Prijava

Sevastokrator_95
mi smo u matriksu jebote, vucicevic je dekartov zli demon

Da nastavimo, dok je vruće obraćanje Vučića nam.

Mlako, dosadno, a.najgore što doktorima nije dao ceo dan da kažu ono što je bitno.

I ipak je ubeo 24h zabranu kretanja.

Sta je sve uveo, informacije zelim

Pretrpeo je 2 šah-mata večeras
Prošlu je jebao prejako ne znam koji mu je kurac

Sta je bilo
Sta je usrao
Aloooo u Ustaskoj nema Vucica na tv

Preslab je bio. Očigledno da je dobio packu sa zapada, što je pokušao da uvede cenzuru informacija o korona virusu.

Sta je bilo
Sta je usrao
Aloooo u Ustaskoj nema Vucica na tv

evo negde oko 45. min pocinje

Što je realno idotluk bio, još uhapsio onu novinarku što pričala da su uslovi u KC Ns užasni

Pustio je odmah iz pritvora i promenio da samo on može da priča o Koroni.

Zato je sjeban bio, boli kurac evropu što nas on manijači redovno. Al sad sw plaše zaraze a ovaj naš će glumi diktatora.

Dobio packu po ušima i gle kakav je ponizan.

samo cekam da jednog dana otera sve u kurac na konferenciji, kaze koji mi je trebalo ovo sranje u zivotu, mogo sam da odradim pripravnicki kod tome file i bog da me vidi, evo vam pa nek vam vulin bude precednik jebo vas ja nezahvalne i ode u neku polineziju da krcka lovu

Ja cenim da je dobio prvu ozbiljnu packu, i da se pogubio. Zato je bio ovako mek, što su svi primetili, nije ličio na sebe

Promenio svoju odluku da samo krizni štab izveštava i pustio novinarku iz pritvora. Pa nema šanse.

I opet se vratio "slobodnom" novinarstvu gde vučičević postavlja pitanja..

Ko ga je pažljivo slušao, svestan je da je dao genijalne odgovore na napade ovih hijena, odreagovao je najinteligentnije i najiskusnije moguće, niko ne bi uspeo da se izvuče ovako kao on. Doktor ove igre

Ma koje packe, samo je sproveo zamišljeno u delo. On se dobrim delom oslobodio zapadnjačkog pritiska, a i ako ga i dalje ima, nije to nešto što on ne može da istrpi... Najjača stvar je što ovaj debilni narod ne kapira da ga Zapad pritiska jer verovatno radi nešto dobro za ovu državu, ne zato što je njima stalo i jer vas vole... Polako počinje da ga boli kurac i kapira kakva je ovo otrovčina od zemlje i naroda... One večeri na prvoj čovek iznese ideje do sad neviđene ovde, dva dana kasnije ga provociraju najbednije moguće... Ali to su srbi. Nezahvalne džukele

s obzirom na broj zaraženih Srbija ima veću smrtnost od mnogih drugih.

Coronavirus Cases:
1,016,793

Srećan prvi milion svima koji slave.