Prijava

Ne znam ni za jednog vašeg političara. A za Broza su znali od Ulan Batora do beduinskih šatora, plus cela Južna Amerika, Kuba i naravno- Džej

Izguglaj Džasintu, novozelancku maiku.
I naravno oca nacije, Ešlija Blumfilda.

Konstantna bleja je budućnost, bro.

Kolač u tiganju? Ne bih rekao. Kaži mi gde ima dobre pihtije na Novi Zeland? Ali baš pihtije. Nemoj mi sad fore "e nemamo pihtije al imamo maorski specijalitet rakamakafon to ti je ma znaš šta je"

Nema pihtije, ali ima janjetine kod starog Meklarena, brata od strica rahmetli-Brusa Meklarena.
Ako si upoznat sa likom i delom istog.

Za jagnjetinu nisam ni sumnjao. Ajde bre imaš platu 2 iljade novozelandskih dolara, a šiješ sebi gaće. Celo Arilje si ostavio bez posla. Pa skino bi ti ih, navuko na glavu pa bi te jebo ko da si mi tašta

Volim i ja vas :*

Novi Zeland... Jebote. Ćale, nemoj

I nemam platu, nisam ja te sreće.
"We're all in this together", kako kažu ovde.

Siniša Kosančić Meklaren

Ostaviću te sa tom mišlju.
Pis.

Zar nisu lopove i ubice naseljavali tamo?

Elem, znam da je bio neki program ko hoće da se odrekne života dostojnog čoveka, mogao je da ide na novi zeland da čuva ovce.

Zbog svoje izolovanosti Novi Zeland je jedno od poslednje naseljenih mesta na planeti.

ovaj slavko jovičić je dodikov pajdov.

Če jel ima na novom zelandu ovakvih genijalnih pesama protiv korone
https://www.youtube.com/watch?v=vPC0TPMXhr8&feature=emb_title

Po kazni i osudi, jer normalan čovek prosto ne može. Karantin država. Sve bih ja ove korona pacijente poslao na Novi Zeland

Da l' da mu kažemo da uzme peškir pre nego što pusti pesmu

Jebote. Kakav tekst. Za decu do tri godine i čekaoničare

ako ova pesma "moli te srbija" nije poslednje upozorenje da treba uzeti govnjivu motku u ruke ili propadosmo, ja ne znam sta je

Sto gazda iscenzurisa mecanje slika jebo ga Vucic, ovde bi sad bas legao onaj mim "Hans, get ze..."