Prijava

MILJANA KULIĆ NAPRAVILA NEVIĐENI HAOS Zadruga još nije ni počela, a ona se svađa sa majkom, a onda je NAPALA STARIJU ŽENU

Сваки НОВИНАР који САСТАВЉА реченице ОВАКО треба ДА буде ЛИНЧОВАН

Čak ni ovakvu vrstu pažnje ne treba posvećivati tim bljuvotinama. Mislim na otvaranje teme na forumu.

ne pricaj brate hocu da vidim neke najsochnije stvari na ovoj temi da mogu da ih sacuvam u svoju video arhivu i pokazujem deci 2030.

Lorde nemoj da te prijavim za pozivanje na nasilje

Dobro bi bilo da ubace 40 muškaraca i jednog transvestita pa koji prvi padne. Čudi me kako bolesnom Mitroviću to još nije palo na pamet.

изузетно сам задовољан уласком стефана карића. кад би мирко шијан ушао где би нам био крај.

ko je usao osim baneta colaka nisam ispratio....lik 6godina vec ne izlazi iz rijalitija

i ona plavusa ja sam majka sestoro dece ostalo nisam stigao da gledam, nadoknadicu sve
PUNK PARTIZAN

https://www.kurir.rs/data/images/2019/09/06/19/1973973_1_ls.jpg

sta je ovo kakvu vilicu ima ovaj lik jbt hahah ko iz onog filma tango i kash onaj zatvorenik...brt ko pelikan neki....ove dve tri posle njega ozbiljne pizde

ovog filipa djukica sam video par puta, zadnji put ispred djave u 6 ujutro, omalen onako drsko hoda te brkove hahah, a nije da mu ne prilaze glupacice, mada ova jedna sto je bila pored mene i te sa njom kao fuuj gledaj kako je mali nikakav smesan je....al opet je odveo neku splavarusu dobru

koja je ta majka sestoro dece aha to je ona sisata iz remixa onog

Nisam bas najzadovoljniji sa ovogodisnjim odabirom ukucana

koga bi dodao...
po meni mora kristijan, kad se upari tako neki ego sa egom vladimira iz cg to mora doci do tuce

dodao bih ivana ljubu da preplaseno trckara kucom dok ga sutiraju i pljuju svi takvog

hahah ivan ljuba, misli da poseduje prave iskonske vrednosti, ustvari je smarac uvek bi sedeo u nekom kraju i druzio se sa najstarijim ukucanom

secam se onaj prvi veliki brat kad je bio pa je bilo izmedju ivana ljube i one neke koja je isto mislilo se da je svetica na zemlji pa je na nekoj zurci simulirala pusenje kurca na banani secam se koliko je srbija tad bila zgrozena

Ahahah secam se, znam da imala neko seljacko ime tipa ljubinka, plavusa imala dobre sisurde, nisi me trebao podsecati sad moram da nadjem taj klip da ga prevucem koji put

E a mogu da zamislim sta je debilko kupio za tih 50k nagrade....od toga je mozda 2e otislo na provod, u luna parku na autice ostalo je dao gospodja majci

hahaha ako se dobro secam nesto je sa zubima radio

Nmg da nadjem taj video kad daliborka pusi bananu