Prijava

Некако немају расну вредност и сви су дауни који прцају властите ћерке, и козе

Malo je reći da znam, obzirom da sam dosta toga čitao i da mi je Daleki Istok oduvek fascinantna tema, čitao sam dosta i o komunizmu i o njegovom istorijatu ranije, znam da se i tamo vodio građanski rat tokom Drugog svetskog, da je Čang Kaj Šek prebegao na Tajvan itd čisto da vidiš da poznajem i neke detalje, znam i da su isterali tenkove na Tjenanmen '89 kad je studentarija izašla da traži promene nesposobna da završi i fakultet, a kamo li da upravlja državom od 1 200 000 000 ljudi, teritorije veće od cele Evrope, da postavi Kinu kao jednog od top 3 igrača na međunarodnoj sceni i tako te sve neke sitnice koje je uspela da sprovede KPK i Najveći među Velikima, Si Đin Ping.

Naravno da moraš sprovoditi teške mere jer stalno ti se pojavljuju neke "demokratske" glavice koje bi sve to da upropaste, rasprodaju i ponize Kinu i dovedu je do prosjačkog štapa. Moraš držati taj narod za ular, inače ode sve bestraga. Ako malo bolje pogledaš, shvatićeš da je kineski nacionalni interes itekako ostvaren. Zato što je svako njegovo ometanje privatnim interesima, suzbijano. I ne vidim da je Kinezima nešto loše, žive kako žive i njima je super, belcima još bolje?

5 jevreji
3 indijci
1 bosnjaci

Мит о ђаволу је заснован на прљавим Жидима. Потпуни исподчовечански отпад вичан масовном интернационалном криминалу

То Европа не зна, и у томе је сва очајна судба њена, сва мрачна трагедија њених народа. Она ништа не зна осим оног што јој Жидови пруже као знање. Она ништа не верује осим оног што јој Жидови заповеде да верује. Она не уме ништа да цени као вредност док јој Жидови не поставе свој кантар за меру вредности. Њени најученији синови су безбожници (атеисти), по рецепту Жидова. Њени највећи научници уче да је природа главни бог, и да другог Бога изван природе нема, и Европа то прима. Њени политичари као месечари у заносу говоре о једнакости свих веровања и неверовања. Сва модерна гесла европска саставили су Жиди, који су Христа распели: и демократију, и штрајкове, и социјализам, и атеизам, и толеранцију свих вера, и пацифизам, и свеопшту револуцију, и каптализам, и комунизам. Све су то изуми Жидова, односно оца њихова ђавола. За чуђење је да су се Европејци, потпуно предали Жидовима, тако да жидовском главом мисле, жидовске програме примају, жидовско христоборство усвајају, жидовске лажи као истине примају, жидовска гесла као своја примају, по жидовском путу ходе и жидовским циљевима служе.

Hercegovci su najveća govna. Ikad

5 - englezi
3 - kinezi
1- indusi

dusan1001

Sad kad vidim kolko sam kandidata izostavio može komotno i za 6 7 kandidata da se glasa definitivno

ocemo evrovizijski sistem bodovanja 1 2 3 4 5 6 7 8 10 end d 12 poinc gouz tuuu... NJEMCI

Русе може да воли само онај ко их није поближе упознао. Катастрофа Божја. Да није Руса свакако бисмо ми Срби били најгори.

Da imam evro za svakog boljinog prijatelja dao bih svih 70 izraelu

1 енглези
3 јевреји
5 латини

Interesantno da su siptari prošli u senci, pa to im je i metod

5 - Rusi - kukavice, glupi, arogantni, žene već vekovima evoluirale u droljetine najgore, imaju prejake pisce doduše ali pišam im u usta svima do jednog počevši od Vladimira;

3 - Švajcarci - prokleti bili za vjeke vjekova, kako mogu mirno da spavaju nikada mi neće biti jasno. Bukvalno sede na vrhu piramide napravljene od ljudske muke i fazon jodluju. Ko je čuo one alpske trube dugačke ni pakao mu neće teško pasti.

1 - Tonganci - u principu divljaci, silovanje u subotu crkva u nedelju, ali bili bi ok da nemaju taj neki isforsirani rivalitet sa Samoancima, pa jebote iako ste manji od njih vladali ste njima stotinama godina do skoro, sada Samoanaca ima više i nekako su batalili taj varvarizam dok su bolje očuvali kulturu, Tonganci i nemaju kulturu, samo znaju da se prave kao nešto zajebani jaki, a napiju se od tri piva jer jebi ga organizam. Većinom morbidno gojazni, glupi i lenji.

ahahah che vu robinzon kruso jebote, kontam da nema srbina koji vise zna o tongancima i samoancima

kolko ima i jednih i drugih zajedno, jel ima dovoljno da se napuni arena u bg?

Tonganaca ima šaka jada ali su nekako bučniji, kao onaj mali pas što stalno mora da se znoji i laje na sav glas, Samoanaca ipak ima mnogo više, samo ovde ih ima za preko nekoliko marakana da napune, a ima ih i u Kaliforniji koliko hoćeš, ali pitomiji su nekako od Tonganaca, mislim da su ih zato ovi i jahali toliko dugo.

svi znači imaju neke svoje šiptare

umaga je samoanac!!!!1 ua tonganci picke fasisticke ua!!

Jeste, eto ti baš dobar primer - Umaga - Samoanac, preljubazan, odličan vodja, osvojio SP; Lomu - Tonganac - ja ja i samo ja, sve sam, nije osvojio SP, riknuo mu bubreg, umro prevremeno.
Premda kad smo kod fašizma - Samoanci su se zapravo mnogo mešali sa Nemcima za vreme Drugog svetskog rata, nacisti imali vojne baze tamo, pa sad ih ima ogroman broj da se prezivaju Šmit, (taj Šmit je posebno plodio, čini mi se) i ostala fuj nemačka prezimena.