Prijava

mondo.rs/a1211948/Info/Crna-Hronika/Negotin-Cetvorostruko-ubistvo-lesevi-u-dvoristu-porodicne-kuce.html

Dobro, shta yeah oVO? Niyeah nas pobedio ni NATO, ni Hitler, chak ni Boban Stojanovic koji nas urushava iznutra. Shta yeah oVO? Hocemo li se poubijati medjusobno? Ionako se ne razmnozhavamo, retko ko yeah lood da stVOri porodicu... Nestayeahmo kao narod brzinom svetlosti, i sada oVO? Pre neki dan lik pucao u zhenu pa se zaklao, pa skakanje kroz prozor? Brate, shta se deshava? Gde yeah nestala ljudskost? Radost zhiVOta? Osecaj solidarnosti sa ugrozhenima?

Pojeshcemo se nedjusobno. Sidjite sa glupih instagrama i vashe desne ruke skinite sa one stvari i stavite prst na chelo!

Ovde kachite sledece vesti oVOg tipa, chisto da znamo kakav nas svet okruzhuyeah i shta se deshava! Mozhete i dati konkretne predloge. Neko o ovom mora da progoVOri!

Shta predlazhete?

Shta yeah? Svima vam yeah lepo? Yeahl ste shetali po Adi vecheras? Posle na splavove? A? Petak yeah... Ko ce se baviti vazhnim pitanjima...

Треба нам јака Милиција, да бије ову стоку од народа.

Није Слоба крив. Ми смо криви, ми смо говна.

Није Слоба крив. Ми смо криви, ми смо говна.

https://youtu.be/QuT-VsAl2w8

Inače ljudi su nezadovoljni životom, padaju u bes, depresiju, postdepresiju. Opet to ne može da opravda ubistvo, jer je život najvrednija stvar koju imamo, neprocenjivost života. E sad, imaš te mamine i tatine sinove što sednu odma u neka besna kola i ginu po putevima. Imaš ljude koji se razočaraju u jednu stvar, a to im zamrači čitavu prespektivu i skaču sa mostova, terasa, nadvožnjaka(dobro, ovde postoji šansa i da prežive)...Uglavnom kada eliminišemo ove s besnim kolima ostaju nam ti razočarani ljudi razorene duše i ludaci. Nema ratova, nema tenzija, sankcija, nema spoljnjeg neprijatelja da nam smeta, smetamo sami sebi i rujemo kako državu tako i sami sebe. Imamo mir, preduslov za natalitet. Malo sam zamrsio al' napisah nešto.
Ljudima ostaje da rade i ćute, da ne pale TV nikako, utiče na pritisak i nervni sistem, da nađu sebi ljubav, da ignorišu politiku 1/1.
Al' što reče onaj vođa grupe Elvis J. Kurtović, Mirko Srdić: ,,Ne može se samo pisati i pjevati o ljubavi, o cukama i macama. Ko piše samo o tome, taj ima određenu publiku koja to može razumjeti. Volim ja i cuke i mace i cvijeće i ljubav. Ne možeš da grliš i ljubiš curu, a oko tebe demonstracije. "
Da je vlast poštena, pa visok standard, čista priroda, pa da su svi srećni, al' mi smo Srbi, šta ćeš. Umesto da se narod organizuje i stvori sebi bolje mi čekamo Bog da nam pomogne, nema nama spasa. Eto kratki esej od mene.

ovi sto voze skupa i brza kola imaju para da placaju kazne i podmicuju pandure pa ne postuju ogranicenja a desava se i da panduri ne smeju da ih zaustave. zato u devedeset devet posto slucajeva oni izazivaju udese, ja nisam procitao da je neko sa fijat puntom napravio tezak udes i pobio 4-5 ljudi.ovi dileri sto se ubijaju izmedju sebe to je dobra stvar. oni ionako ne treba da zive.tako da mi ta ubistva ne spadaju u crnu hroniku nego u belu hroniku