Prijava

Imam utisak da Kusturicu više cene van nego mi sami
Isto je i sa Đokovićem

Zasto bi i Srbi trebali da postuju cigana koji se ne smije vratiti u grad u kom je rodjen?

Ma kakav kusturica i filmovi sa ciganima ajde molim vas, rasta je bog za njega

Mnogo drvimo kurac oko nebitnih stvari. Ja sam tri put menjao veru, pa me svi volite.

Imam utisak da Kusturicu više cene van nego mi sami
Isto je i sa Đokovićem

Filmski kriticari mnogo cene Kusturicu po celom svetu.Ali obicne ljude mislim da ne zanima i da ne znaju ko je uopste.A Djokovic je ovde svetac bukvalno tako da ne kapiram na sta mislis :)Vani ne verujem da ga bas smatraju za heroja.Samo ga smatraju dobrim teniserom i to je to.

djokovic je jedan teski jadnik, lik koji je zaradio 300 miliona dolara mora da trazi dzeparac od caleta....jedna beda i nistvica najobicnija koji nema svoje ja, bukvalno sloj ljude koje jedino ne mogu da sazvacem.....gnjida koja pati da ga svi vole, vatreni navijac zvezde i partizana, reala i barse, milana i intera, lejkersa i niksa...gde god ima horde ljudi on ce da pokusa da im se usupka....gledam neku reportazu kao KAKO SE ZABAVLJA NOVAK DJOKOVIC....ono neki bazen kao, on sa bratom djoletom i onim bezimenim sto ni sad u 27oj godini jos nije dobio ime od roditelja, i neka dva tri lika verovatno placena da se druze sa njima, skacu kao nesto u bazen glupiraju se to im je zabava....alo druze idi kupi jahtu i dovedi 20 vrhunskih riba naredi im da se naguze i lizi im cmarove svakoj po desetak minuta, radi sta hoces budi malo covek, nemoj samo da gledas sta ce ko da kaze o tebi dal ce da te smatraju svecem i ta sranja, bukvalno spadas u manje od 0,5% populacije u istoriji celog sveta koji su mogli da imaju tako 200+ miliona necega i tebi je bitnije sta ce neka baka da kaze, umesto da kupujes kroserice motore i cetvorotockase pa da ih ganjas kroz sumu, da imas konje da ih jases, da pravis nozeve sa najboljim alatom koji moze da se kupi ti se dodvoravas jebenim ljudima tako sto jedes neke travuljine...i cak ni to nije bio tvoj izbor nego te zena naterala

hahahahahaha
a mozda voli coek tako, sta

i neka dva tri lika verovatno placena da se druze sa njima, skacu kao nesto u bazen glupiraju se to im je zabava....alo druze idi kupi jahtu i dovedi 20 vrhunskih riba naredi im da se naguze i lizi im cmarove svakoj po desetak minuta, radi sta hoces budi malo covek, nemoj samo da gledas sta ce ko da kaze o tebi dal ce da te smatraju svecem i ta sranja, bukvalno spadas u manje od 0,5% populacije u istoriji celog sveta koji su mogli da imaju tako 200+ miliona necega i tebi je bitnije sta ce neka baka da kaze

Ovo je legendarno receno

Po desetak minuta
Prelepo

Rasta izdominirao na mac-u

Koka bruka od pesme, momci ubijaju. Inače Jala je izbacio ceo album. Kvaliti kontent.
https://youtu.be/8uCjFD0Ahns

Daleko su i Jala i Buba i Rasta od prave muzike. Mada, gotivniji mi je Rasta, ali on je počeo da snima glupe pesme kao i već pomenuti tandem.

da vam povecam prosek godina na ovoj temi sa 11.2 na 12.4 i IQ sa 0 na 17

БОМБАШЕВА ЖЕНА КУРВА ЈЕ СА ШТАЈГЕ ХАХАХ