Prijava

dajte jos neke price i detalje....

a veljko kad je pogodio jabuku rekao pucam na tatu hahahaha

meni i dalje ne izlazi iz glave kako ljudima nije jezivo ovo s vencanicom

jedino sto mi se na svadbi svidelo je to sto tretiraju novinare kao zivotinje

pa kako nije jezivo hahah, msm da ti se zena oblaci u vencanicu od majke....aj da je ona nosila vencanicu od svoje majke, nego mora od cece

i ono na onom snimku kad je ugledao cecu kako odma agresivno krece da razgrce sve da mu neko slucajno ne osugavi majku.....i ona posle onda rukicama razgrce sve da prodje anastasija....msm imaju neki kompleks bogova plus su svi seksualno povezani

Inace nisu bili ceta, u zavisnosti od vremena o kom pricamo bilo ih je i do hiljadu u jednici, sto ce reci ojacani bataljon. Arkan je nosio cin pukovnika. Fan fekt, moj cale je u zimu '93. video Olivera Mandica u uniformi Tigrova sa cinom kapetana, dosao u komandu Sarajevsko-Romanijskog korpusa da komandi preda neke muslimanske oficire koje su zarobili.

Oliver Mandic je rekao Arkanu da mudzosi drze zarobljenu neku nasu pevačicu u Beču (ako se ne varam za Bec), ovaj poslao par ljudi da je oslobode. Posle ona dosla u stab licno da mu se zahvali a on rekao Mandicu kad je video "sto si mi doveo ovu kurvu muslimansku" ostalo je istorija.

A sa koke ju je skinuo tako sto ju je osisao do glave i nije joj dao da izadje iz kuce.

a to sve inace pricao ''pukovnik'' mile istina ulemek...

bio sam joj u dvoristu u Zitoradji...

u kucu nisam ulazio

Zvuci ko da si bio na nekom hodocascu

ne, kolega bivsi im je komsija preko puta, bio nesto kod njega pa krenuli negde valjda u Vranje i on samo da dam nesto komsiji, valjda tako nesto bilo i to je to..

jos tada sam video da je to nekakv mentalni sklop crvena zvezda, tako nesto, mislim na stil kuce i to

Razočaran sam sto Veljko za prvi ples nije odabrao majcinu pesmu. Kakvo nepostovanje...

Bombi, kada će taj avangardni iranski maslac?
Sig je bolji nego je ovaj sns, zvezdasrbijanski.

razocaran sam sto veljko za prvi ples nije odabrao majku. kakvo nepostovanje.

Ali jeste za prvu bracnu noc ;)

Bila mu majka, pa devojka, sada mu tašta... Šta ti je život.

jeste li vi skontali da je od arkanove smrti najvise ceca protifitirala

Leba ti? Pa normalno kada preko nje od tada do danas pere pare ko stigne. Svaka vlast.