Prijava

Kake veze ima sport s politikom

da li je normalno nervirati se jer ce neki degenerik koji je placen da ganja loptu za pare dobiti manje para ako izgubi

ja navijam za nasu reprezentaciju da izgubi.a navijanje za zvezdu u ls mi je isto kao da u borbi izmedju psa i macke navijam za macku.ajde maco mozes ti to sredii tog rotvajlera

25 miliona evra je ovu drzavu kostala zvezdina pobeda protiv liverpula.a za ono navijanje sam mislo kad neko navija da zvezda ostvari neki uspeh u ls.i stvarno ne znam kako su mogli da stadion nazovu marakana.to je velika sramota za ovu naciju koja doduse oduvek blamira sama sebe.dobro je da nisu onaj sat u novom sadu nazvali big ben

negde sam procitao da je prosecni iq u srb 86..eto zasto smo nerazvijena zemlja.jedini pravi razlog a ne turci, milosevic, ameri ili nesto drugo.a na moralna pitanja mogu da dam samo jedan odgovor--moral vise ne postoji

Pazi ove komentare članova g17+.

Dokle god se penju na balkon sa političarima, ne.

Још један вукајлијашки форум даунко који мисли да је духовит кад пита овакву глупост, али не, ипак је дебил.

ne diraj mi dusana breeeeeeee

dusan1001 i mega1marco1 niko ne sme da dira oni su pod mojom zastitom

Postavljah ja skoro klip gde Salo prima čestitke od Sloba, a usmeh od uva do uva.

Nema to veze, jer profesionalni sportisti su uglavnom tupavci zaostali i neprosvećeni koji knjigu u životu nisu takli i nemaju kritičko mišljenje ni prema čemu. Tako da im prija, kao svakom nižem biću, pažnja od strane bilo koga, i svako ko im omogućuje uslove da se bave kojom god retardiranom sportskom aktivnošću im je ok. Ne možemo od njih očekivati revoluciju, ili da budu perjanice bilo kakvog otpora.

oktobarsku revoluciju su inicirali upravo profesionalni sportisti