Prijava

Prosto i jednostavno pitanje, da li bi ste vi jebali šta vam se trenutno ponudi, ili bi ste pak čekali "onu pravu" i zašto.

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Јеби ако ти се јебе.

Pa i ne jebe mi se pravo da ti kažem

E to je već ozbiljan problem.

prvo treba da ustanovimo da li ona uopste zeli bilo kakav kontakt sa tobom makar preko sms, pa onda da vidimo sta dalje

За добар секс једи кекс.

Jedna od Fejdovih zapovesti - PRCAJ ŠTOGOD, vidi se da ne živiš u skladu sa Fejdom čim otvaraš ovakvu temu...

naredi im da ti puse kurac ako nisu dovoljno dobre za sex u picu.dok nenaidje ona prava

Јан Скшетуски
Pa i ne jebe mi se pravo da ti kažem

Онда ти није потребна ова тема.

Ispravka, jebe mi se, ali ne dovoljno da sputam svoje moralne principe u potrazi za daleko kvalitetnijom ribom.

A koji su to principi, leba ti?

osim ako nisi jason momoa, moras prvo da se izvezbas i nakaras dosta brkatih riba da bi imao znanje i za adrijane lime....sigurno ti se kao nekom gimnazijalcicu sa najobicnijom frizurom i bez trunke misicne mase ribe ne bacaju pod noge...tako da bolje jebi dok se ne predomisli, jer veruj mi ona ima jos vecu dilemu u vezi tebe, stim sto je ona zensko pa svakako za seks moze da nadje kad hoce koga hoce

sigurno ti se kao nekom gimnazijalcicu sa najobicnijom frizurom i bez trunke misicne mase ribe ne bacaju pod noge

pa ne znam torima frizura mi sad baš ima neki vajb šmjiekera iz 60ih , znatno bolje nego na keca kao većina, a što se mišične mase tiče nemam problema mogao bih reći