Prijava

Ciji bog je pravi?
Ko ima najbolju religiju za drustvo?
Jesu protestanti jedini kod kojih kapitalizam ne usere drustvo na racun bogacenja?
Jesu muslimani lako povodljivi da se biju?
Jesu pravoslavci religiozniji od katolika ili obrnuto?
Indijci, istocnjacke religije - jel su naprednije ili nazadnije od srednjeistocnih?
U cemu je sustinska razlika izmedju jevreja i hriscana?

Убијених Богова:
Хришћани 0:1 Јевреји

За овакве дискусије је потребно мало више знања, а за знање људи данас немају времена, а ни за Бога. Ваљда мисле да могу радити шта хоће у блаженом незнању, но Бог га не признаје уколико је свесно изграђено такво стање ума. Иначе, плус на тему, само мислим да си превише питања поставио, дакле то значи и превише обавеза, а превише обавеза гуши слободе модерног човека. Лако је теби разглабати, а ја следеће недеље имам десетак наруџбина купуса и ниједна није испод две тоне

srednjeistocnih

Заиста?

srednjeistocnih

da jebote...
aj u odbanu, evo 11. godina kako ne zivim u srbiji. valjda sam u poslednje vreme mnogo vise pricao i citao o bliskom istoku na engleskom nego sto sam na srpskom (ili nemackom kad smo kod toga)

aj u odbranu, evo 11. godina kako ne zivim u srbiji

Nevezano za temu, ovo je ono čega se plašim ako zapalim preko jureći za parama, da kao celt ili bombi želju za kontaktom na maternjem jeziku tražim makar i na šaljivom sajtu.

Da njih dvojica žive u Srbiji i imaju 5-6 hiljada eura platu, ne bi pomislili da napišu jedno slovo ovde.

ma nije strasno, kuci pricam srpski, i ovako imam prijatelje, nije da mi nedostaje jezik.
a i svajcarska relativno blizu bio sam od pocetka god 3x u srbiji.
nego ocigledno vise citam na engleskom o bliskom istoku nego na srpskom, i onda sam krenuo da razmisljam tako.

nisam na vukajliji za to, nesto sam u petak bio gripljiv pa mi dosadno kuci, pa sad pratim sta se dogadja, i cini se da se nista ne dogadja. ljubav prema vukajliji nema veze sa novcem (bljak)

pa ne zivi lik u juznom sudanu,pa da nikad ne cuje srpski.

A ne mislim ja na lingvistički srpski, no duhovni. Bio si 3x u Srbjji ove godine, mi ostali smo 279 dana tu gde ti želiš da dođeš. Xd

Zlatni kavez moj celte, zlatni..

Al sve u svemu bolje je vama tamo, samo ko može...

Nevezano za temu, ovo je ono čega se plašim ako zapalim preko jureći za parama, da kao celt ili bombi želju za kontaktom na maternjem jeziku tražim makar i na šaljivom sajtu.

Ne boj se, u drugim drzavama kobasice prenose dronovi. Nemas razloga za brigu.

dronovi nemaju dozvolu da prevoze robu po zakonu iz bezbednosnih razloga

ne mogu da gledam popa kako prica 44 minuta.generalno ne gledam nista duze od 2 minuta.ali ponekad bacim pogleda na komentare da vidim u kakvoj septickoj obitavam.ju tjub komentari su zlato.neki lik je napisao "Пишите азбуком".