Prijava

linkovi ka omiljenim pezosovim postovima

nesto jedino vredno sto ce ostati iza ovog sajta, pa da bude lepo sacuvano na jednoj temi i lako pregledno

Сваки текст о Новаку.

Hahah panduri nasrnuli bukvalno kao da su joj kerovi, polako ne maši ba rukama uješće te neki

a automatski se veruje njoj, odma se ulece ostro liku....
pricao sam situaciju kad sam ja imao tipa 13 godina tako nesto, prelazimo most drugar i ja, ispred nas na nekih 50 metara dva starija lika tipa 20 i koju, a preko puta iz akva dorije se penje na most neka riba, i ja i drug joj zviznemo onako fiju fic svaki po jednom, ona odma vadi telefon i zove sva nadrkana nekog, i posle dva minuta se stvara dzipcina, vrv likovi bili u akva doriji i ravno odu kod ova dva lika ispred nas hahaha, zaustave ih i iz dzipa ih izmaltretiraju nesto, i odu, i stanu ta dva starija lika sacekaju mene i ovog sve prebledeli, kazu jel ste vi dobacivali njihovoj drugarici, kaze izvukli pistolje drkali ih jer su mislili da su joj oni nesto dobacivali...

eto glupaca bukvalno da bi nahranila sebi ego kako se nego bori oko nje bukvalno je mogao neko da rokne nekog, sta da su ova dvojica ispred nas bili neki zajebani likovi ili da su se potukli s ovima neko nekog da izbusi pistoljem samo zato sto je glupaci nekoj neko zviznuo

Ahahahaha nisam ni citao a krivim se

хаха какве главе ова двојица није ништа урадио и још му нешто соле памет а види се да је момак културица гробар

Daj boze da su ovakvi svi

Za nas je i bosna sinonim za kulturu

A: Jebem mamu i tebi Milorade nisi kompetetan siriti srpstvo nisi bio u ratu pravom!

B: A kako se to širi srpstvo keve ti ga nabijem?

A: sujes moju jeli majmune imas ovde moj broj jazavac jebem ti svo pleme
Daj mi br odmah posalji ovde jebem ti pleme
Odmah jazavac
Odmah
Mamu ljubicu mi psujes a ni ne poznajes me javi se samo jebem tebe i sve takve a posebno ti mamu jebem bas hocu da jebem i tebe i nju zajedno javi se na mesindzer ajde polako samo da rijesimo

B: Ajmo sirit srpstvoooo breeee

A: Covijece zasto mi mamu psujes bez razloga

B: Bez razloga? Jesam te lepo pitao KAKVO SRPSTVO? PREDEBILAN si ne razumes da je Srbija izmisljena zajedno sa Hr Bosnom i ostalim sranjima. Mi smo Slaveni konjino glupa.. cesi slovaci rusi ukrajinci sve nasa braca jebala te srbija

A: Imas svoje misljenje i slazem se nabijas mi kevu koja umrla jedino to zamijeram udji malo u moj profil pa vidi o cemu se radi ovde i postuj svetinje politika je nebitna
Psovao si mi mamu sve ostalo je nebitno

B: Ma boli me kurac za tebe i tvoju mater.

A: Aj javi se jazavac
Pokusao sam normalno posto si bez veze lik totalno zabolit ce te kurac i svi dijelovi tijela pozdrav do susreta pisi sada sta imas na umu!