Prijava

ako ga ovaj lik ne ubije onda nek se gone u kurac vise ti koji mu to namjestaju, jer su bas sad pretjerali.

Pa brt ovo baš vrišti na neku nameštaljku. Vidi ovom odnos pobeda i poraza. Msm, svakako je u nekom trenutku bio legit bokser, al deluje kao da je upao u dugove i sad mora Veki malo da na njemu leči komplekse

Ovo sto kaze spiral out

Ravno 3 godine nikoga nije pobedio

a jebo mamu opet neki lik bukvalno za glavu nizi od veljkana, sporac neki na steroidima samo da izgleda zajebano.....26 poraza, jbt on ko ona lezbijka iz one teme tampon zona sto malo malo pa je neko siluje i nikako da ukapira da radi nesto sto joj ne ide bas...

zar nije trebao prvo da bude neki bugar, koji kolko tolko izgleda zajebano i spremno, odakle sad ovaj pajser ispao?
26 poraza od toga 22 nokautom sa smrtnim ishodom ajde bezite vise u kurac

Mislim da sam ovo već napisao, ali molim Boga da jednom ti Veljkovi naprave lošu procenu u odabiru protivnika... i da u Jagodini tipa organizuju sve, dođe narod, i da ga taj neko ISPRESAVIJA i da ceca to sve gleda uživo

https://boxrec.com/en/proboxer/829066

Zato naš Veljkan sve redom niže!

AJMO VELJKO, OBODIN CETINJE JE UZ TEBE!

Ej al pazi, sin pokojnog ratnog zločinca i profitera je BOKSER, ne, mi živimo u lošem c filmu gde je glavni lik Majkl Dudikof a Rade Šerbedžija glumi
zlog generala koji gleda taj boks

mislim da ce veljko da dobije ovo ali nisam siguran

a umesto da je cutao, par godina da nije medijski to praceno, i onda da se nakupilo desetak, petnajs pobeda, eventualno i jedan dva poraza od nekih ozbiljnijih likova i onda da krene u promociju kao dza bu dobar skor vec ima, vec par godina se uspesno bori, zadao muke protivniku i u porazu i onda da krene taj hajp kao ide u profesionalce, leti ka tituli bla bla...a ne bukvalno od prvog treninga kako je usao u salu poceo da dize neki hajp o sebi, posle tri borbe kao snima film o sebi i svojoj karijeri.....treba li napomenuti da mu je jedna od borbi bila u nekom restoranu dok su ljudi jeli....a jedan borac mu je bukvalno posle 14 sekundi bacio peskir i kao predao se, a usao u ring u air max patikama, bolelo ga uvo da se bije...
i ono sto me najiskrenije interesuje, dal on i na trenutak pomisli da mu je namesteno il decko jednostavno nema dodir sa stvarnoscu bas toliko?
msm u 7 borbi bukvalno nije bio udaren nijednom

da ima neko da plati tog protivnika vise nego ceca.

aj da skupimo nekom jadniku sa ulice da pobedi veljka evo bohor ce prvi da uplati

Ima li gdje kladionica da se odigra za ovaj SPEKTAKL?

brt onaj njegov tast vredan covek izgradio svojim rukama kucerine one po selu, napravio neku isto veliku kucu i kao poklonio veljku i ovoj njegovoj kao poklon, ovaj debilko odveo svoje pse i tamo ih drzi, bukvalno pretvorio svadbeni poklon u psetaru ahahaha

hahaha bukvalno da ima gde da se igra stabiti 1000 evra na ovo

Postoji dobra sansa da mu namestaju a on nije ni svestan toga nego misli da je najjaci