Prijava

Njegov lični izbor, ne zavisi ni od koga drugog. Ali mislim da će ostati još neko vreme... Treba da zaduži državu, rasproda sve i prizna Kosovo i ovaj narod konačno dobija šta je zaslužio. A on je neko ko to može bezbolno da odradi. Možda da poveća autonomiju Vojvodine, da autonomiju Sandžaku. Jednostavno, previše zla i patnje su srbi izazvali... Izvršili agresiju na sve zemlje u okruženju, sprovodili genocide... Ubijali se međusobno zbog sitnica, otimali jedni od drugih... Neodgovorno se ponašali prema svima i svakome... Podsmehivali, saplitali, ogovarali, mrzeli, glumili, lagali... Nesputani u iskazivanju svojih sebičnih želja, bezobzirno povređujući u tome... Pijani za volan, pijani u tučama, pijani sa nožem... Nesložni, hrabri samo pred onima za koje ste sigurni da vam ne mogu nauditi... Podli, pokvareni... Narcisoidne kukavice. To su sve srbi... Zato vas niko i ne voli

Bobe jesi tukao mamu veceras?

kod nas direktori svake državne ustanove ili firme pozivaju radnike da se odreknu dijela plate u korist nekog mutnog fonda za pomoć privredi i prijete onima koji neće da će ti spiskovi biti predati ministarstvu i da će dobiti otkaz.

Don’t wanna burst your bubble, ali...

vi niste normalni ljudi

jel primetio neko da je vucko kod jovane rekao da ima 5 200 000 punoletnih ljudi u srbiji i da je to, onda, 520 meleona evra ukupno za onu isplatu od po 100 evrica

e sad mene zanima, ako srbija ima 7 miliona stanovnika (ili neznatno manje) po nekim skorasnjim procenama, dal to onda znaci da mi imamo skoro 1,8 miliona maloletnih (sto deluje malo nerealno kad se ima u vidu natalitet), ili ce neko da ostane zakinut ili je prava brojka stanovnika manja od procena koje su dostupne javnosti?

Jedna stvar o kojoj dosta čujem u poslednje vreme je da više neće biti keša. Na NZ recimo strašno se malo koristi ške, to mi je uvek recimo bila prva stvar koju primetim kada putujem negde, kako ljudi ne kupuju recimo žvake karticom, ja realno keš koristim samo vutru da kupim, premda i to smo u poslednje vreme sve više radili tako da samo da cimnemo lerdiju kintu na račun.

E - juče baš pričam videolinkom sa prijateljima - hajde sada da odemo do bankomata i izvadimo $20 i idi vidi ko će da ti uzme te pare. Bio sam prekjuče da kupim alkohol, čekao u redu sat vremena, svi stoje na rastojanju od 2m, uzmu ti narudžbu dok čekaš, unutra nema da prebiraš nego pravo na kasu, isključivo contactless paywave plaćanje i odjebi u troskocima.

"Nova normala" dolazi, rodjaci. Biće još jedan korak na dole u ličnim slobodama i kvalitetu zezanja. Kao posle AIDS-a za seks ili posle 9/11 za smaranje na aerodromu i čipovane pasoše.

ili je prava brojka stanovnika manja od procena koje su dostupne javnosti?

Pa jeste. U sustini ta brojka koja se ne uklapa je dijaspora ja mislim.

Sto znaci da nema nista vama gasterbajterima. Pobegli a teli bi 100 jure. E pa nema. xd

i ja sam cuo da je ovo povod za potiskivanje kesha

vidim, voliis trandze :p

Bobi posle ovog tvog plunderovanje necu ni pomenem jer ja ga pominjem u kontekstu kada si gladnog stomaka a nemas nigde poso a ono ratno stanje.Nemozemo da kazemo bas su svi takvi ko sto opisujes u mnogome zavisi od coveka do coveka i kako je ziveo ujedno, i svako covek za sebe.