Prijava

Baka prase ima 2x vise subova od Korone.
Pa LOL

s obzirom na broj zaraženih Srbija ima veću smrtnost od mnogih drugih.

ма могу да се кладим да усташе и многи други лажу. типа ако је пацијент имао ишта друго они пишу да је то нешто а не корона. а ми и нпр. жабари све пишемо под корону.

пази као хрвати преко сома оболелих а као 2,5 мртвих ма јееесте шта су они брате, доктори из будућности. тачно се види да лажу пичке.

nisu mu ni potrebni vise iskreno

veća je njih prpa što su uradili samo 5k testova za 3 sedmice.
Onda možeš zamisliti koliko stvarno oboljelih ima.

s obzirom na broj zaraženih Srbija ima veću smrtnost od mnogih drugih.

ja bi rekao da srbija ima dosta veci broj zarazenih nego sto je objavljeno, iz jednostavnog razloga sto je puno radno sposobnih, mladjih ljudi doslo iz zarazenih delova nazad, sa vrlo blagim simptomima, jer za razliku od hrvata gastarbajtera, nemaju radne dozvole i sve ostalo sto ide, pa su morali da se vrate kuci. dovoljno je da mali deo tih ljudi otiso da proslavi po kafanama svoj dolazak i imas cas posla 20-30k mladjih ljudi koji nose virus a misle da se nesto malo prehladili.

takodje bi rekao da ima i vise umrlih, ali da se u srbiji ne broje oni stariji od 80 god. mozda i mladji, po principu "pa znate, dosta je on/ona star, tesko ce da prezivi terapiju" i tako to.
to prolazi kao "umro od starosti", reko bi.

eto, malo da sirim paniku

statisticki, nema sanse da kod nas ubija samo one od 50-70 a ne dira starije, isto nema sanse da imas ovoliko umrlih sredovecnih ljudi na 1000 zarazenih

Pa opet u jugoslaviji imamo najviše mrtvih.

тако је децо ммммм

https://twitter.com/mitjaman/status/1245421093701197825

кога би најпре јебо од наставница :Д

ја ликовничарку или србкињу хаха

31 bilo juče, ko zna koliko još danas. Norveska na 5k zarazenih ima 50 mrtvih cini mi se.

Deluje da je glupa ko kurac. Al predaje likovno tako da ok je.

a mozda je i do onoga celte da smo vodeci po broju pusaca, raznim hronicnim bolestima, jako losom ishranom itd

Pričam za burazerom iz amerike. Kaže da ameri još ne paniče. Kao ok ima puno zaraženih al pogle samo 900mrtvih, nije to ništa. Žurke, druženja, teretane.

Da l su tolko glupi da ne kapiraju da se tek budži broj zaraženih, kad krenu da umiru za nedelju dve ima da se puše

Mi nemamo nikakvu svest o zdravlju, problemi i tegobe opstaju jer su neotkriveni, ogroman broj stanovnistva ne ide lekarima i mrzi ih, ljudi bi radije otisli astrologu ili lokalnoj babi nego psihologu itd... ne cudi me da se umire u relativnoj mladosti

Dijabetes tip 2 može da ostane neotkriven godinama, a razara telo polako ali sigurno, na primer

Sad ti to objasni Srbinu

Управо ово што Јебач каже је већи проблем од било које заразе. Наш човек не зна шта му је док га не обори обична прехлада или не почне нешто да га боли. А кад уради анализе, оно катастрофа.

Da, da, i onda bude ono "umro iznenada a nikad kod doktora nije bio".

moj cale iz nekog razloga kupio one trake i aparat za merenje secera i tako rendom kad neko dodje bocnemo ga i izmerimo bas da vidimo totalna glupost
i jednom neki lik dosao u goste kod nas, nesto mu taj dan nije bilo ok kad ono aparat mu izmerio 22 secer, sledeci dan otisao u urgentni dali mu insulin odmah i konstatovali dijabetes

to svuda vazi, nije sad da su srbi najnezdravija nacija na svetu, pa sad resilo bas nas da pogodi

statisticki, na svakog umrlog od 50-60 ima 2 umrla 60-70, 4 njih 70-80 i 8 njih 80+
tako nekako, nisu tacne brojke, ali to je poenta.
matematicki jebeno, imamo mnogo vise zarazenih i umrlih, ako ispada da bolest nekako samo pogodila populaciju od 60god

hrvati tek jedu govna sa brojkama