Prijava

jbg ceca nije nikad glupa bila sto se tice finansija znala je unapred da razmislja, ulaze sad jebe mu kevu jer zna da nece zauvek biti srbska majka zna da ce ovim mamlazima ostati pa konta da im da sto bolji start da nastave bahatost i kad ode u penziju sto ce isto biti negde kad ne bude mogla da stoji

ne brinem se za anastasiju.neki cepterov,kosticev,bekov sin ce to da izdrzava.ako je bas ne usre,onda neki fudbaler.

Brate, shto ne izleti Darko Milichic i istuche ga kao VOla u kupusu?

ne bi se oni tukli jer su oboica patriote

ocekujem za tri godine mec veljko raznatovic protiv veljka raznatovica, posto nema dostojnog protivnika

sam u ringu radi shadow box

hahahahhahha jaoooo jel gledate ovaj video sa ovim hrvatom hahah kako izlece ka ringu glavicu izgura napred kao nabrijan je i onda pocne da trci ka ringu ne moze da docega da rastrga hrvata

znaci bori se samo u banjaluci i jagodini, i jos uvek mu nije sumnjivo nista?

evo recimo ovo....
https://www.youtube.com/watch?v=yLWc_StU__M

msm sta je ovo...

a nzm dal na ovom videu ima njegova izjava posle meca il je to na nekom drugom, bukvalno najarogantnija i najbahatija izjava ikad igde

ne znam da li ima nadimak.ako nema,obavezno treba i to da odrade.veljko neustrasivi,nesalomivi,neunistivi itd

i ovaj mali nabijeni mi bukvalno deluje da bi ga raskomadao hahah, a kao predaje mec...
i na 2:08 kad je zamanuo, da ga je pogodio poslao bi ga medju konopce, sudija odma upozorava nesto hahah kao ne mozes toliko jako da zamahujes...a mali bas deluje da fino boksuje....i odma posle tog skoro udarca predaje

kontam da su su namerno ovako predali jer su bili nesto ucenjeni i onda namerno uradili da bude bas bas providno

Sanitarni čvor
ne znam da li ima nadimak.ako nema,obavezno treba i to da odrade.veljko neustrasivi,nesalomivi,neunistivi itd

Ja tipujem na najsBskiji nadimak - Veljko Silni!

Само да не буде Вељко Првовенчани.

ахаха ове вељкове борбе ме подсјећају на путина кад игра хокеј па они хокејаши падају по леду као ја кад пикам десет девет са клинцима

Jel daju kladionice kvote za veljkove meceve

да л си нормалан брате ахахах

ахахаххаахах

Ne pratim borilacke sportove pa zato ne znam

poslednjih 8 mečeva sve porazi, ovo neko ciganče na žeton radi... tačno ja sad da mu platim pustio bi da ga izudaram... čekaj bre, kako se ovo organizuje, jel nema tu neki progres, da se penješ na lestvici ili nešto, kakvi sad profesionalci kad organizuje ko hoće ovo iz aviona nameštaljka

U suštini, pumpaju mu skor, neće imati ozbiljnog meča do jedno 14-15 pobjeda. Svaki današnji pro bokser imao je ovakve mečeve za pumpanje hajpa i skora.
Onda će da mu nude ozbiljnije borce i ono najbitnije - ozbiljnije pare.
E sad, u normalnim situacijama bokseri u međuvremenu treniraju sve ozbiljnije, dovode im ozbiljnije sparing partnere i tako ulaze spremni u taj prodor ili propadaju ako su škart materijal i postaju ove kese za nabijanje. Npr. jedan Hrvat koji je bio kesa za nabijanje skora trenutnom teškaškom prvaku Džošui je za meč protiv njega dobio 1000 funti. A bio je perspektivan, i u momentu kada je trebao najviše trenirati on se najviše sprdao i onda mu je karijera skrenula. Naravno, izgubio je.