Prijava

Če jel ima na novom zelandu ovakvih genijalnih pesama protiv korone

Nema brt, NZL je jedna prosta stočarska zemlja i ne posedujemo kulturu kao takvu.

Dakle nema ovde, ali samo da te podsetim da kao i obično kaskamo za komšijama:

https://youtu.be/E0lJybWVPqM

dodje komšija juce i zamoli da mu instaliram par aplikacija za čitanje novina.
njegove zelje: telegraf, kurir, informer, blic.
nebeski narod.

Trebao si neki virus da mu instaliras kad klikne na kurir da posalje svim kontaktima sms jebi me u guzu zivotinjo.

A i to mu sve isto, jednu od tih da ima kao da ima sve. Svi pisu identicno.

Viš, ispade da bsž vakcina pomaže kod korone. I ispade da u zemljama gde se ne vakcinišu bsž-om ispade najveći haos.

To reče kon malopre, ne znaju kako bsž pomaže al pomaže.

Svakom lupe po jednu onu sto dobijes kada dodjes u vojsku, kakva korona i kurci. Mozes da lizes zarazene ebolom bez frke.

Poznato je šta je uradio Zvezdi, šta vas čudi za koronu

Meni je iskreno žao Vučele... Sa jedne strane ima ove hijene lajave i depresivne što ga konstantno provociraju idiotskim i beznačajnim pitanjima što samo govori u kakvom talogu obitava njihov duh, sa druge strane ima gomilu nesposobnih i glupavih idiota i poltrona koji su tu samo iz nekog interesa... Fascinira me njegova osobina da ne odgovori ni na jedno pitanje dok nadugačko i naširoko odgovara na njega, izuzetno kreativan, intuitivan i inteligentan čovek. Od mene ima podršku da sprovede svoju viziju, kakva god da je, a to da li i šta muti, savršeno me ne interesuje, njegova stvar... Neću u esenes jer se grozim profila ljudi koji su tamo, svi do jednog iz nekog ličnog interesa, a ja sam ipak idealista. Od mene ima siguran glas dokle god se bude kandidovao, jer je pre svega jedna divna, romantična i nadahnuta duša

Drago mi je što se ne pitaš ni za sopstveni životni standard, a kamo li da ti je poverena neka veća odgovornost od istovarivanja džakova

Kako bcg da pomaže kad je vakcinacija protiv bakterije.
Srbija veću smrtnost nego većina zapadnih zemalja.
Toliko o toj vakcini.

Kako to misliš, u svim zapadnim zemljama je stopa smrtnosti između deset i petnaest posto od broja zaraženih, Srbija ima 70 na 3000 što je oko dva i po posto, i ne razumem kontekst tvog pitanja, da li ti možda ne bi bilo drago da je situacija drugačija, odnosno gora i teža?

Kad pocinje Korona virus u Srbiji 3?

Gledam Rođaka sa sela Mijatovićka opasna pička bila

i meni je najlepsa glumica