Prijava

Šta da se ovoga trenutka ugasi Vukajlija?

404 error

Gde bi otišli?

Šta bi tek ovi iz inostranstva što im je ovo sve.

Dajte neki rezervni plan, gde da se nađemo i napušavaml kad Kajzen ugasi svetlo.

Ana.rs definitivno

ocete da vam napravim forum sajt sa jos ponekim zajebancijama, ako svi oce da predju?
tipa memei i tako to?

Hoćemo da otkupiš Vukajliju od Kajzena i preseliš joj sedište u Švajcarsku i da vratiš sve kako je bilo. Možda i profitiraš:)

Hoćemo da otkupiš Vukajliju od Kajzena i preseliš joj sedište u Švajcarsku i da vratiš sve kako je bilo. Možda i profitiraš:)

I da ubaciš Gambija i mene za moderatore,

Al ozbiljno, probao da uđem i isfleširalo mi nešto, na trenutak pomislio da je ugašen sajt. Xd

I onda pomislim, a gde bi svih ovih 17 vukajlijaša išlo ako ovo pukne, mora se imati rezerva rođaci.

Ili celt da kupi Vukajliju.

lakse bi mi bilo da napravim novi sajt ispocetka ako vec ocete da se selite jbg.

Nije, nego jeftinije. Pa pitaj ga, jbg. Ako hoće i po kojoj ceni. Uradi studiju isplativosti potom, pa reci Gambiju i meni, da učestvujemo u kupovini, sa posterima i reakcijama povećaće se posećenost i moći ćeš valjda da zaradiš 300 franaka mesečno od reklama, taman za gorivo u džipa

cak i da mi besplatno da sajt, ne bi znao posle sta da radim sa time, morao bi da zaposlim kajzena da programira, kapiras?

Hahah kakav si ti to informatički mastermajnd da ne možeš da provališ u kajzenov programerski jezik?

Ako ti je potrebna zamena za ovo po svaku cenu, i da ti nema zivota bez ovoga, onda si ti decko —- debil.

I ovo što je ukinuo slike na forumu, treba ga ispolivati kofom toplih govana

Halfrovasta pojava podigla svoj piskutavi glasić

Hahah kakav si ti to informatički mastermajnd da ne možeš da provališ u kajzenov programerski jezik?

lenj, sa ne bas toliko vremena da ucim rubi ili stajevec sad.

Vukajlija je potrebna koliko i desni palac Radojki Zivkovic.

Opet ovaj bobrokic sa stotog naloga... koje su sanse da se iza svih tih junaka krije jedno krhko bice sto se kloni sunca?

Onda napravi novi. Isti ovakav, sa posterima, reakcijama, rang lista k'o što je pre bila, svaki registrovani ima neku poziciju, plusevima napreduješ, sećaš se i sam kako je to sve izgledalo. Pa ćemo da se preselimo tamo i da vidimo da iskreiramo neki sadržaj koji može da privuče nove članove. Ovog govnara ovde ko jebe

Možda da te pozdravim šamarom, halfrovasta pojavice, pa da sam potvrdiš svoja nagađanja ili da ih demantuješ?