Prijava

Losa ti je logika. Demokratija nema odgovor na ovakve situacije i to je to. Probaj da zabarikadiras 3 hiljade nemaca kao marvu na aerodromu i gubis vlast. Kinezi i Tukmenistanci nemaju problema sa tim.

Da, samo sto, ruku na srce, nema teorije da me neko ubedi da Kina ima 86k slucajeva i 4600 mrtvih. Zemlja s 1,3 milijarde stanovnika, potekao virus odatle, ogromna gustina naseljenosti u velikim gradovima, prosto nemoguce da jebena Bosna ima vise slucajeva. Lazu kosooki

Ima malo i toga da kad kažeš Muji da nosi masku on jebe majku i kaže da je Dodik to smislio da ih jebe a Kinezu kad kažu on nosi pod cenu života

jel treba da nam pajseri koji misle da nas zaprasuju iz aviona odredjuju sta sme sta ne sme.nije demokratski da se ogranci sloboda kretanja, pa ako to utice na zdravlje ljudi onda jeste i treba da se ogranici.zaprasujuuu nas iz avjona i oce da nas drze kuci da poludimo pa da oni mogu da rade sta oce,,ako bilo koja vlada dozvoli da joj takvi kroje politiku na stetu svih ljudi onda to je katastrofa.nego ti maloumnici su dosta bucni a politicari se plase za rejting.jel demokratski da smes da kasljes ljudima u facu i da ides i siris zarazu.pa jebo bi vas ja.,.,takve bi slao na vojni sud,.

Бохор
Ima malo i toga da kad kažeš Muji da nosi masku on jebe majku i kaže da je Dodik to smislio da ih jebe a Kinezu kad kažu on nosi pod cenu života

Ima, ne sporim, al opet su previse neverovatne brojke da bi bile istinite. Po zvanicnim statistikama tamo mozda 10 ljudi dnevno oboli. A petina sveta zivi u Kini.

Labavi ako misliš na kemtrejlse tu mogu da iznesem celu debatu o tome šta je pronađeno u njima i kako to utiče ne primarno na ljude i zdravlje (mada ima efekta) nego na atmosferske pojave i vreme pa nek puše kurac ako im ugljen dioksid pravi globalno zagrevanje zašto bi jebeni aluminijum bio teorija zavere

Autor MentallyDisturbed je nakon nekoliko dana na respiratoru podlegao....93. godište

Je l se ovo sprdas ili stvarno, odakle ti ta info uopšte?

kolko sam razumeo ne zale se na mlaz iz aviona nego misle da ih bukvalno zaprasuju sa necim,.avioni lete nisko i bacaju beo prah od kog se razboljevaju ljudi, mladi umiru i nece nista da rodi.oce da nas istrebe i da moramo da predjemo na gmo

a ti standardi su vođeni mejnstrim naukom

sta je mejnstrim a sta nije mejnstrim nauka, u cemu se razlikuju, i zasto je ne mejnstrim ispravna a mejnstrim nije?

Респиратори убијају људе, а не корона.

Gorka, vi kao da zelite da mi privucete paznju tim debilnim izjavama, jer znate da cu se upecati

Nije te ni pomenula mlad mejmune.

Ako respiratori ubijaju ljude onda sam ubio jedno hiljadu ljudi do sada

Neko: Респиратори убијају људе, а не корона.

Zapata: Jao sigurno mi se nabacuje jer respiratori.

Pa nabacuje mi se imam tu sirovu seksualnost

Dobro da si ih prebrojo bar

Dragi doktore, evo ovde Vaša koleginica objašnjava zašto neće primiti novu vakcinu protiv korone.

https://www.youtube.com/watch?v=Wx8nZKAvIIU

Pominju se zanimljive stvari poput koliko je vremena potrebno da se razvije vakcina i pusti u masovno korišćenje a takođe i procenat smrtnosti ovog virusa.

Znam da ste Vi za vakcine i da ćete primiti čim dođe ali bih Vas molio da poslušate Vašu koleginicu. Koristiće Vam.

Pozdravljam Vas.

Ejdus.

Da nije bilo vakcina protiv gripa, besnila, tetanusa, itd, mnogo vise ljudi bi umrlo od tih bolesti. Dakle, da nije bilo vakcina, danas bi bilo manje ljudi na Zemlji. Da je danas manje ljudi na Zemlji, lakse bi se sprovele mere distanciranja i konrolisalo sirenje koronavirusa. Da se lakse sprovode mere distanciranja i da se lakse kontrolise sirenje koronavirusa, manje ljudi bi umiralo od korone.

Zakljucak: da nije bilo vakcina, danas bi se manje umiralo od korone. Vakcine su krive. Sah-mat vakseri.

jednu stvar ne mogu da provalim. Ko se više usrao, da li antivaxeri od vakcine, ili vaxeri od korone?
Lično bih se bockao jer sam vaxer. Nekako me manje strah od uboda i mogućih kontraindikacija nego od korone, a postajem i paranoičan oko virusa sa ovim trećim talasom ne znam kako vi?
verujem konu, kisićki i doktorima, a nestora smatram za budalu. Doduše on jeste ovako interesantniji i gotivniji lik, to sve stoji, ima bolju priču, smeška se, pozitivan, ali jebeš ti sve to u ovo teško doba kada se treba uozbiljiti.