Prijava

ok, treba ti fizicar da vidis da kod nas raspodela ne lici na ostale.

poenta je sto mozemo samo da nagadjamo, dal uzimaju podatke nekolko dana pa onda izjednacavaju dok drugi to ne rade, ili neke ne zapisuju pa ce da se sete retroaktivno da umrli od koronavirusa (ovo su vec radili drugi), ili cekaju neki trenutak pa ce da krenu da dodaju umrle koje ne broje sad.

u principu, racunanje koliko je nesto tacno u sistemu koji je toliko sakriven da ne mozes da provalis nista je uzaludan posao.

odakle za pocetak znamo da je broj zarazenih tacan pa trazimo odnose.

reko vam, racunica u ovome je kao da delis patka dacu bambijem da nadjes odnos. mozes da verujes i jedno i drugo.

to je i cilj.

ova voditeljka je ekstremno iritantna btw. kopiraju fox senzacionalizam ili tako nesto.

ok, treba ti fizicar da vidis da kod nas raspodela ne lici na ostale.

poenta je sto mozemo samo da nagadjamo, dal uzimaju podatke nekolko dana pa onda izjednacavaju dok drugi to ne rade, ili neke ne zapisuju pa ce da se sete retroaktivno da umrli od koronavirusa (ovo su vec radili drugi), ili cekaju neki trenutak pa ce da krenu da dodaju umrle koje ne broje sad.

u principu, racunanje koliko je nesto tacno u sistemu koji je toliko sakriven da ne mozes da provalis nista je uzaludan posao.

odakle za pocetak znamo da je broj zarazenih tacan pa trazimo odnose.

reko vam, racunica u ovome je kao da delis patka dacu bambijem da nadjes odnos. mozes da verujes i jedno i drugo.

to je i cilj.

Objavljuju podatke svakog dana i vec svakog dana poslednjeg meseca je taj broj izmedju 13 i 17, za sta je sansa 1: 3.500.000.000. Na to kad dodas, sto rece covek i sto sam ja kacio ovde, da je razlika u broju umrlih prosle i prethodnih godina 15k, da je proletos vec bio skandal oko baze podataka da cifra koja se zvanicno publikuje ne odgovara zbiru brojeva koje salju lokalne bolnice (ono kad je Kon optuzio INFORMATICARE), povezes 2 i 2 i vidis da prave majmuncine od nas i, sto je najgore, da ne umeju ni da lazu kako valja nego svakog dana stavljaju broj izmedju 13 i 17.

ono sto je ocigledno je da peglaju rezultate - ne prijavljuju cim im stignu. svajcarska to radi retroaktivno, i nije to nista toliko strasno, dok se ne manipulise tim.

to je ona fora, sto vise testiras, to ces vise da imas obolelih od korone. kod nas je od testiranih kolko vidim svaki 3. pozitivan, sto znaci da ne testiraju dovoljno, tako da podaci o obolelima nisu tacni, a odmah posle toga i podaci o umrlima, jer bogtepita koliko njih umre a da i ne stigne do grada, da se testira, leci ili ne znam sta vec. ko to racuna, da li racuna, jel bitno, niko ziv pojma nema.

jedini siguran podatak sto svi imaju je da 2020 ljudi umiru vise nego pre. neko da to detaljno neko ne, i to su ljudi koji su umrli od koronavirusa, sto direktno sto posredno. uglavnom direktno, stariji.

https://snipboard.io/QKA3n0.jpg

a ovo je nekako univerzalno.

sevast, to mogu da rade i tako sto prijavljuju prosek zadnjih 5 dana npr kako ne bi imali jednog dana 30 drugog dana ni jednog.

sto bi neko to radio, to vec nemam pojma, ali me nervira malo ovo ubacivanje neceg egzaktnog da dokazes ono ocigledno - vise ljudi umire nego sto je zvanicno prijavljeno.

sta cemo sa tim? jel cilj da se dokaze kako je potreban policijski cas od mesec dana ili sta?

mrzim ja kako se sve to radi ko i svako drugi, ali kuda mlate ovi (i vi) i sta hoce, to mi nije jasno.

sa jedne strane "ovo je opasnije mnogo nego sto nas lazu", sa druge "mere su nepotrebne, oni su mnogo drasticniji nego sto treba". cemu sve, osim da se dodatno zbunjujes kvazinaucnim dokazima.

Pa niko od nas nije debil da ne kapira to. Šta se upinješ da objašnjavaš.

Al ako je čovek uzeo 30 zemalja, i samo Srbija je u drugom univerzumu sto se statistike tiče, znači da nešto ne valja.

I tvoj odgovor, možda uzimaju prosek za par dana. Jes kurac.

sevast, to mogu da rade i tako sto prijavljuju prosek zadnjih 5 dana npr kako ne bi imali jednog dana 30 drugog dana ni jednog.

sto bi neko to radio, to vec nemam pojma, ali me nervira malo ovo ubacivanje neceg egzaktnog da dokazes ono ocigledno - vise ljudi umire nego sto je zvanicno prijavljeno.

sta cemo sa tim? jel cilj da se dokaze kako je potreban policijski cas od mesec dana ili sta?

mrzim ja kako se sve to radi ko i svako drugi, ali kuda mlate ovi (i vi) i sta hoce, to mi nije jasno.

sa jedne strane "ovo je opasnije mnogo nego sto nas lazu", sa druge "mere su nepotrebne, oni su mnogo drasticniji nego sto treba". cemu sve, osim da se dodatno zbunjujes kvazinaucnim dokazima.

pa ocigledno je tebi sa nekim skolama, u svajcarskoj

to sto jos ne znamo sta da radimo s tim ne znaci da ne treba dokumentovati lepo

i ne objavljuju proseke, nego bas objavljuju svakog dana i bas naglase u poslednja 24h umrlo je toliko i toliko

Ili radimo pogrešno ili namerno grešimo. I ako je tako, i treba da se proziva vlast da izađe na videlo.

Glavno pitanje koje ostavljam ekspertima da mi odgovore, kako je moguće da COVID vakcina bude razvijena za 6 meseci ako je za razvoj, testiranje i puštanje u masovnu upotrebu vakcine potrebno 3-5 godina?

Ovako

http://www.pfizer.com.cn/(S(kafvey55xl2f0l452vc1lnbd))/research/about_china_rd_center_en.aspx

Štono reko moj dobri bivši šef Metju Debruin, inače nekadašnji senior broker za Morgan Stenli, pre nego što je prešao u konsultante da ga žena ne ostavi što se navuko na koks i kurve:

- Kada god ispadne neko veliko sranje u svetu uvek postavi tri pitanja. Čiji je to interes? Koje korporacije će tu da zarade? Koja banka to finansira?

Избегавам ову уклету тему, ал кад сам већ кликнуо да кажем да не верујем у смањивање бројки.

Радили су то пред изборе, ал тад су јели говна како нам супер иде. Сад причају да смо стока и да ћемо сви умрети. Зашто би екипа која врти ту причу месецима смањила бројке и утерала курац сама себи?

Избегавам ову уклету тему, ал кад сам већ кликнуо да кажем да не верујем у смањивање бројки.

Радили су то пред изборе, ал тад су јели говна како нам супер иде. Сад причају да смо стока и да ћемо сви умрети. Зашто би екипа која врти ту причу месецима смањила бројке и утерала курац сама себи?

Zato sto ako priznaju da je do danasnjeg dana umrlo 15-20k ljudi od korone, bili bismo lider u svetu po broju mrtvih na milion stanovnika ne racunajuci Gibraltar i San Marino. Nije bas nesto sto dize reputaciju vlasti.

a zašto je uopšte to bitna činjenica o štelovanju brojki za odluku o vakcinaciji?

Kad govore da raste broj zaraženih onda lažu i šire paniku bezveze, kad govore da pada broj onda zataškavaju realno stanje. Ljudi nikako da se odluče u kom smeru nas lažu uopšte?
I kako lokalni politički potezi utiču na mišljenje o virusu koji je proširen po celom svetu? Znači kad Kon objavi da je stanje alarmantno - povećava se otpor mase i razvija se stav da je korona virus izmišljen da bi nas kontrolisali, manipulisali nama. Kad Kisićka kaže dobili smo tu i tu vakcinu opet se javlja neki stav da će da nas truju. Kako može ona da nas truje nečim što je uvezeno i što niije sama pravila nego se isto takvo koristi i u drugim zemljama.

Kake veze ima SNS partija sa covid19? Jel ih neko iz Vuhana glasao?

Masa ljudi povezuje na neki način naš politički milje i njihove odluke sa globalnom pandemijom. Šta mene lično briga ako su rekli danas je zaraženo 4000 a zapravo je 3500, ili 6500? To ne menja moj stav prema vakcinaciji kao metodi sprečavanja širenja pandemije.

Pa ko prica o vakcinaciji? Govorimo o informisanju ljudi, tvoje pravo da te boli patak kolko ljudi dnevno oboli i umre, ali to ne menja da treba iznositi ispravne podatke (ako se vec bilo kakvi podaci iznose).

Jovana Stojković u politici, sve je jasno

Kake veze ima SNS partija sa covid19? Jel ih neko iz Vuhana glasao?

The questions keep answering themselves

Pa ko prica o vakcinaciji?

a dobro ne mora nužno vakcinacija, ali svakako da vesti koje objavljuju političari utiču na naše korake, tipa lažu nas ne verujem više nikome ne nosim masku, izmišljen virus, jebala ih vakcina i čipovi... Previše politizovana stvar, a ne bi trebalo tako da se gleda toliko, ko nas je pitao u OŠ kad upadne ekipa za vakcinaciju pa pokoka ceo razred, nit znaš šta si primio, niti te pitao neko hoćeš ili nećeš,... nismo srali po internetu ko sad nego se verovalo jbg, sad je to poverenje u institucije izgubljeno na globalnom nivou, možda su i političari krivi, ali lično ga cenim da je veliki stepen demokratije doveo do toga da svako može da kenja neograničeno i da misli da se razume u svaku oblast. Tako da nije nam vučić ni kon(j) kriv, kolektivno smo krivi jer su nam date prevelike slobode za palamuđenje.

Nego pazite kako su fanovi Rokve juniora izneverovali što se vakcinisao i koje ludilo od komentara mu sasuli:
https://www.instagram.com/p/CMNcshLAEkG/?utm_source=ig_embed

Ok mi je da se vakcinises,stvar licnog izbora.Ali da kacis to po drustvenim mrezama,cemu???OTPRATIO SA VELIKIM RAZOCARENJEM

Само нас Господ може сачувати драги Никола!!! Нека ти је на помоћи!

Lakše bi ti bilo da si se popeo na most i skočio u Dunav

Sve je to lepo, ali mi stvarno nije jasno zašto je svaka osoba koja se vakcinisala imala potrebu da to objavi na društvenim mrežama? Je l' to neko plaća ili šta?

Kakva vakcinacija narode osvesti se to je Satanizam Bog nas cuva bez vakcine ustajte dosta spavanja

I sta sad, treba da se ugledamo na tebe, pa i mi da se vakcinisemo?Zato javno? Zasto promocija "eksperimentalne" vakcine?

Sve sam trofors do triforsa..

Sve sam trofors do triforsa..

Hjoooj dječca moja pametna to je sve moja krv i rod :3

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/huge-update-top-official-caught-video-december-2019-revealing-coronavirus-manipulation-wuhan-lab-pandemic-video/
So you're saying that the guy involved with the investigation into the origin of the China virus is also (in)directly responsible for the origin of the China virus? Interdasting.