Prijava

Bas vas je jako nacepila ta strasna kosmo posledice u vidu dubokih oderitina i dalje se vidaju kakvo je to moderisanje bilo, da ne kazem sukrvica navire konstantno

brani je malo ajde

Gadno nacepila bas, bajo moj...

Sta da je branim jbt bukv svako malo vidim neko kosmo kmecanje bukv sta coek da misli

Kosmo debilcina smole mesni i galantni kul likovi okeeeej

cara najkulji lik ikada bukv

Eo vidis bukv kaes bilo sta pozitiv za kosmo krenu ljutibabe da se dure

šta imaš ti pozitivno da pričaš za bilo koga šta si ti kosovka devojka koj kurac ionako će posle da priča da smo je klali

Znaci i tebe je drkala opasno smoleee nisi prijavljivao strasna internet iskustva

lurkovao sam u to doba jako samo pamtim da je žena = automatski dislike by default od mene ima jbg

Pere ti dupe ili?

jezikom

Lurkovanje sa emocijom

Bila ta jedna scena na sajtu izmedju Šmoklje i Kosmopolite, ovako prošo brat bukv. sećam se ko juče da je bilo https://www.youtube.com/watch?v=TFJoU76yCdg

haha ima tih momenata kad smole krene sikce psuje vredja

Nznam jbg bas je lejm prozivati clanove koji nisu prisutni kakvi god bili bez realnog konteksta. Jos udruzeno leciti net muda na tu spiku bukv mogu samo debilcine sry cobra volim vas al takvo je true stanje na terenu

Bitno da nas volis brt, bice sve ok

Ma Šmoklja u to vreme skroz drugi čovek bio, upada na čet, vidi Kosmopolitu i vikne - daj pičke znam da imaš, ova ga ispreskakala i od tada je ovakav.

Smokljo el to istina sine da si bio navalentan