Prijava

KANDIDATI
1)Kinezi - komunjarski svaštojedi što jedu šišmiše i guštere.Kote se ko crnci u africi ali nažalost CIA je napravila HIV u africi a ne u aziji pa ne crkavaju istom dinamikom jbg.Poznati po kvalitetu proizvoda.
2)Indijci-prljavi cigani.
3)Srbi -Narod pilećeg pamćenja koji se ne seća ni šta je bilo danas a kamoli juče.
4)Nemci - ogaavni nacisti.
5)Španci - Evropski cigani.
6)Amerikanci - mešavina svega najgoreg što je došlo iz ostatka sveta.
7)Rusi - Srbska braća.
Idemo po bodovima 5 3 1
1 bod srbi
3 boda indijci
5 bodova kinezi

ne moze ovako, mora da se prosiri lista

5 saudijska arabija - zato sto otvoreno zele da budem mrtav kolko god pricali suprotno
3 podeli na katar, emirate i bahrein - isto, samo manje mocni
1 bugari. cisto da dobiju neki poen

1 madjari - licemerni fasisti koji mrze migrante i druge rase iako su sami dojahali na konjima u evropu paleci i silujuci i iako su i sami drugacijeg genetskog porekla

3 holandjani/belgijanci i ostala benelux bagra - demo verzija britanaca

5 britanci - ta vrsta arogancije i osecaja superiornosti (potpuno neutemeljen u praksi) je neprevazidjena i ostace neprevazidjena

ček kako to misliš na listi nema hrvata??

malo je 9 poena da se podeli svima...

ili su oni ono honorable mention

ček kako to misliš na listi nema hrvata??

ima, vidi pod "Srbi"

Njih računam u katoličke srbe

ne znam ni sto sam dao bugarima umesto britancima. definitivno su i turci zasluzili koji poen. i rusi. i amerikanci. i kinezi. totalno sam zaboravio na novi zeland, treba i njima da se udeli koji bod, sto jedu govna u uglu i misle da su neki faktor ili utopija

Sad kad vidim kolko sam kandidata izostavio može komotno i za 6 7 kandidata da se glasa definitivno

od kad sam ziveo u irskoj nekako kapiram da su vecina ostalih nacija govna prema drugima. mada i irci bi mogli da dobiju neki bod, tj:
https://www.youtube.com/watch?v=n-eA3_c7TPQ

Ako je sudeći po broju neprijatnosti, bezobrazluka, bahatosti, neznanja, uvreda, ponižavanja, povređivanja koju sam doživeo od neke nacije, moj glas ide
3)

Kinezi su jedan zaista pravoslavan narod na način na koji to stvarno treba da se bude, a ne da poste Veliki petak prihvatajući to kao moranje, a ne kao poštovanje i solidarnost sa Isusovim mučeništvom, on je tri dana nosio krst na leđima gladan i žedan, a gedži mrsko dva dana da odmori. Divan, fejk narod made in china i ne znam što si ih stavio na izbornu listu

Kinezi su jedan zaista pravoslavan narod na način na koji to stvarno treba da se bude, a ne da poste Veliki petak prihvatajući to kao moranje, a ne kao poštovanje i solidarnost sa Isusovim mučeništvom, on je tri dana nosio krst na leđima gladan i žedan, a gedži mrsko dva dana da odmori. Divan, fejk narod made in china i ne znam što si ih stavio na izbornu listu

moje iskustvo s kinezima: narod ispranog mozga, bukvalno je i najveca sns botina politicki disident u poredjenju s tim sta prosecni kinez misli o svojoj vlasti i politici generalno (bar je to slucaj s ovim kinezima sto su uspeli da otputuju na zapad)

ali istovremeno izuzetno dobrocudan narod koji saoseca s drugima, do te mere da to izgleda nekako maloletno, nezrelo i neprijatno

setite se kad je vucic plakao da nam pomognu sidjinping i bracka komunisticka partija, kako je to postalo viralno u kini i kako je reakcija gomile bila da nam moraju pomoci i da se ne plasimo, da su uz nas - to su kinezi

da je nas neka stoput manja drzava molila za pomoc, prvo bismo ih izlupali kurcem po celu i rugali kakva su sirotinja, pa bismo pravili mimove gde ih prozivamo kako su defektni, pa bismo im pomogli, pa bismo narednih 200 godina pricali kako smo im pomogli i kako su nam zabili noz u ledja jer su posle glasali za kosovo u interpolu

moje iskustvo s kinezima: narod ispranog mozga, bukvalno je i najveca sns botina politicki disident u poredjenju s tim sta prosecni kinez misli o svojoj vlasti i politici generalno (bar je to slucaj s ovim kinezima sto su uspeli da otputuju na zapad)

Šta tu ima loše? Zapitaš li se možda- da su oni zadovoljni svojom vlašću? Koja ih je dovela do prvog mesta na mnogim listama, privrednim naročito?

ali istovremeno izuzetno dobrocudan narod koji saoseca s drugima, do te mere da to izgleda nekako maloletno, nezrelo i neprijatno

Predstavljaš saosećajnost kao lošu osobinu?

setite se kad je vucic plakao da nam pomognu sidjinping i bracka komunisticka partija, kako je to postalo viralno u kini i kako je reakcija gomile bila da nam moraju pomoci i da se ne plasimo, da su uz nas - to su kinezi

Svaku Vučelinu suzu osećam kao da je lično moja. Nikad ti to nećeš razumeti. Dubinu osećanja.

da je nas neka stoput manja drzava molila za pomoc, prvo bismo ih izlupali kurcem po celu i rugali kakva su sirotinja, pa bismo pravili mimove gde ih prozivamo kako su defektni, pa bismo im pomogli, pa bismo narednih 200 godina pricali kako smo im pomogli i kako su nam zabili noz u ledja jer su posle glasali za kosovo u interpolu

srbi da. Oni lično, tu bi bili saglasni. Vučić- ne. srbi bi svakako propustili priliku da tu pomoć kasnije iskoriste za poboljšanje diplomatskih odnosa, suptilno i na kartu prijateljstva. Kako kaže stara tajlandska poslovica- tanka je linija između ramena za plakanje i đoke za skakanje. Jer nije to mudar narod, ipak. Vučić jeste i na svu sreću tog naroda je sada predsednik.

Šta je, dakle, ostalo nerazjašnjeno

Rusi zbog nicim opravdane prepotencije, bermudski trougao indija-banglades-pakistan zbog nehigijene i generalno arapski bliski istok.

najbolji svedjani, kanadjani i slovenci.

Šta tu ima loše? Zapitaš li se možda- da su oni zadovoljni svojom vlašću? Koja ih je dovela do prvog mesta na mnogim listama, privrednim naročito?

Da li ti znas koliko je kineska vlast represivna i sta je sve uradila tom jadnom narodu u prethodnih 70+ godina? Imas li ikakvu predstavu o tome?

Predstavljaš saosećajnost kao lošu osobinu?

Ne, samo sam rekao kako izgleda kada je iskazuju

Ovo ostalo nije za komentar

1 бугари
3 индијци
5 арапи и јевр