Prijava

stavi vatu u nos.skec

A u kom vremenskom razmaku si dobio koronu prvi i drugi put?

3 meseca i 6 dana tačno.

Propast carstva srpskoga....

Kako sam zaradio? Pa imam dnevno kontakt sa pun kurac ljudi, držim treninge u dva grada, za jedno 60 ljudi redovnih, na poslu imam dnevno 30-40 stranaka, izbori bili u nedelju, bilo 3000 ljudi i tu... Čudo neviđeno, kao dobio koronu, okle ti to junače?

Hahaha ali bukvalno tuča NPCijeva oko kašičice za pričešće na netu.

Atejista NPC: Neeeeeeee, svi ližu istu kašičicu, evo to je dokaz da je religija glupa i zatucana!

Vernik NPC: Neeeeeeeee, to je srebrna kašičica, koja se ODUVEK koristila u pričeću! Kako se usuđujete da dovodite u pitanje bilo šta?!

Plastične kašičice: Am I a joke to you?

Бивши потпредседник Фајзера стручњак за имунологију, пулмологију, биохемију, токсикологију и шта све већ каже да је PCR тест керов курац за дијагностику болести, да је вирус већ прошао кроз већину становништва и да нас штите Т ћелије невезано за број антитела и да су мере предузете поводом пандемије можда на почетку имале мало смисла али су сад већ ретардиране. Као и медији што су ретардирани јер и даље пумпају панику на основу лажних тестова. Пандемија је практично готова и не умиру људи само од короне већ и других сезонских респираторних обољења али су многи обележени као ковид позитивни. Али укупне цифре умрлих нису ништа веће него претходних година. Било и на јутјубу па је обрисано.
https://lbry.tv/@Blackpillrevolution:7/Former-Pfizer-VP-Michael-Yeadon-says-pandemic-is-over.-:a

Odličan sleuth work Lestate samo šeruj šta god nađeš (Y)

Заборавих да додам да PCR тест не прави разлику између RNK живог и мртвог вируса који је просто присутан код неког ко је већ "прележао" вирус али уопште није заразан. Слично нешто је рекао и др Јоанидис(који је написао онај извештај за СЗО о 0.2 % смртности). Има их још пун курац стручњака који кажу да је све пренадувано али ме мрзи сваког да качим. А рецимо и да намерно бирам ове битније главе везане за јаке институције.

Za testove mislim da je dovoljno sto je Kary Mullis, a.k.a. lik koji je izmislio PCR tehnologiju, rekao da se nikad ne treba koristiti na taj nacin jer ne moze da da tacne/pouzdane rezultate, nije jednostavno ni zamisljeno da ikada bude test

Да, на ово мислиш претпостављам? https://www.youtube.com/watch?v=iWOJKuSKw5c&ab_channel=WouterDeHeij

И тумачења других стручњака не шкоде, чисто да ојачамо аргумент.

Jasno je sve ko dan samo pojedini doktori na Vukajliji i dalje veruju u sveti SZO.

Sećam se pre god-dve klinac doneo iz obdaništa neki grip šta li je.

On, žena, moja keva, ja, smo bili na izdisaju duše dve nedelje.

Al to je bio grip, ručkaj supicu, čajeve, vitamin C i za 10 dana gotovo.

Sad ako se zagrcneš, odmah si koronaš opasan po čovečanstvo.

Бивши потпредседник Фајзера стручњак за имунологију, пулмологију, биохемију, токсикологију и шта све већ каже да је PCR тест керов курац за дијагностику болести, да је вирус већ прошао кроз већину становништва и да нас штите Т ћелије невезано за број антитела и да су мере предузете поводом пандемије можда на почетку имале мало смисла али су сад већ ретардиране. Као и медији што су ретардирани јер и даље пумпају панику на основу лажних тестова. Пандемија је практично готова и не умиру људи само од короне већ и других сезонских респираторних обољења али су многи обележени као ковид позитивни. Али укупне цифре умрлих нису ништа веће него претходних година. Било и на јутјубу па је обрисано.

korektan video, odgledao sam ovo, i nije nerazumno. osim ovo za cinjenicu da ne umire vise ljudi nego prethodnih godina, i izbor muzike u pozadini, i sto pokusavaju od price nekog da naprave vise nego sto kaze - recimo da je ovo sto prica sve tacno, a da je ipak virus malo opasniji nego sto ga on predstavlja. jer drugo objasnjenje nemam za ovo (javni podaci iz svajcarske statistike za smrti preko 65 god:
https://i.snipboard.io/Hrsw4G.jpg

ocigledno je da je ova godina posebna, po tome sto ima 2 visoka pika smrtnosti, umesto 1, kao svih prethodnih godina. jedan u aprilu i jedan koji se desava sad. ovaj u aprilu je prekinut lokdaunom, i nije stigao da se "rasiri" kao recimo ovaj iz 2015. i 2017 (vidis da je nesimetrican). da je stigao, cini se da bi do 10x vise stari ljudi umirali nego sto je uobicajeno, ako se samo pogleda prirodni rast ovog pika u odnosu na ostale.

ono sto moze da te navede da mislis da nije nista je graf smrtnosti za ispod 65 god koji je ovakav:
https://i.snipboard.io/1CxtH0.jpg

znaci nikakvog efekta. mnogo je nesimetrican efekt ovog virusa sa godinama. eksponencijalno postaje opasniji.

sve u svemu, opasno za stare ljude. i samim tim skroz je ok da kazes da nije nista, ali budi bar iskren i kazi "ok, otpisao sam matore, boli me kurac, i ok sam sa tim".
ja recimo mislim da bi bilo ok da im se da vakcina kako ne bi bas od upale pluca umirali. al ono nije ni bitno.

pri cemu, svajcarci su dosta zdrava nacija, kod nas ovo mozda i ranije krece. od nasih roditelja recimo. pa ti vidi.

Kad se govori o tome kako nije mnogo vise ljudi umrlo ove godine nego ranijih, treba imati na umu nezapamcen lokdaun sirom sveta koji je:

1) usporio nekontrolisano sirenje korone
2) usporio sirenje drugih zaraznih bolesti koje takodje odnose zivote (mozda manje, ali odnose)
3) naterao ljude da se manje krecu, pa je verovatno da ima i manje nesreca ove godine i slicno

naravno, ima i minuseva, u smislu da mnogi ljudi koji imaju hronicna oboljenja nisu mogli pravovremeno da dobiju pomoc, ali sustina je da se o opasnosti koju korona nosi ne moze suditi iskljucivo na osnovu brojki iz ove godine jer bi te brojke najverovatniej bile znatno vece da nisu preduzete sve ove striktne mere

zamislite da citav svet napravi odricanja ovog tipa koji je napravio u 2020. godini za lecenje raka, zar ne bi umiralo manje ljudi nego inace?

Pa kad spojiš ta dva grafikona celte, ne dobiješ ništa.

Neki vanzemaljac da gleda, koji nema pojma šta se dešavalo, nikad ne bi pomislio na osnovu podataka da je godinu dana cela planeta u lokdaounu i da je sve ovo predstavljeno kao najveća pošast još od kuge.

E sad, ne znam kakav je grafikon za ceo svet. Ipak je to švajcarska, vi tamo nemate dušu. Xd

ti mi i dalje nisi odgovorio na pitanja od prosli put btw. napinjes sa tim da sam ja jako nesrecna osoba a da si ti puno srecan, a onda ne das odgovor na ono sto pitam.
fora je sto si verovatno u pravu, sto ne bi bio, sreca nema veze sa tim gde zivis i sta radis - ako si ti osoba koja je sve vreme srecna, ko sam ja da preispitujem to, al me zanima tvoj ugao i dal konstantno trazis neku potvrdu za sebe da si dobar sto si ostao tako sto ces popljunes po onom ko morao ili hteo da ode. sto ne moras da radis, dobar si.

Pa kad spojiš ta dva grafikona celte, ne dobiješ ništa.

Neki vanzemaljac da gleda, koji nema pojma šta se dešavalo, nikad ne bi pomislio na osnovu podataka da je godinu dana cela planeta u lokdaounu i da je sve ovo predstavljeno kao najveća pošast još od kuge.

kad spojis dobijes na oko isti grafik kao ovaj 65+ podignut ravnomerno za 100 na gore jer tako funkcionise matematika i sabiranje. zato je i izdvojen da se pokaze sta je kriticno, da se ne mesaju omladina i stari, u pokusaju da se bude objektivan a ne da se jedu govna. bilo na stranu "pomresmo svi" ili na "ovo je umiranje od maski ustvari, epidemija ne postoji".