Prijava

Bitno je da znate da Sergejevim izlaskom na izbore, bojkot propada i više nema smisla NE GLASATI pošto će Vučić dobiti potrebnu izlaznost da bi proglasio legalnu pobedu.

Nemojte da to dozvolimo.

Pozivam Vas da glasate za g.Radulovića i za suvereniste, ukoliko ste neopredeljeni ili ne želite da izađete na izbore.

https://www.youtube.com/watch?v=_QEBb4ha4yU

Informišite se još o gospodinu Raduloviću pregledavajući još njegovih snimaka.

Hvala Vam i pozdrav.

Ne znam dal bih te vise mrzeo da trolujes ili da ne trolujes

Ja mislim da ce Radulo kad popusi i sa ovim populistickim proseravanjem da opet nadje neku novu spiku koju ce da vrti ne bi li ostao u politici i izmuzo koji dinar. Samo se pitam sta je sledece, bio je prvo napredni ministar, pa strastveni liberal, sad hvata narod na antivakserski i antimigrantski sentiment, sledece je verovatno vracanje Knezevine Srbije ili personalna unija sa Rumunijom. Neki ljudi nemaju ni gram integriteta i samopostovanja, ja bih se da sam na njegovom mestu vec triput izlogovao iz politike.

Uf
Tadić
Čeda
Vuk
Zoran Živković
Velja
Šešelj

Ovde se iz politike izlazi samo s nogama napred, ma kolko irelevnatan postao.
Zato postujem Koštunicu.

konacno imam za koga da glasam

Coa je smeker veci ipak. Realno, najlepse sere i napusava novinare i opoziciju. Pre bih za Sergeja glasao da gledam cirkus, nego Radulovica koji ce i najbednijem novinaru da se obraca sa Vi, ne ide. Ali opet, svakako me nesto boli kurac da glasam.

A i ova Hana mng sere, nemere DJB

kad sergej udje u parlament, nece vise parlament liciti na farmu kao dosad, nego ce farma liciti na parlament

tacno zamisljam njega i martinovica/risticevica/orlica u okrsaju

hanu bih voleo da vidim da se izdrkava bas u brnaba stilu samo dosta lepse

hanu bih voleo da vidim da se izdrkava bas u brnaba stilu samo dosta lepse

jel cenis da radule odvaljuje hanicu od kurca, ili bar od lizanja stopala?

Au zamisli Hanu na televiziji, protiv Vucica auuuuuuuuuuu. Msm da bi mu drkala ispod stola dok je ponizava, bas deluje kao rba koja voli taj neki tip lika. Npr da ti pusi i da krene malo da se zagrcava, a ti joj drzis glavu jos sekund dve nedas joj. Kurva obicna. Ali bi je Vucic razjebao u duel samo tako, hocu to da gledam. Ionako Sergej picka odbio intervju sa Martinovicem, od retarda ostala samo Hana

*nabedjenh retarda

hahahha kako sam kukao od smeha pre neki dan kad je hana lajv imala, ne znam ni sto sam usao uglavnom lik joj napisao uhhh kako bih te vezao i gadjao surikenima
i ona ugasila lajv i odma reportujte gaaaaaaaaaa

Au zamisli Hanu na televiziji, protiv Vucica auuuuuuuuuuu. Msm da bi mu drkala ispod stola dok je ponizava, bas deluje kao rba koja voli taj neki tip lika. Npr da ti pusi i da krene malo da se zagrcava, a ti joj drzis glavu jos sekund dve nedas joj. Kurva obicna. Ali bi je Vucic razjebao u duel samo tako, hocu to da gledam. Ionako Sergej picka odbio intervju sa Martinovicem, od retarda ostala samo Hana

ma vucic bezi od debate s bilo kim ko djavo od krsta, bas ce sad s hanom da debatuje, nije 30 godina u politici da bi mu ona kenjala

i mislim da bi vucko rasturio skoro sve u opoziciji, ne plasi se on debate u smislu da misli da ce neko da ga razjebe, stari je to lisac koji iza sebe ima milion takvih debata, nego mu je to deo taktike jer time salje poruku politickim protivnicima da je suvereni vladar i da nema sta s njima da prica, a salje i poruku svom birackom telu da se on bori za puteve i bolnice dok ostali jedu govna

A kao nije suvereni vladar. Bukv da ti neko stavi pistolj na glavu kaze:"Vidi brate, pogodis ko iz opozicije nije Vucicev i zivs" jel bi mogao da bude siuran da ces ubosti. Bukv pogledaj tugicu nase scene. Jedino Bombas podigne malo nadu sa svojim optimisticnim izjavama i malo loznja kad se gase sns stranice na insta. Osalo tuzno. Inace, jel samo ja nemam taj neki "izbori su" osecaj, ne vidim nikakvu atmosferu niti tenziju?

pa niko nema, kad se pobednik vec zna, to nisu izbori nego formalnost koju treba obaviti da bi sns jahao jos 4 godine (a potencijalno i dosta duze od toga)

Haha, vucic sa hanom debatuje, popisao bi je vucic posle karanja u dupe lagano. (popisao isto u dupe, prim. aut.) A hana od svih argumenata imala bi samo onaj "gledam te da pomislis da bih se pojebala s tobom, jer onda mogu da budem dominantna, slusaces me i titraces mi", a vucic jebe dnevno pet pinkovih zvezda, te srednjoskolske fore ne pale.

Pa bili vesic i zelenovic na n1 kao debata lozenje, samleo ga vesic. Da gleda neko ko ne zna ko je vesic, i sve, stekao bi utisak, pa ovaj vesic i nije los, a za zelenovica "ma on je ko i svi politicari, vidis da i on nesto krade" utisak.

Na stranu sto vesic kao argumente koristi lazi, sustina je kome ce da veruje prosecan birac a ne ko ce da kaze istinu.

Lagano se brat presaltao sa onog djilas djilas djilas solak djilas, na izvolite papir kolega sagovornice, i molim vas, nemojte ruzne reci ovo gledaju pristojni ljudi pobogu, i dzabe zelenovicu sve, kad je ispao ko mlad majmun.

Hocu da kazem da jedan vesic moze da jebe random sergeja iz opozicije lagano, zato izmedju ostalog i salju marjanovice i risticevice da s njima kevcu. Nema potrebe da ide konjica. A to je problem opozicije, ne vlasti.

Cak i da budu na debati samleo bi ih vucic, sto bi znacilo da im se ne isplati da idu uopste. Eventualno djilas, jer je imao do sad jedno 15 duela s njim.

Spodobe poput Sergeja se ne mogu ni nazvati opozicijom, vise kao Vucicevi kerici koji su tu da razjebu i ono malo ljudi sto izadje na izbore samo da ne glasa za Vucica

Jedini ko bi mogao da debatuje sa Vucicem je Djilas i Tadic eventualno. Za Jeremica ne znam i Obradovica iskreno. Sergeja bi u tv duelu dobio Pedja Gnjatic nakon sto mu se one dve ispisaju usta i izadje na pogresna vrata, kakav crni duel sa Vucicem hahahh