Prijava

Cela država te voli Danilo, ne daj se Prestolonasledniče

Zanimljivo je imati fizički obračun s Danilom pritom da si debelo u pravu da vidiš baš koje bi službe sve došle ahhahah

Ne pričaj mi ništa, znam lika što je pretukao sina Bate Gašića jer je mali debil naravno, inače lik je u top 3 najljubaznije glave koje sam u životu upoznao, možeš misliti onda

Srećom pa i njegov ćale ima neke poznanike u policiji pa se sve završilo samo na šamarima u stanici

smrtnost u najpogodjenijem njemackom okrugu 0,37%

https://i.imgur.com/oCqp2tT.jpg

samo napred junace!!!

Славко ЈОВИЧИЋ Славуј

ahahah jel ovo botove biraju po tome ko ima najludje ime i nadimak?

Bog da mu dušu prosti ali misao je level "JEL IMA NEKA PROBLENA ," a i Broj Jedan je davno rekao "Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti" i teško da navijačko opredeljenje ima uticaj na zdravstveni imunitet... Mora li u sve da se meša politika... Ovde je i sport politika. Sve jebeno

Danilo Ramzes II Veličanstveni mora da pobedi jer mi nećemo imati u suprotnom novog kralja kad sadašnji abdicira ili šta god

Bombas pogledaj podeli sa vukajlijasima
Tipican primer avangarde
Skidam kapu za gest bez zezanja

Kapiram da smaram sa Novim Zelandom, ali braćo - obratite pažnju:

15. dan u izolaciji - jedna smrt na 1200 zaraženih.
Jebeno jedna.
Sestra nas je velikomučenički napustila u 72. godini života. Slava joj.
Ukupan broj zaraženih pada, više oporavljenih nego novozaraženih u poslednja 2 dana.
4 soma testova dnevno i raste do 10 dnevno uskoro, (biće).
Kad je krenulo bilo je do 100 novih dnevno.
Onda je počelo da opada na par dana 70, par dana 50, pa par dana 30-ak.
Pali smo sa 1260 na 1240.
Idemo u drugu polovinu četvoronedeljne izolacije.
Nema policijskog časa.
Ali UBEDLJIVO najjači odnos zaraženih naspram smrtnih slučajeva u svetu.
Ispoštujte.

To je zato što je Novi Zeland toliko nebitan da je i korona zaboravila na njega, a i živite po onim prašumama 15 kilometara udaljeni jedni od drugih i od prve zadruge

To je zato što objašnjavamo, brate.
Šta da ti pričam, gledaj i uči.
Jedan topli hongi za tebe, kada prođe ovo ludilo :)

A koji je zakljucak che?
Procitao sam kad si napisao da ljudi primaju plate od drzave. Tako isto je i u irskoj npr. Uz odredjene uslove i ko je nezaposlen i kome je posao prekinut zbog virusa ima pravo da muze gotovo celu platu. Maksimum je valjda ta najniza plata od oko 1500evra. Odnosno oko 350e nedeljno je minimum. Cini mi se sa ce i smestaj biti obezbedjen ako je covek prijavljen vise od 7 meseci na adresi. Jedan manji deo.
Zamislite kolika je ovo razlika u odnosu na bednu srbiju

Bez grljenja druže, laktom ćemo se pozdravljati i kad ovo prođe, mislim da se ne poznajemo dovoljno dobro za nešto više od toga. A i intelektualno smo daleki

Pazi - svima će biti lošije.
Ali čini mi se da će ovde da bude bitno manje loše nego igde drugo.
Uprkos činjenici da nam se veći deo ekonomije zasniva na turizmu.
I mirišemo se sa Djinping Šijem podjednako kao sa Trampom, na srazmeri nevidjenoj od Tita.

Solidan šuk, priznajem.

Ne znam ni za jednog vašeg političara. A za Broza su znali od Ulan Batora do beduinskih šatora, plus cela Južna Amerika, Kuba i naravno- Džej

To je ta intelektualna razina o kojoj pričaš.

Brate, čuvanje ovaca vam je kreiralo mentalitet... Konstantna bleja rastapa mozak kao sladoled na plus 40. Gotivim ja tu vašu preljubaznu energiju, nemoj pogrešno da me shvatiš. Ali ste neozbiljni totalno