда мушкарци служе дуже затворске казне за исти злочин и још много, много ствари.

У Америци су данас жене далеко више привилеговане, то је неоспорна чињеница.

Модерни феминизам је свакако умоболна појава која ради на штету свих, мислим да је губитак времена указивати на све што не ваља у вези с њим.

Најтужније је то што ради чак и против жена, само на не толико очигледан начин.

Na koji nacin radi protiv zena?

Sto se mene tice svaka zena igde ispod 45 treba da ima 1500 dinara mesecno za uloske i dildo (vidi pod "pink tax")

A to da se zeni veruje se nikad nece usvojiti jer bukvalno rusi temelj pravosudja da je neko nevin dok se ne dokaze suprotno. To sluzi samo kao corci feministkinjama da pucaju kad nemaju za sta drugo da se bune

pa okej sto se nikad nece usvojiti....ali, oce li snositi ikakve posledice za ovakve stvari?
zamisli neka te optuzi da si je silovao, a ti je nisi ni pogledao, samo zato jer eto doslo joj....ok dokazace se vrv da nisi, al to je proces, nece te oprati vise ni dunav svi ce znati da si ti onaj silovatelj....oce li poceti da robijaju za ovakve stvari?
ok, to onda povlaci to da one koje stvarno budu silovane da nece da prijave jer se boje da nece jos na kraju njih da osude....al sta je alternativa, da se strpa svaki muskarac na stub srama i potencijalno u zatvor jer ipak ima i slucajeva gde se zlocin stvarno desio?

Na koji nacin radi protiv zena?

Охрабрује их да буду дебеле, длакаве, да смрде, да буду курве, да мрзе мушкарце итд. Могу законски да им дају сва права овог света, али је чињеница да такву жену нико не би ни запослио, ни мувао, ни дружио се са њом, ни било шта, да могу само да је избегавају и сви мушкарци и све нормалне жене. За разлику од закона, размишљање и здрав разум код људи се не може насилно мењати. Исто тако те нормалне жене понижава и деградира редовно, уопште није ствар избора по њима, него ако жена свесно жели да кува за свог мужа или било шта одмах је називају слабом, глупом и потлаченом.

А ти борци социјалне правде су иста ствар као и антиваксери, равноземљаши и слични ти покрети што искачу задњих година, нема их пуно, само су гласни па се ствара утисак да их има више и да су битни.... Не постоји вејџ геп у иоле развијеним државама, то је факат, а код познатих личности постоје само захтеви тржишта, па колико си талентован и популаран толико ћеш зарађивати....

Haha e to kao bune se sto zenske kosarkasice nemaju plate ko lebron xD pa sestro niko to ne gleda lol cudo je da dobijas platu uopste

ali nikad ne pokazuju zabrinutost kad je musko u potlacenoj poziciji

eto kao kako kalej kuoko u streberima moze da ima milion godisnje manje od nekog glumca, a tipa priblizni su skroz.....a sto sofija vergara ima vise nego svi muski zajedno u modern famili to nema veze

Pa pez napisah zasto ne smeju da obrate paznju na slucajeve muske potlacenosti, prepametno sam napisao moras da procitas