Prijava

evo upadaju u skupstinu

Treba demonstracije sad, aukurac

mrs smradu napredni

Malo sam potcenio Srbe, moram priznati. Ipak imamo gram samopostovanja, iako ce ova pobuna proci kao i vecina ranije - utihnuce sama od sebe

Hahahah OK, Zvezdaš

inace grobari vode pobunu, jeremica su isamarali kad se pojavio, onaj drugi zuti dzvedzdan ne sme ni da se pojavi

Hahaha kako je dobio slepačku u potiljak

Ajmo sad hladne glave.

Ok, do ovih sranja sa koronom opet ne doveo Vučić zbog izbora i svega što je pratilo to.

Trenutno stanje: Korona divlja, bolnice prepune, umire na desetine ljudi a kraj se ne nazire.

Realno, nama sad i treba policijski čas i to za celu Srbiju, da malo ublažimo trenutno hiper zaražavanje.

A mi organizujemo skupove sa desetinams hiljada ljudi po celoj zemlji, i samo pogoršavamo situaciju.

Kažem opet, narodu je pukao kurac da nas ovaj jebe u mozak. Al braćo, kad se sve uzme u obzir, opasno ćemo ga najebati.

Moguće, Tilmo, moguće

Ko ti brani ćilmo ti se zatvaraj
Meni puca kurac da čamim u sobi sa klimom na +30 stepeni zbog virusa koji zvanično ima smrtnost 2% a realna smrtnost se meri u promilima sobzirom da 80% nema simptome

Sedi kući, čuvaj pare, budalo jedna...

Ja ovo pričam nevezano za politiku.

Ono, ajmo kod Joce, nemoj, ima temperaturu i stomačni grip. Da se i mi ne zarazimo pa da kenjamo dve nedelje.

A od Korone mož da umreš, al ajde da pravimo skupove.

Očigledno da su spinovanja i političke igre unele ozbiljan haos međ' ljude.

Jebem ti zivot ja i leba i sve kad je tilmara ovde glas razuma

jebiga brate, izgleda da je ljudima tolko preko kurca svega da ce radije i fasovati koronu nego ziveti ko pacovi

kontam da ce biti malo drugacije kad zafali kiseonika i respiratora, al moras razumeti ljude

i u njihovu odbranu - ogromna vecina je imala maske, bar u pocetku

Kratkorocno: umrece dosta ljudi zbog virusa. To je 100%
Dugorocno: sklanjamo demonski sns i konacno dolazi neko normalan. To je 2%

Tako da, u skladu sa prokletsvom ovog naroda em ce pomreti masa, em ce ovaj ostati kancer

bolje umreti od korone nego od dosade