Prijava

On jednostavno nikad nije bio clan ove zajednice, ne oseca kako sajt dise, sve sto zna je ono sto su mu modovi prenosili na mod forumu, a zna se da modovi skoro nijedan nikad nije bio neki kul baja na sajtu

Kao da je više bitno, sajt je mrtav pa je mrtav.

Da ne oteraste kosmopolitu sad bi jeli vruće pite kao kod bake na selu, a ovako...

Smesan si pezose
Koga briga kako sajt dise covek ima svoju viziju. Ako on smatra da je nesto pametnije on ce tako uraditi. Nije ga briga kako tebi odgovara. To sto su clanovi pretvorili sajt u nesto u sta su pretvotili ne znaci da to tako treba ili da se oni pitaju. To ti je kao da cigani okite napustene hale i urusene kuce cvecem i strikovima za ves i naprave ih domom a grad posalje bagere da ruse. Sajt je najzesca seljanija u 21 veku i nema nikakve potrebe da se dozvoli takvo ponasanje. Koga briga da dodje na forum na kojem se samo pljuju prst ispred nosa ne vide. Slazem se da ne treba cenzurisati ipak se gubi identitet sajta ali neke teze uvrede koje nikome nisu interesantne nitu su ikakav sleng i glas naroda nego seljanija nekultura i nevaspitanje, nemam nista protiv da se cenzurisu. Moze covek da se uvredi i bez psovki.
Moje vidjenje je da humor opravdava sredstva, takodje da treba dopustiti da dva clana isteraju svoje medjusobno ali nema ovde mnogo humora niti iko sta isteruje nego se vrse hajke i sistematske dugorocne kampanje do nokauta. Pa meni ovaj eru psovao majku 10 puta ja mu nista nisam rekao. Da sam ja bombas ili tilmo ili ko vec voli da se svadja nemam pojma mi bi vec imali prepisku u dva toma.

Da li je čovek upravo mrtav ladan napisao "kul baja na sajtu"?

jaooo evo ga jos jedan debilko sto se iscudjava, da pise to nek ti olize mama te katarakte sa ociju ako ne vidis dobro

ima li ko 100 evra da posudi? :D

Petar Pan Pezo$

To je kao kad jelena djokovic dodje na tv i drzi predavanje kako narod u srbiji tesko zivi sa 500e, pa sta ti znas o tome, valjda o tome moze da prica neko ko se muci da zaradi, a ne ti sto ti muz aseksualni daje milione u dzep, ti bas znas kako se narod muci...tako i ovo, sta kaizen zna sta je dobro za sajt bukvalno nije ucestvovao u stvaranju bilo cega samo malo selektivno gledao sa strane i sad dodje on i kao ukidam sve psovke trajno se udaljava svako ko kaze nekom da je picka valjda ja znam najbolje kako treba...pa evo ti ga onda sajt pa sam pisi po njemu

ovaj post gadja u srz problema

al i meni se cini kao da kajzen sprovodi ovo isto sto je che-vu reko na prosloj strani, izgleda da su jedini problem ljudi koji nikako nece da odjebu od ovog sajta pa ovaj gleda na sve nacine da otera i ovih par desetina ljudi sto je ostalo.

uvoditi neku skriptu koja ce da ometa sve clanove samo zbog jednog bombasa i cika bulje je totalno nepotrebno. ovde treba 1-2 moderatora koji prate definicije i 1 moderator koji prati forum(vise nije potrebno, jedan lako isprati forum, a tu su i ova dva za definicije koji mogu da ulete ako ovaj spava ili drka) i koji ce da podeli par banova samo u situacijama kad se bas bas pretera. taj za forum treba da bude neki opusten lik koji nece koristiti moc bana da bi se licno obracunavao sa svojim dusmanima, nego vise da se bavi zatvaranjem nepotrebnih tema, brisanjem spama i ako bas mora nekog i da banuje nekad

kme kmeee koja kiselost

Zajebite vukajliju, nego se skupite malo kamenujte sve rezimsko, da bude neceg korisnog od ove zajebavancije

Jebeš uvrede ionako je sajt mrtav nije ostalo ni ko koga da vredja haha
Nego mene interesuje kako se sad odabira kako je ujo juče odabrao ovo kad se nije logovo mesec dana
https://vukajlija.com/lejkersi/62583

Šta si kajzene sad skarabudzio da random autori kao šatro odabiru random definicije haha

SSAmo nemoj meni da nalepiš da sam recimo odabrao neku strajinu definiciju pls

Ако предложиш нечију дефиницију на оној теми, рачуна се као твој одабир, без обзира кад си се улоговао или кад шреложио.

mogu li ja biti moderator?

bio sam admin na kgb minecraft server srbiji, imam iskustva, hvala

salim se naravno, gde je rizli tu je i posalica. sta treba da uradim da bi se obrisao ovaj profil, ne kontam, a mrzi me da citam 4 strane