Prijava

fejsbuk je promenio algoritam, tih 700k vukajlije mozes da okacis o kurac, ako 20 hiljada moze da dobaci post TU ME PLJUNI

Kakav forum i novi clanovi
Novi clanovi posteri pa definicije pa reakcije pa tek onda forum

Forum nikad bolji ako mene pitate i čak se mogu usuditi da procenim da se od tih 500k jedno 30% poseta i obrne zbog nas budala što ovde kačimo razna govna

Jedino što je umobolnom bob roku aka stratimiru dozvoljen pristup. Al dobro, mora neko jbg.

Čekaj tebra pa koja posećenost je bila 2010. ako je sad 500k xD

kojih 500k, za mesec dana prijavilo se 1000 ljudi sa sve duplacima i neko sranjima... kapiram da postoji pristup i bez registracije, ali to je kad guglas nesto pa ti izadje rec sa vukajlije, kako udje tako i izadje... nemoj da se zajebavamo, u toku prethodna 24 sata prijavila se 133 clana jebeno...

Ako je izvodljivo uz postere da bude kao neki mim generator sa popularnim template-ovima

jao sta kenjate vi, vukajlija je prošlost, zastareo medij. Kao novine, televizija... jebiga brt. Koristićemo ovo iz nostalgije dok skroz ne propadne a onda kud koji mili moji. Kakav generator, posteri, reakcije....

Kajzene ajde namestio ovo nemoj sa se zajebavamo

Kao petak 13. pa sajt ne radi

Polako nas odvikava, da ne bude bas skidanje na suvo

Smoreelo da se ne lazemo

Sad ozb. Daj neko mesto gde se okupljamo, za svaki slučaj. Nađite neki forum gde se lako upada.

Da tamo skupimo pare i isplatimo kajzena.

Samo da nibe ana.rs

pesserbia je spreman da vas primi sve, taman instalirate PES 6 (najbolji pes ikad) i igramo turnir na život i smrt