Prijava

i sve prozivke su bile do jaja poslednjih godinu dana nista nije bilo nesportski,

Daa bas je do jaja bilo kako su se delile fotografije clanova sajta, kada im se pretilo cak su i clanovi porodica bili kontaktirani. Ako je to cena da postoji forum i sajt na kraju krajeva, i bolje da ga ne bude.

napusim vam se masne kurcine, poz imam posla uskoro se sastajem sa ministrom licno i moram da pripremim neki materijal bitan, drzavne stvari jbg ne kapirrte vi to musavci, samo sam svratio na kratko da vidim sta ima novo

skripta ne igra fer, samo toliko cu reci

bilo bi kul da je skripta po principu ruskog ruleta.

znaci neka legendica sajta koja ti je i stvorila ovaj sajt napise nekome aj mrs debilu, bice zauvek uklonjen sa sajta...
znaci smecemo samo kao pedercici neki da pricamo bez prozivanja i uvreda....za 4 meseca nece biti 2 coveka ovde, jedino je trebalo sankcionisati bombasevo kacenje slika porodice i te stvari

bombas
napusim vam se masne kurcine, poz imam posla uskoro se sastajem sa ministrom licno i moram da pripremim neki materijal bitan, drzavne stvari jbg ne kapirrte vi to musavci, samo sam svratio na kratko da vidim sta ima novo

Mora da si eminentan član pozorišne grupe u vašem sanatorijumu.

više je bilo do jaja što si bio upućen u temu, a nisi udario ban, bar bi vratio bonbašu malo dostojanstva, imajući u vidu da mu je 43 godine, a ponaša se kao da mu je 9.

stavi glasanje na post, ako neko kao tipa bonbaš, u skoro svakom postu psuje i pljuje, skripta pokupi uvrede, i članovi mu minusiraju post, onda neka dobije ban na XX sati.
mogli bi da glasaju samo članovi sa 100,200 il više poena.

ili banuj bonbaša, onda ti skripta više netreba.

ma prekomplikovano je to. jedina kul stvar je što skripta nije fer. podsjeca me na kosticevo modovanje.

deljenje privatnih fotografija nije vredjanje, vredjanje je sastavni deo ovog foruma, ovo sto je pezos rekao, niko ne zeli da dolazi da cita remea kako kenja o kraft pivu nego remea kako tovari kosmopolitu i bombasa i obratno

Reaelno je debilko bombas kršio neka "moralna" pravila na forumu, gde je iz nemoći i skroz bez razloga kačio fotografije članova porodice.

Ali lik je retard i niko ga ne shvata ozbiljno na sajtu, tako da uvođenje nekih kazni zbog par debila je skroz nepotrebno.

Eksperiment je pokazao da je sajt mnogo bolji bez moderatora.

Da si to ranije shvatio, umesto što si mislio da si mnogo pametan jer ti modovi rade za džabe, sad bi imao milijarde umesto hiljada i sajt bi ti bio živ.

Pa ta kacenja slika su incidenti koji se dese jednom u pola godine. Ti kaizene mozes sam da ih pobrises realno, dovoljno je da udjes jednom dnevno na forum, posto je to jedini problem i jedino sto stvarno moze nekome da napravi problem. Najveci problem su deljenje licnih podataka i spam koga ima previse, a uvrede stvarno ne bi trebale da ikoga vredjaju na internetu u 2020-oj godini. Jedino ako neko bas prevrsi meru, al i to vise moze da se okarakterise kao problem spamovanja, a ne vredjanja

Увреде насумичних интернет слова на шаљивом сајту.

ili banuj bonbaša, onda ti skripta više netreba.

U sustini.

Niko drugi nije ni dijelio tudje slike i podatke koliko znam, a ova klasicna napusavanja polnim organima su bukv 90% postova na Vukajliji, nece nista ostati ako se uklone.

Nije ovo neka ana.rs ili sta ja znam, pa da ce biti zabavistance i da cemo se fino igrati ako nam se budu brisali postovi i profili zbog psovki

To je kao kad jelena djokovic dodje na tv i drzi predavanje kako narod u srbiji tesko zivi sa 500e, pa sta ti znas o tome, valjda o tome moze da prica neko ko se muci da zaradi, a ne ti sto ti muz aseksualni daje milione u dzep, ti bas znas kako se narod muci...tako i ovo, sta kaizen zna sta je dobro za sajt bukvalno nije ucestvovao u stvaranju bilo cega samo malo selektivno gledao sa strane i sad dodje on i kao ukidam sve psovke trajno se udaljava svako ko kaze nekom da je picka valjda ja znam najbolje kako treba...pa evo ti ga onda sajt pa sam pisi po njemu

Al bukvalno su mu stefani kostici i kosmopolite unistile sajt.

Jer su mu bili ljudi od poverenja lol

Kostić je bio odličan moderator. A bio je i dobar za sajt. Ne znam da je neko zbog njega otišao odavde, recimo.

Zbog tebe, Tilmo, recimo znam da neki jesu.

ahhahaha vidi kako se pise o jeleni djokovic tako agilni se pojavljuje na temi

Eksperiment je pokazao da je sajt mnogo bolji bez moderatora.

Pa naravno da je bolji tebi Tilmić, pošto je sada sajt sa 11 specijalnih olimpijaca, s kojima niko neće da bleji.
Al' u suštini je krš, jer je skrojen po meri Tilmića i Bohora i ostalih narikača. Mada moderatorkinog pastuva čini mi se da nema toliko svuda u poslednje vreme.

U suštini, vređanje je ok u nekoj meri, ali kada vređanje dostigne nivo gde se ljudi međusobno diskredituju na osnovu toga što se ne podnose, i kontra argument na temi koja se bavi nečim što nije suva spamčina bude pljuvanje te ličnosti, onda je vređanje problem. Tj. sajt postaje za krupnu i sitnu stoku, koja na njemu obitava. I to je to.