Prijava

Vidim da nema tema postavljena na forumu, pa rekoh da započnem. Meni se jako dopada igrica. Igriljva je, pogotovo ko voli strategije. Imam sve DLC ekspanzije i jos sam dodao neku muziku i vidim da me upozorava u launcher-u da ne snimam jer ima sadržaj od treće strane. To me je navelo na ideju da možda ne bi bila loša ideja da započnem neki svoj voktru ove igrice. Jeste da nisam hodajuca EU4 enciklopedija, ali nisam ni loš igrač. Odlučio sam da igram sa Osmanlijama na najtežem nivou, pa kako bude... Evo moja plejlista ko hoće da obrati pažnju https://www.youtube.com/watch?v=pQyiM1vObhE&list=PLPwNqPZ0Js-ww4FVjlGXUlaWor_j4IcYl

izgubio sam interesovanje za RTS-ovima odavno, najviše sam igrao AoE 1 i 2, Red Alertovi neki, Total War, SC1, Cossacks i još neke zaboravio sam, i par Civilizacija i Strongholda.
I HoMM 2,3,4,5.
Dovoljno za mene

Možda si ok igrač, ali kao streamer si katastrofalan. Mumlaš, pričaš tiho, neki konstantan šum se čuje... 2005 su bolju produkciju imali jutjub klipovi. Ljudi, morate imati neki level samokritičnosti bilo kog poduhvata u životu se latili.

Ps. Engleski ti nije loš.

Dečko ti si sa francuzima izgubio od

B U R G U N D I J E
U
R
G
U
N
D
I
J
E

a sad bi da strimuješ very hard

Možda si ok igrač, ali kao streamer si katastrofalan. Mumlaš, pričaš tiho, neki konstantan šum se čuje... 2005 su bolju produkciju imali jutjub klipovi. Ljudi, morate imati neki level samokritičnosti bilo kog poduhvata u životu se latili

dobro, to mu je prvi klip, kad bacis pogled na prve klipove nekih okej strimera, vidis jasnu razliku izmedju tih klipova i onih novijih

ima vremena, dobijace fidbekove, naucice nove stvari, pa ce i klipovi biti bolji
ili ce jednostavno odustati od snimanja klipova

ali u svakom slucaju, ne bih rekao da je katastrofalan, gledljivo je skroz

Osim ako dečko nema 15 godina u 2020 je neprihvatljivo da kvalitet zvuka bude onakav, kakav god da je početnik.

Hahaha. Hvala Vam na fidbeku. Snimam preko ugradjenog mikrofona na laptopu, pa se verovatno zato loše čuje... slažem se background noise je katastrofa. Moram da nabavim novi mikrofon :)