Prijava

To što ne voliš Vučića nije zamena za ličnost

Programiranje u linuxu nije zamena za ličnost

Kraft pivo, malo duža kosa i crno bele slike iz čudnih uglova je baš teško fejkovanje ličnosti

Kao i čudan izbor boje kose dužine do ramena, specifičan muzički ukus i isticanje kako poseduješ pičku i ne plašiš se da je upotrebiš

Ne bacam gas samo skečujem

negledanje rijalitija nije zamena za licnost

Neslusanje Bube Brata i ostalih autotjunasa nije zamjena za licnost

Radojka > Rada > Dara šatrovački

Moj skromni odgovor na pitanje gospodina sa slike

Da, i meni je to uvijek bilo ocigledno, ne znam sta Karleusi (i drugima) nije jasno

Бицикл
Није замена за личност

veganstvo nije zamena za licnost

voznja elektricnih trotineta+veganstvo+odbranimo reke stare planine nije zamena za licnost

profil na vukajliji nije zamena za licnost

Puštanje brade, mazanje iste uljima i nošenje majce kako su bradati ljudi mnogo kul i alfa mužjaci, nije zamena za ličnost.

brada nije zamena za licnost pod broj 1

otvaranje ove teme nije zamena za licnost

Brada pogotovo u 2019. godini kad je svaka pickica nosi, i oni koji dlake na licu znaju poimenicno, i kad je to trend bukv u pola svijeta medju fenserima.

Mislim da brada nikad nije bila nemuzevnija za nositi nego zadnjih par godina.

Svakako za sad jedan od favorita na ovoj temi

Ja isto ne volim kad je nekome zamena za licnost to sto je student. Kad slika skripte indexe, kako mu je smor sto uci, pa onda kafa i markeri lampa i knjige na stolu pa hashtag neki kao kako ce da streba celu noc i kad smara stalno o fakultetu uzivo

Ulicna skola nije zamena za fakultet

Ja isto ne volim kad je nekome zamena za licnost to sto je student. Kad slika skripte indexe, kako mu je smor sto uci, pa onda kafa i markeri lampa i knjige na stolu pa hashtag neki kao kako ce da streba celu noc i kad smara stalno o fakultetu uzivo

ovo su ti ljudi koji nece nikad naci dobar posao nego ce biti uz nogu sefu, najgori tip uvlakaca studenata koji zavrsavaju u roku, beskicmenjaci i razlog sto svi vole da tovare studente

Brt znas meni je tesko ja ucim jebiga umorim se od ucenja svaki dan pa upisi moj faks ako mislis da mi je lako druze probaj pa vidi

Pusenje kurceva siptarima za male pare nije zamjena za licnost

takodje svako ko ima fluorescentne markere iz bilo kog razloga zasluzuje jednu preko usiju ne mora student da bude

Secate li se tamo negde 2014-2016 kad je Gejmotron bio zamena za licnost mnogima, ne povratilo se nikede