Prijava

Hahahahahah, al kad lik koji je u svojih 40 išao po sajtu i plakao i vređao okolo, uz povremene pretnje jer su mu obrisali Snežanu i sedam jegera, a onda kačio pijane maloletnice iz Urgentnog u Nišu, pa lagao kako je zinuo, a sve to da bi ga udruženje paraplegičara Vukajlije prihvatilo kao nekog svog, kaže da je Kostić uništio sajt, onda definitivno jeste.

Kostić je tu apsolutno nebitan.

Reme, navukao sam te da kačiš sliku gde dokazuješ da nemaš tanak vrat jbt.

Ух добро је, већ сам помислио да ће сајт да оживи.

ja vec kriziram ne mogu da ne izvredjam nekoga

ubaci bar na profilu opciju:
filtriraj uvrede
pa onda ko izabere ne mora da cita, ovako mozemo slobodno da pretvorimo forum u tipa vukajlija pcelarstvo ili tako neki hobi

treba neka tema ko oktagon na vukajliji.
Ko udje na temu time prihvata pravila da na toj temi nema pravila i da se sve može. jedini uslov mozda da bude ljekarsko uvjerenje da šifre ko bombas i bolja ne mogu učestvovati.

Samo treba da se sankcionise to otkrivanje slika porodice i tako ta pickasta sranja, sve ostalo treba da bude kao sto i jeste proteklih 10+ godina....cuj da nema vredjanja hahah imam osecaj kao da sam kod lee kis u emisiji

kako ce da predvidja uvrede na osnovu brisanih poruka kad su te poruke obrisane.videcemo kako ce to skripta da zavodi red na forumu

kaizen: "Nema striktne liste nego predvidja vredjanje na osnovu poruka koja su brisane godinama unazad."
+one koje nisu= i`m fucked

imam osjecaj da će biti zabavno zbog bagova haha
kaizene na koliko dana skripta banuje automatski?

Kaizen je na nivou raznoraznih mr moona, urosa, i raznih barakuda

koje sranje od foruma, bukvalno jedini deo vukajlije koji je ostao funkcionalan samo da se diglo na malo vise poena ucestvovanje i brisao spem
ali ne kajzen se usrao tuzbe kao i uvek, ne bi me cudilo i forum da obrise
poserem se na forum, necu ni da ulazim dok se ovo ne razresi

A koji je konkretno cilj cenzurisanja postova? Ako je i iko zbog toga otisao sa vukajlije, sigurno se zbog cenzure nece vratiti, jer su uvrede mozda bile kap koja je prelila casu, a svakako ne inicijalna kapisla za necije napustanje foruma. Sta kao u fazonu si: e do jaja je sve, al necu uci ovde vise nikad jer me je neko uvredio. Ne, nego su se ljudi smorili od celog koncepta vukajlije, sadrzaja i spama, a mladji niko nije privucen na sajt, ili skoro niko. Definicije retko koga privlace u 2020-oj godini da se uloguje na vukajliju, a verujem da 90 posto mladjih od 20 godina ne zna ni sta je vukajlija. Tebi kaizene treba jos neka kategorija osim definicija, da vratis postere, da eventualno uvedes neke nove kategorije tipa mim, ili nesto tog tipa, posto se vecina humora na internetu danas bazira na nekom aktuelnom meme templateu. Ovako ces oterati i ovo 60 ljudi koji posecuju sajt, od cega forum 15

Lol ali kaizen bukvalno ide metlom i tera vas sa sajta kao na fajrontu, znači sve što je ostalo da ikome daje razloga da i dalje dolazi ovde sabotira, a vi se uhvatili za šank i ne puštate :))))))))

dajte vremena, mozda je ova mjera samo placebo.