Prijava

Ali toliko je dezinformacija, što opravdanih iz neznanja koje proističe iz prethodnih neuspešnih pokušaja, nazovimo ga edukovanog neznanja. Onda ima onog napatvorenog neznanja, neznanja antivaksera, antimaskera, koji ne poznaju materiju a šire gore pomenute dezinformacije. I naravno postoje dezinformacije koje neko pusta da bi zadobio korist, kakva god ona bila.

Do te mere da više ne znaš gde da se informišeš. Do te mere da će to odneti masu života. Ili uništiti ekonomiju, ako si u taboru "corona je prenapucana"

Jedina nada u ljudski rod su mi trenutno ti laboratorijski čovečuljci, koji mapiraju genome, testiraju vakcine, lekove, žrtvujući društveni život, a za vrlo pišljivu novčanu nadoknadu, verujte, poznajem par. To su idealisti, borci za nauku, kojoj, očigledno nema mesta u instagram svetu.

Nemoj sad ce opet da ti prica kako je svedska prosla super iako nisu imali mere iako naravno svedska nije uopste prosla super xd i kad mu kazes onda posle neaktivan hah

Lol, zamijenio si me s nekim, ja sam uglavnom govorio da je Svedska jedan od losijih primjera zemalja koje nisu imale mjere, jer su ove ostale prosle daleko bolje od nje. Naravno, jeste i ona prosla bolje od ovih sa striktnim mjerama, ali ima boljih primjera.

A nisam ni nestajao nikad u ovakvim momentima, ono, cijeloj Vukajliji sam pisao u usta u nekoliko navrata, i svaki put je realnost pokazala na kraju da sam bio u pravu, najbolje da sad necu moci da odgovorim botovima koji su gluplji od Vucicevih

upinješ tu da re nervira kon i ostali jer vidiš kako lažu dok ti znaš istinu. de pokaži tu istinu

Nemam ja sta da pokazujem, stotine,mozda i hiljade doktora sirom svijeta, ukljucujuci i dva Nobelovca, su izasli i otvoreno pricali protiv ovog cirkusa i zvanicnih prica, oni koji i dalje biraju da vjeruju dokazanim kriminalcima poput Kona, Loncara, Vucica, SZO itd su preveliki jebeni retardi da bi ih bilo ciji komentar mogao ikada ubijediti.

daj da vidim te nobelovce.
i to što je neko doktor ne znači da nije šifra.
doktor adbul selam iz nigera se kune da je korona zavjera.
https://www.youtube.com/watch?v=-DVyDFFLPDc
jedan od eminentnih doktora.
mujo kanonašu napaljeni.

Haha pisao si ti nekome u usta sig (sig) xd kontam da mislis na ono sa dodikom kad je jedino sto si bilo kome dokazao da si retard. A sa ljudima za koje se utvrdi da su debili nemam nameru da ulazim u bilo kakav vid rasprave

daj da vidim te nobelovce

Luc Montagnier (a.k.a. covjek koji je otkrio HIV virus), i Michael Levitt

A to sto pokusavas napamet da diskreditujes druge doktore samo pokazuje koja si botina autisticna, bukvalno su izlazili ljudi koji rade godinama po bolnicama i u Americi i svugdje.

A cak i da jesu samo neki lijevi, i dalje bi vjerovatno njihove rijeci imale vecu tezinu nego rijec jebene SZO, mislim o cemu mi pricamo ovde

kontam da mislis na ono sa dodikom kad je jedino sto si bilo kome dokazao da si retard. A sa ljudima za koje se utvrdi da su debili nemam nameru da ulazim u bilo kakav vid rasprave

I za to, kad je na kraju i Plidu koji je musliman priznao da sam bio u pravu, a i za ono kad ste pricali da onaj debil Miroljub moze da ide u zatvor zbog loseg savjetovanja lol. Gluposti koje se pisu na Vukajliji su jedinstvene zaista.

To sto tvoj zakrzljali vutrom sprzeni mozgic ne konta neke stvari, nije ni cudno, mislim stvarno ne ocekujem nikakvu inteligenciju od lika koji provodi vrijeme lazuci 15 ljudi kako je iskusni pipac sisa, kako ima para i sta sve ne, a smrdi na sirotinju na kilometar

boli mene kurac što ti tvrdiš da oni to tvrde. daj mi dokaz za to.

99 eminentnih stručnjaka radi na leku za covid. Jedan radi na tome da dokaže da je kovid prevara

ovaj jusup bar bio zaposlio ovu ciganku da jebe, nije se zamajavao glupostima iako je šifra.

boli mene kurac što ti tvrdiš da oni to tvrde. daj mi dokaz za to.

Lol nisi valjda toliko autistican da ne znas da koristis sam internet pretragu

99 eminentnih stručnjaka radi na leku za covid.

Raditi na lijeku je sasvim okej, niko ovde ne govori da virus ne postoji ili da je nemoguce ozbiljno najebati od njega.

Al da je ovo sto SZO, Peca Kon i slicni kriminalci pricaju - nije.

Haha vutrom sprzeni mozak i sirotinja e sad si me istrigerovao pa spremam jedan poduzi post

Ja sam to i uživo pričao svojim sagovornicima: 6 meseci sam radio u kovid bolnicama, i to sve po intenzivnim negama, najteži pacijenti su stizali kod mene, tako da imam iskrivljenu sliku, i ne mogu biti objektivan, jer s blažim slučajevima nisam imao kontakt, a i čovek sam, scene kojima sam prisustvovao, količina telefonskih poziva kojima sam obaveštavao familiju o smrti njihovih najbližih, sve me to pošteno istraumiralo. Tako da ja nisam merodavan. Ogroman procenat kovid zaraženih sa blagim ili nikakvim tegobama nije stizao do mene. Ali, meni su oni silni po respiatorima, što se bore za dah, urezani u mozak, i ja ću tako gledati ovu boljku dok sam živ.

Ali optimista sam: verujem da postoji kakav takav imunitet krda, jer je zaraženih desetostruko više nego što se javlja po medijima bilo. A ti, jelte, ne mogu opet oboleti. I uzdam se u tzv celularni imunitet, dakle trajni, jer od SARS-a iz 2002 niko nije ponovo oboleo

verujem da postoji kakav takav imunitet krda, jer je zaraženih desetostruko više nego što se javlja po medijima bilo. A ti, jelte, ne mogu opet oboleti. I uzdam se u tzv celularni imunitet, dakle trajni, jer od SARS-a iz 2002 niko nije ponovo oboleo

Naravno, i ja vjerujem u ovo, iako se dugo forsirala suprotna prica, i da smo svi osudjeni na propast

stratimir
Nek crkne konačno debilčina jebena degenerik izdeformisani lažov prokleti

pre 11 dana

Lol što se srdiš na psyop

mujo i triforce zajedno protiv gejtsa i ljudi guštera

Zmaju idi moli Soju i ostale za parce picke, mani se ovoga, ne ide ti

o cemu ti to, daj neke jos informacije

nemoj samo tražiti informacije od njega ili dokaze za izjave koje daje
samo ćeš ga iznervirati

Hahaha Zmajino hteo si i ti da se omrsiš jeli

pitaj kosmopilitu ako meni ne vjerujes da nije bilo tako

Hahah kad si tačno postao toliko sujetna glava?