Prijava

Kapetane treba nam blagajnik,pa ako si raspoložen.

Oh naravno..uvek sam voleo da baratam sa novcima.

Ako budeš krao počupaću ti perje i nabiću te na ražanj.Dobrodošao!

Necu(mnogo),samo da na'ranim familiju.Pa od cega ja da zivim ako ne budem krao?!Moram da te upozorim da sam trenirao dziu-dzicu pa mogu da ti oduzmem razanj,a perje nemam tako da ni tu nemas srece.Hvala!

Nema na čemu,ja sam državni šampion u gađanju na sto metara pištoljem.Hvala tebi.

До пре десет сати ја и Вокаси смо били једини чланови, а сад нас је већ четворица! Има наде за ову државу. Следећа функција је комесар за централна питања!
Иначе Вокаси је председник. Ја сам углавном идеолог и тантрам с полудистанце :)))

Nema na cemu i tebi,ja sam sampion u trcanju na 100 metara.Evo ti na'!

Odlično dva od četiri člana su luda!Ima nade za nas.
Dakle Kapetan je blagajnik,a ja sam zadužen za pregovore i zapošljavanje.

Ти си Шеф бироа, да додамо дозу озбиљности пројекту.

Ok!Gospodine Sefe biroa,kada ste kalkulisali broj ludih-ako niste ubrojali mene napravili ste veliki previd.A zeleo bih i napismeno celu listu.Od pocetka do kraja-2 imena!

Pa Blagajniče ja i ti smo ludi.Mi smo ta dva člana.Ona druga dva se češće pojavljuju u javnosti,pa moraju da budu normalni.
1.Vokasi - Predsednik stranke PMP
2.Uroš - Ideolog
3.Il Capitano - Blagajnik
4.Električar - Šef biroa
5.Otaku - Komesar za centralna pitanja
6.Mara Munja - Počasni konzul
7.ortak_CHEda_velja - Glavni menadžer

Dobra postava!Treba nam i skaut-insajder koji bi trazio nove talentovano-lude clanove za nasu stranku a i koji bi iznutra,iz samog izvora dobiVao informacije.Hmm...to mora biti neki moderator!Samo ko li je spreman da izda svoju rasu?!Motika mi se cini dovoljno lud za to?Sta vi mislite?

Pa moramo da se raspitamo na forumu ili na četu.On bi bio dobar skaut.
Ali i Dule345 je isto seksualni manijak,on bi mogao da nam pomogne.Jedino što ga nema u poslednje vreme.

EDIT:Dule nije više moderator.Znači moramo da potkupimo Motiku.Blagajnik na posao!!!

Као што рекох модови су на нашој страни (мада то још не знају). Могу да конкуришу за било коју позицију. Што се скаутинга тиче, нека сачека још мало. Помама за чланством само што није кренула.

Elektricare vidim da si stavio sef biroa na avatar :) Ipak je meni prioritet "serator" , "blagajnik" je u drugom planu :) .Vise serem nego sto blagajisem.

Samo ti stavi blagajnik,čisto da se zna.

Zasto ja nisam primljen, prijavio sam se pre il kapitana???
Ja sam vanpartijski Kalimero: to je nepravda!!!

Извини друже Отаку, ови ће и мене да избаце на крају. Ако желиш, бићеш именован за комесара за централна питања!
Можда падне и неки тајни задатак...

Dakle primljen si druže Otaku.Od sada si ti Komesar za centralna pitanja.
Neka ti drug Uroš objasni šta je svrha tvoje funkcije.Dobrodošao!