Prijava

Ja eto volim da mučim bube u lavabou mlazom vode, bubašvabe naročito, često se popnu na onaj sunđer ako ostane u lavabou, pa kao ostrvo ali sa čestim napadima pljuskova i ponekad vrućih i vrelih kiša. Karantin me naterao to da radim. Hvala Vučiću.
Zajebavam se, oduvek sam to radio, samo što sad imam zabeleženo preko 3gb nemontiranih snimaka u 4K, mogu kompilaciju da napravim i pustim na YT, što da ne.

Ja macka mazim po odsjecenoj kiti

posle jadan naskace na sve macke na Stradunu, ja mu govorim nemoj ćići odsjeko ti ga Ramiz

Kakve bubašvabe, žuti mravi i ti kurci.

Ovo koriste oni što vam uzmu 5 hiljada da poprskaju stan. Jedna kesa može celo naselje da očisti od bubašarba trajno.

https://www.ratar.rs/vilotrin-50g?gclid=Cj0KCQjwhtT1BRCiARIsAGlY51JclgMwiii9uPH2f24Yk0cHWPlwfbzKxY_kUMb-HWy1XT4GsDjir98aAnllEALw_wcB

tilmo, imam onog.. jebiga kako se već zove, kontam žižak (buba koja nadgriza parket), da l' će pomoći taj preparat protiv ove nemani? ispušta zaista jezive i glasne zvukove, posebno noću

jel zna neko sta smrdibube moze da ubije, fazon prskam raid na njih ono se cedi s bube a ona i dalje gamize ne umire

Кувана сперма

I mene podsjeti ovolika prica o bubasvabama na nju, eh...

Kad se pomene dzela i sperma u 2020. mora i kosmo jebiga

Ja sam imao problema sa žutim mravima u stanu, tj cela zgrada. Baba neka usedelica imala botaničku baštu u stanu pa ih zapatila. A zgrada pored, koja se lepi sa našom, u potkrovlju se naselili golubovi a odmah posle i bubašvabe. Koje su počele da prelaze kod nas poatepeno.

Apokalipsa bato. Za mrave sam probao sve, one Raid kurce, i za bubašvabe smo stavljali neke kućice na požarnim od te druge zgrade. Ma limunada, ni da ih pipne.

Onda sretnem firmu koja to radi na visokom nivou, i pitam ljude šta da radim.

Kažu kesa vilotrina 10, deset litara dobiješ rastvora. Možeš u dvorište da prskaš jer ubija i muve i komarce.

Isprskamo obe zgrade sa jednom kesom, evo već par godina ni jedan od tih dosadnih insekata nije ni privirio.

A dosta ljudi koje znam, su kupili to posle i svi me na slavu zovu. :)

Јел' ти на славу носиш вино или кулен?

Kaze ako pisas na mravinjak mravi snime film o genocidu

https://m.imdb.com/title/tt0120587/