Prijava

Ne znam ima li jos neko dovoljno autistican da vjeruje u njihove testove, brojke i mjere zastite, toliko su popusili kurac s ovim, prije neki dan vidim fb stranicu Blica, Telegrafa ili tako nekog smeca i ljudi u komentarima svi govore kriznom stabu i koroni da puse kurac.

Znaci toliko je ovo sve lose izrezirano da bukvalno vise ne moze prevariti ni najgluplje/najvjernije botove.

Doduse narod ima pamcenje kao zlatna ribica prosjecna, tako da me ne bi cudilo da se opet pocnu pecati kad ovi izmisle neke nove potresne price.

Eno Holandija krajem jula ukinula da maske budu obavezne, jer nije dokazano da pruzaju bilo kakvu zastitu, i sad kao stezu kais, i opet uvode obavezne maske, lol

Nek crkne konačno debilčina jebena degenerik izdeformisani lažov prokleti

Drago mi je sto na svakoj fejsbuk stranici/portalu cim izadje vijest o koroni (jer opet hvataju zalet), 99.9% ljudi nahrani kurcem i onog ko je napisao, i krizni stab, i koronu generalno.

S druge strane, cijeli svijet je opet poceo da gura ovo sranje, a prosjecan Srbin cim vidi da se u inostranstvu nesto radi odmah se izlozi da tako to i treba, pa se bojim da ce kroz mjesec dana vecina da se vrati u stanje panike.

Naravno, na jedno mjesec-dva, dok se opet ne pokaze da sviraju kurcu, i onda sve tako u krug.

Napusis se kurca majmune

Bolje ti, imas vise iskustva sa duvanjem, jebo ti Kon mater u picku retardiranu

Ne treba histerisati ali treba biti oprezan. Korona nije izmišljena.

hvala ti brate sto si se javio taman sam se opustio

Hehe imao je 51 poen. Nisam mogao da odolim

Sad ima još manje hehe

Kakve bre to reči koristite u svadji šta ste neki fenseraj

Aha, razumijem, cim neces da deepthroatujes pricu i propagandu svakog olosa na svijetu, automatski znaci da si antivakser

pa šta si si konkretno saznao?
usput mi riješi i misteriju nestale Ćilibarske sobe.

pa kakav sad sarkazam?
upinješ tu da re nervira kon i ostali jer vidiš kako lažu dok ti znaš istinu.
de pokaži tu istinu.

Nemoj sad ce opet da ti prica kako je svedska prosla super iako nisu imali mere iako naravno svedska nije uopste prosla super xd i kad mu kazes onda posle neaktivan hah

ne znam otkuda mu to da svedska nije imala nikakve mjere.
realno jesu prosli super, ali to može samo u državi gdje su ljudi samodisciplinovani i nisu stoka pa ne moraju sve da im brane, a ne u državi gdje ljudi drže molebane protiv 5G mreže.
kod nas je krizni stab sranje realno, ali vrh debilizma je biti antivakser.