Prijava

Do nedavno sam radio u pogonu za proizvodnju sočiva gde je sve automatizovano, praktično sam išao do robota ili HMI ekrana kad se oglasi alarm da vidim šta se dešava i što pišti, pa ispravim nešto ako se zaglavilo ili spetljalo, bio mi je vrlo zanimljiv poso. Fazon 4 dana smena od 12 sati, a imao sam 4 pauze po pola sata pa je jedini problem bio dosada, praktično bih blejao na poslu i onda odem na pauzu isto da blejim. Dao sam otkaz međutim, idem u Hrvatsku uskoro
Edit: posle 4 dana posla 4 dana odmora i tako po rotoru

ocigledno po karakteru nisi osoba kojoj prija da se dosadjuje dugo, tako da ti dobar izbor da promenis posao :)

Ma meni bi najviše prijalo da ja lepo odlepršam negde u tri pičke materine gde nema civilizacije ni ljudi sa kojima bih se raspravljao oko najglupljih mogućih stvari zbog toga što sam apsolutno ispo iz tih svakodnevnih razgovora i tupljenja praznih priča, nekako se brzo umorim i već vidim da i počinje da me mrzi da objašnjavam sve svoje postupke koje "normalan" čovek ne shvata. Imam loš kontakt s familijom trenutno npr iz tog razloga jer su svi tipa gambi i misle da mi daju dobre savete i čine dobro ako me posavetuju da treba da ostanem na tom poslu ili da treba da se oženim, da štekam za kuću, kola itd i da se totalno submitujem kutiji. Čitaćete me još možda mesec, dva pa kad krene masovna aktivacija ljudi ja odo sa sajta. Zapamtite nije ni ovo slučajno što se mnogi od vas skupljaju ovde. Spekulacije o velikom buđenju (The Great Awakening) kruže internetom, navodno momenta kada bude prvo veliko suđenje, a ja se nadam da će to biti već ovog meseca, taj događaj će triggerovati masu da shvate da im je život laž...

Talas ispranih mozgova kojima je najveći podvig u životu da ubace neku zanimljivu referencu iz pop kulture u diskusiju širi se ovde

necu da jedem govna kao ostali, al dacu ti praktican savet: smanji psihodeliju dosta.

psihodelija - lik koji navija za crvenu zvezdu a lud pomalo. sketchz

Ma ja ne pamtim kad sam zadnji put zavario buksnu, a ne kad sam bio na psihodeliji, opušteno što se toga tiče nemam uopšte nameru da nastavim da se bavim istom. Kao što već prethodno rekoh imam način da se povežem sa bogom kroz sebe, imam kristale takođe samo mislim da znam šta me zapravo pritiska to je otrov u vazduhu i razna zračenja, postao sam baš preosetljiv na sve, pa sad tipa i kad pojedem jodiranu sol, a ne morsku tačno osetim onaj izbeljivač što trpaju u nju eto ne znam šta da ti kažem smatraj me ludim al tako je

dobro onda ti i nije losa ova fora da ides u hrvatsku malo, na nesto opustenije. popne se na kurac sve... kolko kapiram ti si u londonu ili tako neko britansko mesto, sto moze da bude jos veci smor ovako, sranje klima i tako to.
bukvalno sto kazes, moras da se uhvatis u sistem da bi preterao to sve do petka da se napijes ko covek. samo si mnogo otiso u drugu krajnost protiv toga :)

jebi ga, provalio sam kod sebe to u irskoj, jeste sve kul, imas i drustvo i ok ljude, i posao i nista ti realno ne fali, al opet ti neki kurac fali. na kraju sam provalio da stvarno ne mogu da promenim to da zivim na mestu gde je zimi 5C sa kisom i vetrom, bez sunca a leti 15C sa kisom i vetrom, bez sunca, i da ili nekako moras da se pomiris sa tim, ili da ides, poserem im se u klimu. nije ni cudo sto i dalje imaju emigraciju a bukvalno jedno od top 5 mesta za zivot na svetu.
sve ostalo je kul.

50% iraca sto znam koji su mogli da biraju gde ce da zive su u australiji ili americi sad. oni studiraju da odu negde, da dodju hrvati i poljaci umesto njih da se mrznu u mraku :)

https://youtu.be/V2MgTd3LgB0
Sve što je general Flynn ovde opisao se bez imalo preuveličavanja i pompeznosti prenosi na srpski scenario.

https://www.reddit.com/r/gifs/comments/homz15/no_explanation_needed/

trifors, naisao sam slucajno na ovo, pa me interesuje, kad i ti vidis ovako nesto (u pozadini je valjda i ona sto je uhapsena skoro), kako mozes da garantujes da je tramp na nekakvoj "pravoj strani" u celoj toj prici, kako znas da mu samo podmecu sve ovo, da i on nije deo toga, kad se vidi da je ovde prilicno prisan sa istim tim epstinom?

ne bavim se trenutno toliko tom tematikom pa me zanima ukratko

1. Reddit brate ne možeš kačiti post sa reddita i očekivati da nije biased i neproveren. Đubre od sajta 1/1
2. https://youtu.be/JPGZeywNjio pogledaj ako te ne mrzi, istraga sprovedena detaljno i odlično objašnjen razlog zašto je Trump pre svega morao da glumi prisnost sa svima njima (zar stvarno misliš da je samo Epstin u priči?)

Ali ukratko: William Bar je pozvan da se vrne iz penzije jer je najbolje upoznat sa situacijom i zna kako da porobi celi "Swamp". Ne bi Epstin nikad bio priveden pravdi da je Clintonova pobedila ili bilo ko drugi, čak i onaj Barni Senders mlohavi... C

Step 1: Go to twitter
Step 2: Search #Wayfair

Wake up sheeps

Sheep je pluralna imenica nepismena narkomancino, ti treba da nam otvaras oči je li

Sorry hteo sam napisati ships hvala što me pomno pratiš i korektuješ lektore

ajd, moze na ovu temu, da i ja qanonisem:

pre neki dan sam slusao anu brnabic prvi put kako prica, i mnogo me potsetila na onu sociopatu iz theranosa sto zavrnula gomilu ljudi za kintu, i generalno bila psiho prema ljudima.

https://www.youtube.com/watch?v=FPrwLb9u1MY
https://www.youtube.com/watch?v=PjnsYz-xdOI

zanimljivo je koliko je kod zena na vlasti to izrazeno, i cesto.