Prijava

Verujem da su jabuku minirali da ovaj kao samo opali iz puške

Verujem da su jabuku minirali da ovaj kao samo opali iz puške

HAHA isto mi je proslo kroz glavu kako nije snimljeno da je skinuo jabuku

Boston Klipersi minirana jabuka na svadbi Valja Raznatovica

Sta mislite za koliko mjeseci cemo citati naslov kako je vara sa sofijom milosevic?

ponestace ceci para, ova dijabola ce onda u kriminal i tu mu je kraj.
koja glupost je ta prica da je arkan ziv..bas bi on pristao da bude anonimus, nema sanse.

A realno, koga boli kurac za njegovu svadbu?

nemoj mi retoriku tu stevco kad te zviznem deca ce ti korenovati kao digitron ;DDD

je li carsav krvav jutros

Ovo sa kevinom venčanicom je baš jezivo...

krupovrbaski zmaj
zna li neko pricu koja govori o tome je li na ratistu ikakve vojne koristi bilo od arkana i njegove cete?

Evo kao neko ko je preziveo deo rata u Sarajevu i ciji je cale ratovao tamo. Kazu svi za Tigrove da jesu bili zajebani borci, cak i Hrvati i Bosnjaci to kazu. Da su mudzosi imali zort od njih, da su bili mnogo vise disciplinovani kao jedinica od vecine VRS kao i ostatka bratije sto je tamo ratovala na svim stranama, ali da su ratovali iskljucivo ako imaju interes (pljacka, otimacina, ucene i sl). Takodje mi je cale pricao da je Arkan zabranjivao silovanja i ubijanje civila. Seca se da su streljali nekog svog sto je silovao neku muslimansku devojku iz Vlasenice. Ali se takodje prica da je napravio haos u Konjevic Polju, dok sa druge strane postoji prica da su njegovi prosli tuda i oterali muslimanske snage, a da su civile pobile druge paravojne formacije koje su naisle posle njih. Ko ce ga znati. Ali kao sto rekoh, ratovali su samo ako su imali interes. Secam se da je u maju '92. pukla prica medju Srbima u sarajevskom naselju Dobrinja gde smo mi ziveli da Arkan trazi 1000 DM po glavi srpskog stanovnika da oslobodi naselje. I to je bila ozbiljna ponuda. Realno je mogao, Alijine zelene beretke su jos uvek bili gomila neorganizovanih debila u trenerkama sa kalasnjikovima koji su se vozali okolo u golfovima dvicama i pljackali prodavnice, ali ajde buraz da cetvoroclana porodica usred rata nadje 4k maraka da plati Arkanu. Niko mu nije platio, naselje je do kraja rata ostalo u muslimanskim rukama.

Inace nisu bili ceta, u zavisnosti od vremena o kom pricamo bilo ih je i do hiljadu u jednici, sto ce reci ojacani bataljon. Arkan je nosio cin pukovnika. Fan fekt, moj cale je u zimu '93. video Olivera Mandica u uniformi Tigrova sa cinom kapetana, dosao u komandu Sarajevsko-Romanijskog korpusa da komandi preda neke muslimanske oficire koje su zarobili.

u bijeljini nije stedeo ni muslimane ni srbe ni zivote ni belu tehniku, pitaj bilo koga iz bijeljine za arkana

Ja ti kazem sta mi je stari pricao, a on ga bas ne voli.

ako ga ne voli onda nije objektivno.

Ne voli ga sa razlogom.