Prijava

mislim, nema vezte sa kanonom, al ovaj drugi video bas mnogo potseca na ta sranja sa muzikom i kako je napravljen, pa je prikladno :)
inace mnogo je manje misticno, zena psihopata jebi ga.

To sam gledao ili čitao negde da te žene idu na specijalne treninge da im glas bude muževniji i dublji dok pričaju, kao postoje istraživanja da žene sa dubljim glasom mogu više da postignu u poslovnom okruženju i to može da se istrenira ako prirodno nemate takav glas bla bla ta sranja

I neko je stvarno okačio neki video sa ovom likušom što si spomenuo gde u jednom trenutku zaboravi da koristi ovakav način izlaganja i krene joj glas običan koji je dosta viši. Gledao sam brnabićku negde skoro gde ju je neki novinar ispresecao sa nekim pitanjem, pa je utanjila isto i krenula normalnijim, ženskim glasom da priča dok je odgovarala, tako da nešto kapiram da je i ona posećivale neke treninge tog tipa (mada kapiram da je njoj trebalo dosta manje vremena da to savlada hah)

ma da, al zanimljivo mi bilo da nikad nisam cuo brnabicku da prica do konferencije pre neki dan koju sam ukljucio reko da vidim sta je, i bas upada u uvo kao neprirodno.

Pripazi na svoj english u Gambijevom prisustvu 3force, Gambi je počasni gradonačelnik Londona, a živeo je i dve nedelje u Americi

3force pobeđuje fiziku
Par vrhunski H komentara
youtube.com/watch?v=zruJdeOKDfE

3force pobeđuje gravitaciju, prkosi zakonima fizike, stane na ovu dršku i lebdi iznad Zemlje brzinom od 500 km u sekundi, sjebava vam koncepciju i obiđe planetu za desetak minuta surfujući kao da je odrastao na plažama Kalifornije
youtube.com/watch?v=GeyDf4ooPdo

Kemtrejlsi ponovo aktivni, dosta je bilo dva meseca plavog neba, koji bespilotni dronovi koja zaštita vazdušnog prostora, dokle sa lažima

Pripazi na svoj english u Gambijevom prisustvu 3force

To je gambi nindža iz senke izučio je sve tehnike špijuniranja i praćenja uvek sam u njegovom prisustvu

E triforce moram ti priznati da si bio u pravu z Huawei zbog ovoga sa kinom, nisam znao da je toliko ozbiljna situacija

https://youtu.be/xnsMnwzGH2A

Davide ništa me tu ne čudi, ceo holivud je satanistički kult pedofila i adrenochrome narkomana

E triforce moram ti priznati da si bio u pravu z Huawei zbog ovoga sa kinom, nisam znao da je toliko ozbiljna situacija

Prati silikonsku dolinu, zašto Google pomaže Kinezima u razvijanju ovih tehnologija? Ko određuje šta smeš da kažeš a šta ne i zašto se 2020. pokazala kao godina apsolutne svetske eksperimentalne medijske manipulacije koja testira granicu do koje smo spremni da dozvolimo da nas navikavaju na to sranje

Davide ništa me tu ne čudi, ceo holivud je satanistički kult pedofila i adrenochrome narkomana

тако је, зло и дно. тачно су зрели за библијску катастрофу. да им препукне онај расед сад андреас на пола или нека ватра са небеса.

Ko je ovaj drvoseca

кал дрого, аквамен. може да кара било коју курву у калифорнији али мало му.

Srđan Nogo mu brat od strica što otišao za Ameriku pre 40 i kusur godina

https://youtu.be/W6XdpDOH1JA?t=2339
Evo neko je postavljao nešto za Muellera pa neka čuje iz Trampovih usta direkt jer će radije verovati onom CIA agentu što glumi u dva ipo muškarca zaboravih mu ime jebo ga on

Od 38:50
Nzm što ne radi ovde timestamp za jućub

https://youtu.be/RiGa9Kkpxmw
Niko:
Ja: Ovaj lik kontroliše svetske banke i novac generalno, a ova likuša je njegova baba vračara što mu gata i gleda natalnu kartu dok zajedno doručkuju bubrege ukradenih beba iz Clintonovih fondacija. Preljepo. Za one koji nisu skontali, slika iza je naslikana u 18. veku i nosi naziv "Satana poziva svoje legije"