Prijava

Јебем ли ти матер ја у пичку ону ненормалну, ти знаш шта је фолклор?! О чему ти идиоте један ретардирани причаш мајку ти јебем? Ти ћеш да причаш о фолклору, је л'? Сигурно си неки мамин и татин син дебилу један ретардирани, и вероватно мислиш да си неки хулиган мајку ти јебем ону менталну у пичку! Вероватно мислиш да је цео свет твој и како ти нико ништа не може, слепчино! Јебали те родитељи кад су те тако васпитали, а вероватно ни они нису бољи од тебе говно једно мало усрано! Боље би ти било да узмеш и да мало прочиташ нешто о фолклору дебилу један, знаш ли да је то један од начина за очување Српских обичаја и културе мамицу ти јебем ону ненормалну?! Немој много да паламудиш јер ће Србија отићи у још већи курац него што је сад због таквих као што си ти! Толико!

Ej, sad se setih nečeg iz prošlog veka kad sam bio mlad, jelte.

Nahvatam neku ribu u diskiteci, i dam joj mob da mi upiše njen broj, jer sam ja kontuzovan.

Ona upiše ime i doda Sremac, to je naziv gimanzije lol. Tipa Jelena Sremac hahah, kao bitna je jer ide u gimnaziju.

Elem, ne znam da l vam se desilo da godinama nakon neke situacije provalite šta je stvarno bilo.

Dovedem ja nju kući, ona dobila i ispuši mi.

Pozovem je posle nedelju dana, ona dođe, ja je napinjem da je kresnem, skinuo je do pola al nešto se cima.

Reko ajde bre skidaj se koj kurac, ona mi kaže "ja spavam samo sa dečkom", tipa da mi stavi do znanja da ona hoće da budemo u vezi

E tu ja onako pijan kao i uvek joj kažem "IMAŠ DEČKA"?? lol

I dan danas se sećam te zbunjene face, pa mi odgovara kao.."pa imam..:" hahaha

Sutra mi poslala poruku napušila me do daske a ja nisam znao što, tek sam skoro sklopio sve kockice i opalio me blam da vam priznam.

Ne znam što sam vam ovo ispričao. Odoh po pivo aukurac.