Prijava

Kad se obraća vrhovni vođa? Da znam da l da lagerujem paletu piva.

Neko reče u 6 al nema niśta.

A lej, nema obraćanja lekara u 15h, da on pokupi sve preglede i ekskluzivu. Jbt nezaustavljiv je.

Thilmo, ne mogu da se otmem utisku da si najinformisaniji po pitanju korona virusa, pratiš sve vesti, čuvaš se i brineš, ali nemaš potrebe jer se virus prenosi s čoveka na čoveka, tako da nemaš brige.
#sketch #koronapandemia #bombasrulez

Pre 15 dana čuo taj vic u formi nekog sela pored Niša.

Ali svaka čast, treba terati šegu u ova teška vremena.

rekose juce u 6.dobar je ovo dramski efekat.kasnili jer su se ozbiljno dogovarali,pa jebi ga.
generalno su mu termini super.posle 5 nema napolje,a posle 8 je ljudima pun kurac svega.taman u intervau od 6-8 je idealno.u 8 tapsu ljudi i lekarima,a tu nega nema,pa ono...valja zavrsiti do tada.igra igru profi,nema sta

Možda je zato rekao u 6 pa u 7. A onda se pojavi u 8 kad tapšu ili ga napušavaju kurcem. I o da svi čekaju da čuju šta ćw da kaže i nema performansa u 8.

Je l rts i rts HD imaju isti program? Nema ga Vrhovni.

Nerealno koliko sam puta video da ljudi nose masku i onda se vide sa poznanikom na ulici i skinu je da se pozdrave i pričajU
Pa jebote druže alo

Ko vidi nindžino lice i priča o tome umreće u najstrašnijim mukama

Pokusavam da zamislim predsednika bilo koje drzave na svetu koji izgovori sledece: " Kucama treba oprati sapice jer mi razumemo potrebe nasih kucnih ljubimaca".

alo rodjace, ne glasaju kerovi

Al kako je ovako jebeno dosadan.

Pa ramba amadeusa bih slušao par dana i tražio još a lik je ludak.

Kale gospodar vremna ima veću harizmu.

razocaran sam konferencijom, najblaze receno

Slabo je odradio sve.

Tanak je večeras, kapira da sad pada euforija

Au koji smor. Ovo sam čekao dva dana jebem te dosadnog.

Svakog gosta tri dana dosta