Prijava

Uuu sad je poentirao jbg

Al kad pogledaš SFRJ, kod nas najviše mrtvih. Možda ovaj kenja i pravi one krevete po halama zbog marketinga a mi mremo ko kugom pokošeni.

Nasisao kurcem kurvu sa Pinka što mu se šlihta, dobar

Možda mu odbrusili ovi iz EU da malo smanji doživljaj jer ipak nije Orban ili taj neki rang

Nasisao kurcem kurvu sa Pinka što mu se šlihta, dobar

ahaha to su najbolje scene, kad glupaca ne moze ni da se uslihta kako valja

Valjda i njega sramota što je jako providno

Dogovoreno je to dragi moj bohore, scenski nastup. Ne budi naivan.

Bukvalno ne moze da podnese pitanje koje nije namesteno. Na stranu i politika i sve, jebo ti takav zivot.

Baš jw mekan, dosadan, mutav. Provalio da se izlanuo o zabrani kretanja 24h. Pa narod navalio opet po marketima i gužvu stvorio.

Nasisao kurcem kurvu sa Pinka što mu se šlihta, dobar

ma ne moze ni ova namestena da podnese ako nisu bas ono sto bi on hteo u tom momentu

Ahahq slušaj glas ovom što kao napada đilasa aaaahaha

Izvinjavam se, o cemu pricate

Ahahaha kakva stručn pitanja PA OVAJ GUBI IZBORE AHAHAHAH

a najjace mi je kad se ovi njegovi minioni prave da su kriticki nastrojeni prema njemu, pa mu kazu nesto tipa "predsednice, ja mislim da se vi malo pravite naivni, pa ne govorite da je ovo solakovo i djilasovo glasilo"

ja da sam vucic reko bih mu pred svima "alo bre, ko si ti da predsedniku kazes da je naivan, sta si bre ti" i samo bih gledao njegovu reakciju i sladio se

Hahah kako ga jebe Krik izpizdeo

AHAHHAAHAHAHHAHAHAHHA JEBENI VUCICEVIC NAJRACIONALNIJI COVEK U PROSTORIJI HAHAHAHAHHAHAH, MAJKO SRBIJO STA SI DOZIVELA

Haha cela masinerija, informer, pink, srpski telegraf, on kao ne govori o politici pusti ove d kazu sve zivo sto on hoce, a onda on kaze ne govorim o tome... cim su svi bilmezi tu, znaci nesto je tvrdo

Vučićević iskrivljeni postavlja zadnje pitanje ahhaha