ПМП

  1. Da se sija, Druze!

    PVT!

  2. А кад се домогнемо власти, загарантовано вам је место у индустрији вина!

  3. Idealno! Volim kada su moji potencijali prepoznati. Ocekivanja cu ispuniti i svi ce se iznenaditi!

    Do pobede!
    Ziveli!

    P.S. Da li se to naziru imperijalisticka stremljenja? Kingston biste osvojili?

  4. Не сумњам у вас! Главно да је Партија на добитку!

    Након подуже изнуђене паузе, враћамо се на путеве револуције. Убрзо нове функције у оптицају!

  5. Ко коси, а ко воду носи?
    ПВТ!

  6. А кад се домогнемо власти, загарантовано вам је место у индустрији вина!

    ХАха. :))

  7. Свануло је боље сутра Другарице и Другови!

  8. Zivela industrija vina! :) Zivela!!!
    PVT!!

    Elem vi na vlasti ocu deo ktitorskih para da ide u moj sektor. Ofucali su nam se bicevi.

  9. Од чега, од некоришћења?
    Морамо бити рационални Другарице, прво да максимално искористимо све чиме располажемо!

  10. Kako je moguće da nikad nisam video ovu temu ranije? Šta radite vi ovde? :)

  11. Зато што смо ми били у илегали.
    :)

  12. Илегали, ми смо озбиљни људи.

  13. Dobro ste se kamuflirali. Čemu sada ovo razotkrivanje? Da li ste osetili da je stigao momenat kada biste mogli da preuzmete vlast?

  14. A čiju vlast biste vi da preotmete? :)

  15. Само сам подигао тему, да оживи...
    А о плановима и свему осталом, има ко ће да брине!

  16. Iskopaće vas Bili!

  17. Urke, iskorištavaš moć da dovedeš partiju na vlast?!
    Neka!
    U potpisu:
    Агент за депилаторску секцију Партије, скраћено партијски депилатор :))))

  18. Скромност и мудрост пре свега!

  19. Zanima me da li je iko slobodan,da mi duva u nokte, krv crveno nalakirane?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.