Prijava

Nemojte zuriti sa vakcinom.

Ako je respirator onaj kurac što pumpa kiseonik u pluća imam osnovane sumnje da je kriv za smrti mnogih ljudi (ako je to ventilator onda mislim na nj):
Zamislite da vozite biciklu. Vi volite tu biciklu, to je mountain bike sa predrkanim amortizerima i 21 brzinom i vi ga tako vozite po nekim brdima i pustarama i odjednom primetite da se zadnja guma nešto izduvala. Vi, inače iskusni vozač bicikla, odmah vadite iz ranca pumpicu i krećete da pumpate gumu. Pumpate vi tako i pumpate... i pumpate. Nešto ne štima. Sada već možete da čujete sssssssss i jasno vam je da se guma probušila i nakon što ste pronašli izvor piskavog zvuka vidite neki zabodeni trn i jasno vam je da se to mora krpiti i da ćete dalje morati peške. Nakon samo par koraka pred vas izleće neki lik u belom mantilu i otima bajs, vadi iz bulje kompresor i grohotom se smijući ubrizgava ogroman pritisak u gumu i ona sa onog piskavog ssss prelazi u ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ....
Lik u belom mantilu vam vraća bajs i odmahujući glavom primeti: "Zaista mi je žao, sve sam pokušao".
Index pojmova: 1. Trn - korona 2. Pumpa - kiseonik 3. Kompresor - respirator/ventilator
Ako pumpaš kiseonik u pluća sa razorenim alveolama postoji mogućnost da možeš još više da ih sjebeš. E sad, moje neko rešenje bi bilo sledeće: Ako je pacijent u kritičnom stanju i ne može više samostalno da diše, drži ga na respiratoru/ventilatoru u prekidima, taman toliko da ne izgubi svest a zatim mu daj razmućeni hlorin dioksid da zgutne i ponavljajući gorepomenutu proceduru sa respiratorom/ventilatorom sačekaj da se iz stomaka kiseonik raširi po krvotoku i da pruži potrebnu dohranu mozgu i istovremeno poubija virus. Ovo bi dakle bilo u situacijama gde apsolutno nemaš drugog načina jer ti je pacijent na izdisaju i to većinom svojom krivicom jer nije čuvao zdravlje i sjebo je sopstveni imunitet (u drugim slučajevima prosto zato što je dosta mator). U svim ostalim slučajevima bih prepisivao alkalizaciju, zink, hidroksihlorokvin i hlorokvin, suplementaciju vitaminom C i D, hlorin dioksid, apiterapiju i ostale pičke materine (sve to uz prethodnu verifikaciju alergenata, kontraindikacija i merama opreza posavetujte se sa lekarom ili farmaceutomaaaa mršDakle ovo važi za sve koji testiraju pozitivno na virus i ne žele da čekaju u bolničkim redovima, štede meni poso i sebi spasavaju život.

lepo si ti to zamislio sa biciklom

pametnom čoveku ne treba mnogo nemojmo se zajebavati

Ja se trudim da ponudim rešenja i to na osnovu realnih podataka. Da me boli kurac što ljudi umiru po bolnicama ne bih pisao to što pišem

Ustvari ne bih pisao ništa

E sad, moje neko rešenje bi bilo sledeće: Ako je pacijent u kritičnom stanju i ne može više samostalno da diše, drži ga na respiratoru/ventilatoru u prekidima, taman toliko da ne izgubi svest a zatim mu daj razmućeni hlorin dioksid da zgutne i ponavljajući gorepomenutu proceduru sa respiratorom/ventilatorom sačekaj da se iz stomaka kiseonik raširi po krvotoku i da pruži potrebnu dohranu mozgu i istovremeno poubija virus. Ovo bi dakle bilo u situacijama gde apsolutno nemaš drugog načina jer ti je pacijent na izdisaju i to većinom svojom krivicom jer nije čuvao zdravlje i sjebo je sopstveni imunitet (u drugim slučajevima prosto zato što je dosta mator).

e jebiga brt, sad si se razotkrio i znamo definitivno da si trol, a mogao si da igras igricu jos dugo, dugo

Samo da vas obavijestim da je Skočimiš preminuo od posljedica infekcije SARS-COV-19 virusa.

Vječnaja pamjat!

Znam ja da bi vi to voljeli ali kurac, nema Skočimišu bez malja!

Ja zakačio dva puta, prvi put na početku, i pre 15ak dana drugi put. Prvi put kao baš jak grip. Sad drugi put izgubio čula i malaksao bio par dana. Sve u svemu ništa strašno

Pa pazite se ljudi, kako bre Skočko i ti po dva puta.

EU odbila da im dadne dozvolu i odložili postupak odobravanja dok ne podnesu još dokaza. Kao što rekoh, Fajzer je poznat po tome što vole da lažu o efektivnosti i sigurnosti svojih proizvoda.

Još jedno rešenje za fast forward jačanje imuniteta su čaga pečurke ako nekom treba
https://yoursuper.com/pages/chaga-mushroom-benefits

Mene su upravo vakcinisali medju prvima Fajzerovom vakcinom, imam vezu jer navijam za Zvezdu

Mene su upravo vakcinisali medju prvima Fajzerovom vakcinom, imam vezu jer navijam za Zvezdu

dzvedzasi, juznjaci i sns botovi mogu samo kinesko-rusku muckalicu da dobiju

fajzer je za postene sapcane i pARTizanovce

procitao sam da je ruska vacina testirana na samo 70 ljudi, valda nijie prosla sve faze testiranja..rusi ce da je puste u prodaju samo da ne bi kasnili za zapadom.

E jeste, koncentrat za prasiće testiraju na 100 ljudi minimum.