Prijava

to je onaj o kom sam pricao, sto sedi u kolima i mrzi dvoje na klupi sto se maze njemu u inat

treba da postoje kurve koje ce se finansirati iz drzavnog budzeta kao neki dementori da svesno jure incele po internetu i skidaju im mrak za velike pare
stopa masovnih ubistava po skolama bi se smanjila bar za 60%

Неће они курве или жене уопште
Хоће аниме ликуше од 13 година

није тачно него им се од нејебања претвори у јапанске цртаће спика.

Ovaj Eliot Rodžer im dođe kao neki svetac mučenik.

treba da postoje kurve koje ce se finansirati iz drzavnog budzeta kao neki dementori da svesno jure incele po internetu i skidaju im mrak za velike pare

Ne može, Eru, oni neće kurve nego oće da im država obezbedi devojke/žene koje su nevine i čiste.

zasnivajuci iskustvo na mom drugu koji je oko 6% incel, a preko 90% sindrom nice guy
on bi bukvalno hteo bilo sta, al posto ga ni bilo sta nece onda je njegov odbrambeni mehanizam kako nece bilo sta nego trazi kao neku savrsenu bogorodicu, zato je kao sam njegovom odlukom, nikako nije zato sto ga nece nijedna

inace da dobije priliku sa nekom bucom rado bi iskoristio....a samo prica o ljubavi kako bi on drzao ko malo vode na dlanu, a i da nadje takvu prevario bi je prvom prilikom koju dobije, samo sto ne bi dobio pa zbog toga bi onda pricao kako je veran....ustvari zude za bilo kakvim dodirom jebenim

on bi bukvalno hteo bilo sta, al posto ga ni bilo sta nece onda je njegov odbrambeni mehanizam kako nece bilo sta nego trazi kao neku savrsenu bogorodicu

nek mu neko kaze da je bogorodica bila nevina i tako ostala- bogcel.

Gledaj, nije ni Mia Borisavljević rešenje... Mada obzirom da Pezos, prema sopstvenom priznanju, "voli da se krije u žbunju i posmatra svoju bivšu devojku kako je srećna sa drugim i ljubi se i sve", nije ni za očekivati da ceni prave vrednosti. Zbog takvog razmišljanja si ostao sam na pragu četrdesete, i nemaš čak ni decu, tako da druže ne znam šta da ti kažem, ali uglavnom, koliko daješ, toliko ti se vraća, a ako si oduvek živeo sebično i bez ikakvih principa u životu, teško da se možeš nadati pravoj ljubavi. Jebeni laloši

naravno kajzen ce sve da ispuni posto mu je dovoljno da mu napises da ces ga tuziti i ispunjava sve hahahahh

samo se ti zajebavaj, saće i tvoje info da traži, posle da prosledi vučiću, znaju se sa šljakerskih dana iz sočija

Šta mislite o kaputima, da li ih nosite, dali su tryhard ili su ok

stajalo bi tebi to chikara, malo su kaputi oni sto su uski gej ali nemoj takav

Nosio sam kaput od 2009-2013. Period u kome sam najviše jebao. Doduše, leti.

Ne drže toplo kao stara dobra jaša

da nije to onaj period kad se na VOS islo

Nisam nikad bio na VOS-u, iskreno ja sam sve njih smatrao nižom kastom.

Brate kakvo pitanje. Možda malo previše daješ značaja nečijem utisku